Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wykres AWX-a po wirusie u Wojtka Dynosoft Katowice


norbi3000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam oto dzisiejsze wyniki wirusa u Wojtka w Dynosofcie:

10a59f9984ce77fcm.jpg

1. seria słaba, tzn koni mało moment może być

2. po chipie tyle się udało zrobić najprawdopodobniej wina wtrysków, a ta górka pod koniec wykresu na serii i po chipie to chyba wina paliwa bo przy 4000 momentu dostawał strzała

wynik dla mnie jest wystarczający, operacja około 2.5 h, kilka poprawek, ogólnie profesjonalna robota

komentujcie i oceniajcie, pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie 158 tys km, a i zaznacze ze nie cofany bo od wyjscia z salonu jest u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze awx-y nie trzymaly serii i zazwyczaj maja powyzej 130 km, ale zdarzaja sie takie jak moj, sam Wojtek mowil ze ma goscia u ktorego wyszlo w serii 118 km, wiec jeszcze gorzej niz u mnie ale po wymianie wtryskow wyszlo 175 km, u mnie moga byc 2 rzeczy, albo wtryski maja juz dosc chociaz od razu zaznacze ze posiadam wlasna (no moze kiedys narazie rodzicow) stacje benzynowa bp wiec paliwo nie jest zlej jakosci i od poczatku tylko tam sie tankuje, a 2 opcja ze moze moje wtryski maja jakas mniejsza przepustowosc, autko z poczatku produkcji, moze z jakimis wadami, tak czy tak to co wyszlo jest dla mnie w 100 % wystarczajace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co zlego w b6, jak na moj wiek to i tak kosmos, ojciec jezdzi b8 jak mu sie znudzi to sie nim zajme, ale to pewnie za kilka lat, to ze rodzice maja stacje nie znaczy ze mam szastac ich kasa na prawo i lewo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba kolega nie wiem jak wyglada prowadzenie stacji paliw, nawet ja place za paliwo, ale to nie temat tego watku wiec wrocmy do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba kolega nie wiem jak wyglada prowadzenie stacji paliw, nawet ja place za paliwo, ale to nie temat tego watku wiec wrocmy do niego

dokładnie (Dżo-Dżo opanuj się :decayed:)

seria może i słabsza od innych, tymbardziej jak widać wirusik potrzebny a nawet bym powiedział wskazany - ważne, że różnica w jeździe odczuwalna :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty norbi nie narzekaj, że Ci tak źle i że kokosow nie ma :D hehe takim to zawsze malo :decayed: aha, mi sie wydaje ze Ci wtryski siadają od tego paliwa :decayed: dobra rada.... zmień stacje :decayed: :decayed: :polew: :polew: a tak serio to troche Ci zazdroszcze tego wirusa ... sam bym sie skusil ale szkoda mi troche skrzyni :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z checia Dzo-Dzo ale nie mam pojecia jak to sie robi, jestem zielony w tej materii, jak ktos z kolegow z Klubu by zrobil to wrzuce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma porowniania do tego co bylo, moze nie jest to max co inni osiagaja z tego silnika, ale jak dla mnie wystarczy w zupelnosci, powyzej 2000 dopiero zaczyna sie zabawa, chlopaki z grupowki maja terminy w tym tygodniu i chyba w nastepnym, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero powyzej 3000 ????????

strasznie pózno, masz zamontowany wskaznik doładowania?

albo sprawdzałes na VAG-u?

trzeba sprawdzic ile pompuje i przy jakich obrotach

kuzyn ma AWX-a po chip-sie na 170kM, niut cos pod 400Nm ale dokładnie nie pamietam

tam zaczyna auto szalec na niewiele ponad 2tys

trzeba sprawdzic turbo, bo wtrysków raczej nie podejrzewam o taki wynik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...