Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość davido31

Nasz kolega ROLAND (z paru postów wyżej) próbował dostać się do You Can Dance <lol2> Dał pokaż <lol2>

właśnie szukam filmiku ale chyba jest jeszcze za wcześnie.może jutro coś znajdę. Viva Don Cretino!!! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość davido31

http://polonia.wp.pl/country,0,wid,9725302,wiadomosc.html?title=Polak-straci%B3-prac%EA%2C-bo-uprawia%B3-seks-z-odkurzaczem&ticaid=158f8

Siedzi sobie Polak w Irlandii, na stoliku stoi gazowana woda mineralna, a w kącie odkurzacz. "To jest klawe życie na tej emigracji" - myśli sobie na głos - "Ale się dorobiłem! Szampan, panienki..." :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROLAND! jak myślisz, dlaczego przerwano ci muzykę???????

DON CRETINO wymiata:

http://www.dailymotion.com/video/x4rx3c_roland-ycd2-wwwukarajpl_fun :polew: :polew: :polew: :polew:

On powinien mieć swój program 24/24 h - nie moge z tego gościa :polew: :polew: :kox:

Tutaj troche więcej http://www.youtube.com/watch?v=xKdQexB4kpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepis na Święta!

Kochani!

kurczaka bardzo starannie umytego układamy na dnie naczynia, najlepiej szklanego. Dodajemy goździki i cynamon, skrapiamy cytryną.

Tak przygotowanego kurczaka zalewamy szklanką wina białego, szklanką wina czerwonego, dodając 100 g ginu, 100 g koniaku, 200 g Wyborowej i 50 g rumu.

Potrawy nie musimy nawet poddawać obróbce cieplnej. Kurczaka możliwie jak najszybciej wyp.....y bo jest chu ** wy, natomiast............. Sos! Sooos! Paluszki lizać !!!

PS.

kurczak musi być martwy ! bo inaczej bydle sos wychleje.[br]Dopisany: 21 Marzec 2008, 15:04 _________________________________________________Rok 2010. Lublin. Ciemne, nieoświetlone skrawkiem światła ulice. Zasłonięte okna, sklepy i puby pozamykane na cztery spusty. Nagle z ciemnej bramy, rozglądając się trwożnie wokół, wychyla się szkaradna gęba menela. Ukradkiem, wykorzystując cień rzucany przez odrapany tynk ściany walącej się kamienicy, korzystając z każdej dostępnej kryjówki, omijając pokaźnych rozmiarów dziury na ledwo utwardzonej drodze, powoli zbliża się - uśmiechając się w bezzębnym grymasie zwycięstwa - do śmietnika. I nagle, zza węgła wyjeżdża policyjny radiowóz z dwoma kogutami i szperaczem na dachu. Ostry strumień światła rozświetla panującą wokół ciemność i wyłapuje kulącą się za osłoną nie wywożonych od tygodnia kontenerów postać niedomytego i śmierdzącego na odległość pół mili menela. Z radiowozu wyskakuje dwóch wysportowanych policjantów, chwytają menela i wciągają go do radiowozu.

- Nie, nie chcę! Puśćcie mnie!!! - krzyczy przerażony menel.

- Nie ma mowy - odpowiadają spokojnie policjanci - Od jutra rozpoczynasz pracę w prezydenckiej kancelarii... :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie niedźwiedź przez las i widzi na drodze jeża, który coś sobie zajada.

-Co jesz?- pyta niedźwiedź.

-Co niedźwiedź? - odpowiada jeż.

-Co jesz jeżyku?

-Co niedźwiedź misiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wodza Indian przychodzi wojownik:

- Wodzu, mam dwie wiadomości: złą i dobrą.

- OK, zaczynaj od złej.

- Obok nas rozbił sie tabor cygański.

- To straszne, trzeba na nich bardzo uważać... No, a ta dobra wiadomość?

- Smakuja jak bizony.

===

Rozmawia dwóch więźniów:

- Ile dostałeś?

-15 lat...

- Za co?

- Za błąd w sztuce medycznej.

- Jak to?

- Teściowa miała krwotok z nosa i założyłem jej opaskę uciskową na szyję...

===

Pewnego dnia młody mężczyzna przychodzi do apteki i prosi o prezerwatywe, kupuje,wychodzi i zaraz wraca prosząc o drugą , zdziwiony sprzedawca pyta się:

-Po co panu druga prezerwatywa?

A mężczyzna odpowiada:

- Widzi pan mam fajną dziewczynę idę do niej na kolację i myślę że coś z tego będzie, a i ona ma siostrę która też jest fajna no i myślę że też z tego coś będzie.

Sprzedawca nadal zdziwiony podaje prezerwatywe, mężczyzna znów wychodzi i wraca.

- A wie pan wezmę jeszcze jedną, bo widzi pan ta moja dziewczyna ma też mamę i to całkiem niezłą no i myślę że też coś z tego będzie.

Kupuję i wychodzi. Nadszedł wieczór, kolacja podana,wszyscy siedzą na swoich miejscach i NAGLE ktoś otwiera drzwi a mężczyzna zaczyna się modlić. Na to dziewczyna.

-Kochanie! nie wiedziałam że jesteś taki pobożny

-A ja nie wiedziałem że twój ojciec to aptekarz...

===

Policja złapała dwóch handlarzy narkotyków i zaprowadziła ich przed Sąd.

Sędzia: Wiecie, co, chłopaki? Wyglądacie mi generalnie na porządnych, więc dam wam jedną szansę. Wypuszczę was, ale pod warunkiem, że przekonacie kilka osób, aby przestały brać narkotyki. No więc już idźcie i jutro stawcie się u mnie i powiedzcie mi o swoich dokonaniach.

Nazajutrz obaj przychodzą.

- No i jak? - pyta sędzia pierwszego z nich.

- Udało mi się 7 ludzi odciągnąć od narkotyków.

- O, to nieźle, a w jaki sposób to zrobiłeś?

- No... narysowałem im dwa kolka - "O" i "o". Jedno większe, drugie mniejsze. No i wytłumaczyłem im, że to większe to jest mózg człowieka, który nie bierze, a to mniejsze to mózg człowieka, który ćpa.

- No to bardzo sprytnie. To zgodnie z umową jesteś wolny. A ty? Ilu ludzi przekonałeś? - zwraca się do drugiego.

- 75 osób.

- Ile?! A w jaki sposób?!

- No bardzo podobnie jak kolega. Też narysowałem im dwa kółka - "o" i "O" i powiedziałem, że to mniejsze to jest ich odbyt zanim trafią za narkotyki do pudła...

===

Dlaczego łysy jeździ na rowerze z rozpiętym rozporkiem?

Chce poczuć wiatr we włosach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.joemonster.org/art/8929/Gdyby-zyli-naprawde :polew:[br]Dopisany: 25 Marzec 2008, 11:04 _________________________________________________i coś w temacie:

I na koniec krótki dialog znaleziony na forum motoryzacyjnym przez oldbojka:

Pytanie: Sprawdzam poziom oleju w samochodzie a na bagnecie sucho. Ale ciśnienie oleju jest prawidłowe, bo kontrolka mi się nie pali! Komu wierzyć? Bagnetowi czy kontrolce?

Odpowiedź: Mierzę swojego penisa linijką - 15 cm, a żona mówi, że czuje 5 cm! Komu wierzyć? Linijce czy żonie?

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Marzec 2008, 11:09 _________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/7914/Robot-przemyslowy-=-dobra-zabawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...