Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niemiec, Polak i Rusek założyli się kto dłużej wytrzyma siedząc na mrowisku. Pierwszy siada rusek wytrzymuje 5 minut. Polak i Niemiec pytają się:

- Dlaczego tak krótko wytrzymałeś?

- Bo mrówki gryzą.

Następny siada Niemiec i też wytrzymał 5 minut.

Potem siada Polak. Siedzi i siedzi w tym mrowisku. Wytrzymuje 10 godzin. Niemiec i Rusek pytają się:

- Dlaczego tak długo wytrzymałeś?

- Zabiłem jedną mrówkę a reszta poszła na pgrzeb.

[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 12:06_________________________________________________Pewnego dnia Jaś dostał kolejkę od taty.

Jasio mówi:

- Kur*a wysiadać, kur*a wsiadać, kur*a wysiadać, kur*a wsiadać.

Tata mówi:

- Jeśli Jasiu przeklniesz chociaż raz w przeciągu godziny to zabiorę Ci kolejkę!!!

Kolejka jeździ 10 minut, 30 minut, 50 minut, 1 godzinę.

Po godzinie tata mówi:

- Dobra Jasiu, grzeczny jesteś, że przez godzinę nie przekląłeś. Baw się dalej.

Jasio na to:

- Kur*a wysiadać mamy jedno godzinne opóźnienie!!!

  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

25435553.jpg

Opublikowano

Opublikowano

ja tam bym zapiał 5-tke i zdusił silnik

Opublikowano

:polew:

PS jak ktoś już to wrzucał to poprosze o kropke :sarcastic:

Opublikowano

- Z jaką kobietą najłatwiej uprawiać sex?

- ?

- Z garbatą, wystarczy naciskać na czoło.

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

Jak zagrać w węża na YouTube?

1. Otwórz YouTuba

(Jakby kto nie wiedział :P --> www.youtube.com )

2. Otwórz dowolny filmik.

3. Zdenerwuj się że się długo buforuje :)

4. Wciśnij pauzę.

5. Przytrzymaj lewą strzałkę na klawiaturze <-

6. Padnij na podłoge ze ździwienia :) :yahoo:

youtubesnake.png

[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 00:35_________________________________________________Leci sobie duży pasażerski samolot. Spokojnie, bez ciśnień, pogoda ładna. Nagle podlatuje do niego wojskowy F16, którego pilotowi straszliwie się nudzi i zaczyna wqrwiac pilota dużej maszyny. Przelatuje nad nim, pod nim,

jakieś beczki, korkociągi w niebezpiecznej odległości itp. Przy czym cały czas szydzi z pilota samolotu pasażerskiego:

- Czym ty latasz? Stodołą? Patrz na to gościu. Zrobisz tak? Nie zrobisz! Mam lepszy samolot i nie ma czegoś takiego co potrafisz ty i twoja maszyna, czego ja bym nie zrobił milion razy lepiej!

Koleś w pasażerce coraz bardziej wnerwiony po którejś tam sugestii by się żołnierzyk odstosunkował w końcu proponuje:

- Oki deltatangocharliecostam. Teraz wykonam taki myk, ale jak go nie powtórzysz - na dole stawiasz kolacje, panienki i na kadłubie swojego "odkurzacza" piszesz: JESTEM ZŁOMEM. Umowa?

- Dawaj misiu. Nie ma takiej opcji żebyś wygrał wiec to Ty napiszesz to na swoim kadłubie i wódeczka, panienki itp na Twój koszt!

- Uwaga zaczynam, to się nieco odsuń!

Pilot F16 czeka. Mija pól minuty, pułap ten sam, prędkość ta sama, nic się nie zmienia. Mija minuta, dalej nic. W końcu pilot pasażerskiego odzywa się w słuchawce:

- Dobra skończyłem.

- A co to k.... miało niby być?!?

- Byłem się odlać.

Opublikowano
!
Opublikowano

- Płaci pani mandat! - mówi dwóch milicjantów, zatrzymując samochód, jadący z nadmierną prędkością.

- A czy nie mogłabym zapłacić w naturze?

- Co to znaczy: "w naturze"?

- No, wiecie, musiałabym zdjąć majtki i wam dać...

Milicjant odwraca się do kolegi i pyta:

- Potrzebne ci są majtki?

- Nie!

- Mnie też nie...[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 09:41_________________________________________________nie mam nic przeciwko różnym rasom ale to jest śmieszne :P

"Za każdym razem kiedy wyślesz tego sms-a do kogoś bliskiego umiera

jeden Murzyn. Wyśli do jak największej liczby przyjaciół! Wesprzyj

akcję "Białe święta"! "

Opublikowano
!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.