Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BMW 320d e91

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no to hiszpan zostaje :decayed:

Opublikowano

czekam na docelowy efekt Twoich modów

furka konkret :good:

Opublikowano
  • Autor

zająłem sie dzisiaj szukaniem lamp black line do mojego paździocha

o ile do sedana wystepują jakies zamienniki nawet z ledami to do kombiaka pozostaje tylko ori

znalazłem taką aukcję

http://moto.allegro.pl/item740493906_lampy_tylne_black_line_bmw_e90_e91_oryginalne_nowe.html

myslałem nad ich zakupem, ale z ciekawosci pojechalem do salonu bmw niedaleko mnie

podałem nr nadwozia, pan szuka po czym usłyszałem 1080 zł dla zwykłego kowalskiego :decayed:

po rabacie dzięki Wąskiemu udało sie wyrwać taniej

także nie zawsze na allegro są okazje :wink4:

Opublikowano

zająłem sie dzisiaj szukaniem lamp black line do mojego paździocha

o ile do sedana wystepują jakies zamienniki nawet z ledami to do kombiaka pozostaje tylko ori

znalazłem taką aukcję

http://moto.allegro.pl/item740493906_lampy_tylne_black_line_bmw_e90_e91_oryginalne_nowe.html

myslałem nad ich zakupem, ale z ciekawosci pojechalem do salonu bmw niedaleko mnie

podałem nr nadwozia, pan szuka po czym usłyszałem 1080 zł dla zwykłego kowalskiego :decayed:

po rabacie dzięki Wąskiemu udało sie wyrwać taniej

także nie zawsze na allegro są okazje :wink4:

:good:

Opublikowano

Ładne :)

Opublikowano

docelowo będzie wyglądać koksik :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

zająłem sie dzisiaj szukaniem lamp black line do mojego paździocha

o ile do sedana wystepują jakies zamienniki nawet z ledami to do kombiaka pozostaje tylko ori

znalazłem taką aukcję

http://moto.allegro.pl/item740493906_lampy_tylne_black_line_bmw_e90_e91_oryginalne_nowe.html

myslałem nad ich zakupem, ale z ciekawosci pojechalem do salonu bmw niedaleko mnie

podałem nr nadwozia, pan szuka po czym usłyszałem 1080 zł dla zwykłego kowalskiego :decayed:

po rabacie dzięki Wąskiemu udało sie wyrwać taniej

także nie zawsze na allegro są okazje :wink4:

:good:

a tak miało być pięknie :cool1:

Opublikowano

te felgi takie średnie, troche przejedzony taki wzór

a lampy przyciemnione, ale rewelacji tez nie robią

Opublikowano
  • Autor

te felgi takie średnie, troche przejedzony taki wzór

a lampy przyciemnione, ale rewelacji tez nie robią

marudzisz :)

jest kox :wink4:

Opublikowano

buahhhhaaaa jak to przeczytałem, ciekawe jak jest na forum www.forum.chevrolet-spark.pl :):)

Opublikowano

Ja tak widzę Sokolnh Twoją E91 :kox::naughty::decayed:

bec3cc24145a5726.jpg

9d1cc29e9043e5a4.jpg

i wszystkie laski Twoje :polew: :polew: :polew:.

Opublikowano

Bomba

Opublikowano

Niezły parch :decayed:

Opublikowano
  • Autor

musiałbym sobie przód rozpiepszyć zeby założyć od e92 :decayed:

ale taki zderzak by mi sie przydał

za duzo tych rur z tyłu

moja bedzie wygladac troche inaczej

zreszta juz sa zmiany ale narazie fotek nie daje :)

pozdro

Opublikowano

sokół furmanka daje rade, fajna strzała gratuluje wyboru :good:

Opublikowano
  • Autor

nowe zdjecie str. 1 :naughty:

zmieniłem felgi na 19" od M5

zmieniłem końcówkę wydechu na dwururke

niestety ale jeszcze lampy tylne black line do mnie nie doszły ;(

teraz czas na "drop it" + pare innych ciekawych rzeczy :wink4:

Opublikowano

robi się sympatycznie :naughty: ładne felgi :good:

Opublikowano

Calkiem inne, nie ma jak 19 na zime :decayed:

Opublikowano

i zaczyna sie robic ciekawie :decayed::naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

chciałbym, żeby tak było :decayed:

dsc04316.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.