Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jedzie rolnik na A4. Nagle zauważa prostytutkę. Zatrzymuje się I mówi:

- Wsiada pani!

- Oczywiście.

Jadą 30 minut prostytutka mówi:

- Uprawia pan seks?

- Nie, w tym roku tylko pszenicę I buraki

Powiedziałem do żony:

- Kiedy będę umierał, chciałbym umrzeć podczas uprawiania seksu.

- Przynajmniej śmierć będziesz miał szybką - odpowiedziała

Syn polityka pyta ojca:

- Tato, co to jest reforma?

- Zaraz ci pokażę â?" mówi ojciec.

Bierze wiadro ziemniaków I przesypuje je do drugiego wiadra.

- Widzisz synu, to jest reforma!

- Przecież nic się nie zmieniło! Było wiadro ziemniaków I jest wiadro

ziemniaków!

- Synu!....ale ile przy tym hałasu!

Nocą pan domu wrócił do domu pijany, w dodatku z kolegą. Żona wita go w

Nocnej koszuli:

- Zenek, tym razem przegiąłeś! Masz szlaban na seks na 2 tygodnie! A ty

się Józek nie śmiej, ciebie to też dotyczy.

- Panie doktorze, temperatura MI spadła, czy to znaczy, że wyzdrowieję?

- Po prostu już pan stygnie...

Na ruchliwym skrzyżowaniu stoi młoda, ładna policjantka i reguluje ruch uliczny.

Nagle stwierdza... że zaczyna się u niej okres, niestety jej służba będzie trwała jeszcze 5 godzin,

a ona nie ma przy sobie nic co by jej w tej sytuacji mogło pomóc. W tej rozpaczliwej dla siebie sytuacji, łapie za krótkofalówkę i łączy się z dyspozytorem w komendzie. Przez radio zgłasza się kolega Józek. Ona mówi do niego: Józek, możesz coś dla mnie zrobić?

Józek: Dla Ciebie... wszystko!!!

Ona: Słuchaj, ja stoję tu na skrzyżowaniu, moja służba kończy się dopiero za 5 godzin,

a ja dostałam okres i nie mam nic przy sobie. Możesz sobie to wyobrazić? Czy mógłbyś mi jak najszybciej przywieźć moje tampony? Znajdziesz je w moim biurku, w prawej górnej szufladzie.

Ale Józek, proszę cię bardzo, pooośpiesz się !

Ona reguluje dalej ruchem... mija godzina, mija druga. Dopiero po trzech godzinach podjeżdża radiowóz na sygnale, hamuje z piskiem opon, wychodzi z niego uśmiechnięty Józek, z daleka już wymac**je zadowolony pudełkiem z tamponami.

Ona: Józek, ty jesteś d*pa okropna!!! Prosiłam Cię przecież, żebyś się pośpieszył!!!

Gdzie byłeś tak długo?

Józek: Jak by Ci to powiedzieć? Jak przez radio podałaś że masz znowu okres... to najpierw przyleciał ucieszony Kazik z kartonem szampana, potem uradowany Tomek postawił skrzynkę piwa a szczęśliwy Franek zafundował parę butelek dobrego wina i... muszę Ci uczciwie powiedzieć, mnie też spadł kamień z serca !!!!!!!!!!!!!!!

  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
czlowiek-na-jpg
Opublikowano
Opublikowano

4274909252a257main.jpg

400297_413766982012195_955619281_n.jpg

Ciaza.jpg

powiedziec-dzien-dobry-czy-nie

stylowi_pl_humor_1275820.jpg

Opublikowano

pewnie było ale warto popatrzeć jeszcze raz na tą glebę :polew:

Russian Tuning Vs. Speed Bump

Opublikowano
http://fishki.pl/static/posts/40/40473/foto_c1b7879f02b20bc65db4195f9c2c283b.jpg

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

http://img.myepicwall.com/i/2013/03/61dd43b9668794ab582369cac34ecde6.jpg?1363007813

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

http://img.wiocha.pl/images/2/7/271f69355ad35ede78fb426ce8fec00b.jpg

Koleś przy tej A8 rozje.ał mnie bardziej niż ten ze złotymi skrzydłami :polew:

Zrobił marne 46-48 w łapie + jakieś dziarki które nie wiadomo co prezentują (zamiast jednej konkretnej na całą rękę to naje.ane jak z bravo girl) i stoi jak wydymana su.a; rzeczywiście to co ma na klapie jak najbardziej pasuje do niego :polew:

Ciekawe ile ty masz w łapie? Skoro tak szydzisz to pewnie z 60 cm :wink:

I pewnie znawcą tatuaży też jesteś i wiesz co one oznaczają dla autora :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Nie będziemy robić tutaj przepychanek słownych, bo nie po to jest ten wątek. W tej chwili mam właśnie około 46cm w obwodzie "łapy" (jeżeli przy takim obwodzie można nazwać to łapą :decayed: ) :wink: , ale to tylko ze względu na to że mam nienormowany czas pracy a co za tym idzie nie ćwiczę regularnie i nie jestem też w stanie utrzymywać stale diety która byłaby odpowiednia dla ćwiczeń siłowych. W obwodzie nigdy 60cm nie osiągnąłem, ale dobre 54cm robiłem (wtedy kiedy pracowałem od-do i ćwiczyłem systematycznie). Co do napisu na samochodzie to świadczy tylko o poziomie inteligencji tego człowieka, ale jeżeli chce żeby go postrzegali jako "kur.astyle" to jego sprawa :facepalm: A8 na niemieckich blaszkach, więc jeżeli rzeczywiście tam się porusza to nie ma się co dziwić, że potem niektórzy mają o Polakach takie zdanie jakie mają

Opublikowano

Maciek - :thumbup1:

A filmik z "ruską" glebą mnie rozwalił :decayed:. Przewariaty :polew:.

Opublikowano

jeden komentarz

Rosjanie pojechali do Finlandii na targi drewna. Spodobala im sie piła opatrzona tabliczką informującą, że jej dzienna wydajność to 90 drzew. Rosjanie pogrymasili na cenę, ale piłę kupili. Niedługo, bo już po kilku dniach wrócili jednak z reklamacją:

- Oszukaliście nas! Nasi najlepsi drwale ścinają tą piłą najwyżej 40 drzew w ciągu dnia!

Finowie postanowili sprawdzić. Uruchomili silnik i podeszli do pierwszego drzewa. Na to jeden Rosjanin trąca drugiego w ramię i mówi:

- Ty Wania! Patrzaj! Ona ma motor!

Opublikowano

Podobnie było z Sadamem, który prosił ruskich o rakiety ziemia - samolot, a nie ziemia - powietrze

Opublikowano

993077_482818295127599_531443069_n.jpg

999035_482818785127550_2022200416_n.jpg

1002269_482818501794245_2057512685_n.jpg

:doh:

jest na Allegro do sprzedania za 21.500

Opublikowano

yteqe8un.jpg

:facepalm:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
http://img.tapatalk.com/d/13/06/14/yteqe8un.jpg

:facepalm:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Tzieland, nie martw się... nauczysz się na poprawe i zaliczysz ten sprawdzian :grin::grin::grin:

Opublikowano
http://img.tapatalk.com/d/13/06/14/yteqe8un.jpg

:facepalm:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Tzieland, nie martw się... nauczysz się na poprawe i zaliczysz ten sprawdzian :grin::grin::grin:

Ściągi trzeba porobić :decayed:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
http://img.tapatalk.com/d/13/06/14/yteqe8un.jpg

:facepalm:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Tzieland, nie martw się... nauczysz się na poprawe i zaliczysz ten sprawdzian :grin::grin::grin:

Ściągi trzeba porobić :decayed:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Najlepsze ściągi to te zrobione na kompie w word'zie... ino jak je tu zrobić z taką wiedzą :grin::grin:

Opublikowano
konsole-137108172351.gif
Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.