Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] praca w toku:-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam:) Po wielu tygodniach poszukiwań w końcu ustrzeliłem swój egzemplarz:) Rocznik 2004, silnik 1.9 TDI AVF, przebieg 214 tys z hakiem (ori - potwierdzony), bezwypadkowy.

Wyposażenie (prócz tego co w każdym):

- podgrzewane kubełkowe fotele z regulacją lędźwiową i wysuwanym podudziem,

- podgrzewane lusterka, spryski i zamek (pakiet zima)

- pakiet oświetlenie (niepełny)

- trójramienna skórzana kiera,

- obszyta skórą gała i ręczny,

- kolorowy pełny FIS,

- navi między zegarami

- zawieszenie 1BE (-20mm)

- felgi S-Line 17"

- bluetooth

Kilka fotek zrobionych na szybko (już z ciemnymi szybami):

dsc01182og.jpg dsc01172b.jpg

Przeprowadzone modyfikacje:

- znaczki z klapy out, - zrobione

- ściema szyb, - zrobione

- felgi 18" lub 19", - zrobione (BBS CK 19"/8,5" szer.)

- LEDy tył, - zrobione

- program, - zrobione (166 KM/ 362 Nm)

- gwint, - zrobione (H&R)

- swap hamulców na 320mm - zrobione

- czarny grill, kierunki boczne, listwa z tyłu - zrobione

Z ważniejszych napraw/wymian:

- pażdziernik 2010 - nowe sprzęgło + koło dwumasowe + (przy okazji akumulator i świece)

- lipiec 2011 - nowy wałek rozrządu z hydrauliką + rozrząd kompletny + czyszczenie pompek

Plany:

- felga w kolor lub zmiana na inną,

- ściema lamp (malowanie środków przód + folia lub spray na tył)

Hamownia:

p8030191frm.jpg wykres.jpg

Aktualne fotki:

-65/45 (+/-)

frm3.jpg frm2i.jpg

frm1.jpg

-45/45 setup zimowy + heble 320mm od Virusa + listwa tył w czarny mat

20120407113005frm.jpg

20120407113127frm.jpg

20120407113022frm.jpg

Opublikowano

Ile dales? :D

Opublikowano
  • Autor

12 krów, 30 kur + 3 worki kartofli ;)

Opublikowano

Fajne auto z fajnym silnikiem i kolorem :good:

Opublikowano

Wcale nie taka goła. Kirę też masz opcjonalną ;)

Jak wprowadzisz zamierzone mody powinna być :kox:

Na co oczywiście z niecierpliwością czekam :)

Opublikowano

fajna, zapraszam na spot na Matarnię to się na żywo obluka

Opublikowano

furka OK - mody w dobrym kierunku, tylko jakoś ten wzór felg mi nie podchodzi - chyba że na autku będzie wyglądać OK

Opublikowano
- czarne środki w przednich lampach

fajne autko, a jak chcesz zrobić czarne środki , założysz bi xenon, czy masz inny pomysł??

Opublikowano
  • Autor

marcin j - xenonów ani bixenonów raczej rezał nie będę ale nigdy nie mów nigdy :> Przyspawam dejlajty :polew:

antonio - na spotach będę się pojawiał, swego czasu byłem kilka razy, jeszcze za czasów B5-tki ale niestety z braku czasu zniknąłem na dłużej :)

Opublikowano

fajna tylko jak dla mnie to felgi z rantem nie zbyt wygladaja na nowym aucie rant to tak styl bmw e30 :) ja twoim miejscu wybrał bym jednak druga opcje ktora zaproponowałeś

Opublikowano

Tych lamp tez nienawidzimy :)

Opublikowano

Te dejlajty to sobie odpuśc..lepiej bi-zenona :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

spoko fura :good: calkiem niezle wyposazona :) co od czarnych felg to wedlug mnie pasuja najbardziej na bialym aucie- na innym kolorze one po prostu gina

powodzenia w modach :good:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Wrzucam kilka nowych fotek. Co do modów to zmieniły się tylko przyciemnione szyby ale mamy już wiosnę więc powinno ruszyć z kopyta :> Następne w kolejce są nowe alu, cały czas szukam, jeżdżę oglądam, wkurwiam się (to krzywe, to repliki - oczywiście przez telefon wszystko cacy :polew:). No i myślę czy nie przyciemnić też przednich szyb, trochę żałuję że nie zrobiłem tego od razu. Jak temperatura podskoczy to wywali się też znaczki z klapy. A co do ledów na tył to hmm, ostatnio podobają mi się ORI z przyciemnionymi kierunkami, więc się jeszcze zastanowię.

Fota poglądowa:

lampyyyyy.jpg

Lakier do lamp już kupiłem, teraz czekam na wenę :polew:

Opublikowano

Odgrzany kotlet :kox: :kox:, ale to dobrze, zapewne chce nam Kolega coś zaprezentować.

Ta A4 cała czarna :kox: wydaje mi się że stała kiedyś na allegro i chyba była bita nieprawda?? Tak mi się coś kojarzy, szczególnie te felgi.

Opublikowano
  • Autor

Tak, stała kupę czasu, najpierw rozbita, później zrobiona. Fotę zachowałem ze względu na ciekawe malowanie felg :)

Opublikowano

Ogólnie fura fajna, a te fele rozwalają :kox:. Planujesz może jakąś dokładeczke z przodu od s- line?? Szkoda że tylko zrobiłeś przyciemniane tylne szyby, ale zawsze można przód dorezać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nom, spękałem przed ewentualną utratą dowodu ale teraz żałuję że nie przyciemniłem. No i folię mogłem wybrać tą najciemniejszą :) A co do S-line to w grę wchodzi przód i listwy boczne, tyłu wg mnie się nie opłaca bo są za małe różnice w wyglądzie, no chyba że na dwa wydechy ale to odpada :tongue4: Ale najpierw koła, to w tej chwili jest najważniejsze :naughty:

Opublikowano

Plany jak najbardziej na duży +

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj na auto trafiły nowe koła, miały być inne ale te też są dobre :)

BBS, model CK (nie CH), 19", szer 8,5" ET35, oponki Goodyear Eagle 235/35/19. Miałem trochę stracha czy nie będzie ocierać na nierównościach ale póki co jest ok, mimo że od wewnętrznej strony, między oponą a elementami zawieszenia ledwo się palec mieści :blink:

Fotki, jakość słaba bo telefonem na szybko robione:

frrm.jpg

frrm2.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.