Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1392134880_za3wwd_600.jpg
  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/t34/1932200_10201509072830784_597541884_n.jpg?oh=fcd6c09f38e5375e22af13dd6b3274b5&oe=52FECF9B&__gda__=1392447765_548fc8edf3e2b72fa2ec9d12529d37dc

---------- Post dopisany at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ----------

Mały Mosze przychodzi do ojca i mówi:

- Tatoooo, koledzy się ze mnie śmieją, bo nie mam tableta...

- Napleta, synu - NAPLETA!

Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-a4-C31774556.html

---------- Post dopisany at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ----------

w komisach wiedzą co sprzedają :grin:

Opublikowano

Może po prostu lepiej mu się to zgrywało :decayed:

Opublikowano

28ee88901731.gif

28fdec26d431.gif

Opublikowano

dzis na poboczem.pl, jako jeden z przykladow literackiego uniesienia sprzedajacych

"Okazja! JEDYNY TAKI GOLF IV TDI 1999 r. (model 2000) zakupiony od niedowidzącego 91-letniego oficera SS w stanie spoczynku (żona adwokat, syn pilot, córka lekarz), 94 tys. przebiegu, gdyż było to szóste auto w rodzinie jeżdżone tylko w słoneczne dni, na co dzień stał pod kocem w ogrzewanym garażu. Tydzień przed sprzedażą ten pierwszy właściciel dokupił dwa komplety opon, wymienił rozrząd, oleje, płyny, paski i kompletne zawieszenie. Nic nie stuka i nie puka, bez wkładu finansowego, tylko klima jest do nabicia. Spalanie oscyluje w granicach 3 l/100km, jak są korki i ktoś ma ciężką nogę to 3.5 l/100km. Autko do tego stopnia bezawaryjne, że człowiek zapomniał jak mechanik wygląda, śmiało można maskę zaspawać. W dzień zakupu Golfika syn właściciela zatankował auto do pełna, umył i nawoskował na gorąco, a córka zrobiła nam na drogę kanapki i kawę do termosu. Samochód w stanie kolekcjonerskim, jedyny taki, tylko lać ropę i jechać. Na wyposażeniu: strumienica, szpera, wydech z kwasiaka, rozpórki kielichów, fajera momo, kubły recaro. Serdecznie polecam to zadbane, doinwestowane autko w dieselku. Będzie służyć wiele lat, gdyż nie jest wytłuczone i wykatowane. Sprzedaję z bólem serca swoją laleczkę, pilnie z powodu wyjazdu, tylko dla miłośnika marki, w dobre ręce."

:grin:

Opublikowano

b72fc1303a4b.jpg

:decayed:

---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ----------

i ukraińskie efbiAJ w akcji

Berkut w akcji - Sadistic.pl

w razie gdyby ktoś znowu miał problem ze zrozumieniem co widze w tym śmiesznego, już tłumacze, banda kretynów, leje idiote dążącego do upadku jego państwa.

Opublikowano
Uwaga drastyczne, kobieta jeździła przez rok tylko na trzecim biegu.

http://c3201142.cdn03.imgwykop.pl/comment_3L14TzIBtViLwE7kPbiHbviqwaOCnas0.jpg

Taki swego rodzaju automat :polew::polew: To ciekawe jak silnik wygląda w środku :naughty:

Opublikowano
Uwaga drastyczne, kobieta jeździła przez rok tylko na trzecim biegu.

http://c3201142.cdn03.imgwykop.pl/comment_3L14TzIBtViLwE7kPbiHbviqwaOCnas0.jpg

Taki swego rodzaju automat :polew::polew: To ciekawe jak silnik wygląda w środku :naughty:

Znam to z autopsji :decayed:

100 po autostradzie na 4 biegu :kwasny: ale nie będę ujawniaj tej ambitnej osoby :naughty:

Opublikowano
699a93247fae.jpg
Opublikowano
pornodemotywator2.jpg
Opublikowano

Franek zwierza się Ryśkowi:

- Moja stara przysięgła, że mnie zostawi, jak nie przestanę pić.

- I co?

- Będzie mi jej brakowało.

Opublikowano

to tak z innego forum

Lamborghini Forum:

- Powietrze świszcze pod uszczelkami szyb przy 330 km/h, czy to normalne?!

MX-5 Forum:

- Jakiś bydlak w VW Tuaregu przejechał dzisiaj nade mną!

Porsche-Cayenne-Forum:

- Zużycie paliwa niebezpiecznie spadło poniżej 40L/100km - czyżby coś nie tak z silnikiem?

Mazda MX-5 Forum:

- Czy właściwie nie jest głupio jeździc babskim autem ?

Viper-Forum:

- Wessało mi smarta do kolektora wlotowego, jak go wyciągnąć?

Seat Marbella Forum:

- He he dzisiaj dogoniłem ciężarówkę!

Honda-Forum:

- Moja Integra przestaje się kręcić na 9000 obrotów, czyżby coś z silnikiem ?

Bentley Forum

- Użyłem dziś popielniczki,gdzie dostane nowa?

Cadillac forum

- Wczoraj bylem na bingo i nie moglem tyłem zaparkować.

Honda Accord forum

- Mama dała mi właśnie to auto. Gdzie dostanę tanie 18 calowe aluśki ?

Porsche forum

- Złapałem właśnie kapcia, czy lepiej oddać auto w rozliczeniu, czy sprzedawać na własną rękę ?

Ford 2.3 forum

- Pomocy! Wymieniłem już wszystko i dalej nie startuje!

Jaguar Forum

- Gdzie wbudować dodatkowy zbiornik oleju, aby wyrównać braki z powodu wycieków ?

Twingo-Forum

- Brewki z prawdziwego końskiego włosia (Zdjecia)

Fiat-Forum

- Czy poza warsztatem jest jeszcze jakiś inny świat ?

Lexus-Forum

- Gdzie dostane tylne światła w stylu VW?

Renault-Forum:

- Odsprzedam kartę miesięczną na autobus. Samochód naprawili wcześniej niż oczekiwałem

Honda CRX Forum:

- Pomocy, jak się otwiera pasy bezpieczeństwa? Kończy mi sie prąd w notebooku....

TDI Forum

- Pomocy, sportowy wydech nie daje odpowiedniego dźwieku!

Bora Forum

- Kto ma numery części od Passata, co pasuje?

Golf Forum

- Pasuje W8 Motor do 1,6?

Polo Forum

- Wreszcie skróciłem sprężyny zawieszenia, ale mikrofon w McDrive teraz za wysoko!

Audi A6 TDI-Forum

- Gdzie jest wlew paliwa?

VW-Forum

- Jak zrobić mojego Polo 1.0 żeby był glośniejszy?

Audi A8 Forum

- Gdzie naprawiają Rolexy?

Opel Forum:

- Moja corsa nie rdzewieje (NAPRAWDĘ) (Temat zablokowany przez admina).

Opel Forum:

- Hammerite, czy pomoże?

Omega Forum

- Odleciał mi wentylator, gdzie szukać?

Manta Forum

- Pomuszcie ,polycjnty muwiom ze musze do djagnozdy, co to jezd??

Calibra Forum

- Który spojler wybrać? (Link)

MB 190D Forum

- Sprzedałem auto na allegro, kupujący zagraniczniak, zna ktoś Kiswahilli?

Mercedes C-Klasse Forum:

- W niedziele padało i w drodze do kościoła auto zrobiło sie mokre, co robić?

BMW M3 Forum:

- Gdzie do ciężkiej cholery dostane lusterka od Golfa3 ?

BMW 3er E36-Forum:

- Gdzie stoją najlepsze laski?

BMW M5

- Pomocy, coś wprowadziłem do programu i nie mogę teraz wyjść do menu!

McLaren Forum

- Czy opony od Ferrari będą pasować?

Trabant forum

- Ranking najlepszych taśm klejących.

Wartburg forum

- Wasze najdłuższe przejazdy na wolnobiegu

Alfa Romeo forum:

- To o której spotykamy się w warsztacie?

Subaru Libero Forum

- Gdzie w ogóle dostać części?

Lancer forum

-Na plejce mi lepiej szło..

Lamborghini forum-

Gdzie dostanę drzwi a' la civic doors?

STI Forum:

"Ile mi doda kucykow jesli zmienie zarowki na neony?"

Bmw M3 forum-

Gdzie można kupić lusterka a' la cali style?

Forum Subaru Legacy.

-A jednak tylko Impreza sie nie psuje.

Forum Subaru Impreza.

-to chyba Forester jest bardziej niezawodny.

Forum Subaru Forester.

-Legacy to napewno mniej kosztuje utrzymac.

Forum Forda Escorta:

- Escort 93r to już 15. generacja czy jeszcze 14. Facelift?

Forum BMW:

-Czy opony 235/40/17 nie będą za wąskie?

Forum Golf III

Kupię znaczek fał er sześć 1.4

Forum tds

Pali na dotyk i nie kopci. Co się mogło zepsuć?

Forum calibry

Ile koni doda mi sportowa końcówka wydechowa z allegro za 30 zł [z przestyłką]

Forum Golf II-

Jak odpalam silnik, to słychać takie "kle kle kle kle kle..."- co to, do cholery, może być? (silnik 1.6 Td)

Forum Imprezy STi-

Ile zwiększy się przyspieszenie do setki w mojej imprezie, gdy założę sportową gałkę do skrzyni biegów? Aha, silnik 1.6 LPG.

Forum BMW Mpałer

Ile więcej poleci moja e36 316, jak założę na tylną szybę blendę? [daszek]

Opublikowano

1900045_584466114970590_1281034636_n.jpg

nasza kraj taka piękna :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.