Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] CB w popielniczce FOTO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:good: Wypas :good: jak bede wiedzial w 100% jak to zrobić to napewno poswięce troche czasu..
Opublikowano

rozumiem ze to sam panel przedni w popielniczce siedzi otym samym myślałem troche pracy jest ale efekt niczym z bonda:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Muszę przyznać, że faktycznie najlepsze rozwiązanie jakie do tej pory widziałem.

Ale ja jestem niepalący ;-)

JaroD

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Super sprawa, szczególnie dla osób nie palących nigdy bym się nie spodziewał :) Jakie są tego koszty ?? Pozdrawiam :)

Opublikowano

Troche czasu i roboty na to poszło , ale wielkie wyrazy uznania za rozkręcenie radyjka . Ja próbowałem kiedyś też takiego sposobu montażu i rzuciłem to w cholere :decayed:

Czekamy na foty z montażu , bo to nie tylko sie przyda użytwkonikom b7 ale i wszystkich modeli A4, bo niestety trzeba przyznac ze konstruktorzy :audi: nie popisali sie w zaprojektowaniu żadnego dobrego miejsca pod CB

Wielki podziw :good::notworthy:

Opublikowano

Szacun za moda! :good: kolejny raz dobra robota. Czekam na fotki szkoda, że nie każdy panel od radia się zmieści w popielniczce...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Super mod ja w swoim mam radyjko w schowku ale widze ze juz czas na zmianę :decayed: mniej więcej wiem jak to zrobić ale dodatkowe fotki i opis były by na pewno przydatne :>

Opublikowano

Konian spróbuj wszystko ogarnąć i wrzucić.Czy tylko mitland podejdzie?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie jak ktoś chce panel w popielniczce to zerknijcie tu -> http://www.allegro.pl/item988490741_cb_radio_albrecht_ae6890_zdejmowany_panel_3xgratis.html radyjko ze zdejmowanym panelem akurat do popielniczki :gwizdanie: jakby aukcja uciekło to radyjko Albrecht AE6890. Nie ma rf gain ale zbiera dobre opinie :good:

Opublikowano

Całkiem fajna sprawa z tym panelem, jakby jeszcze był trochę mniejszy...

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Też tak zrobiłem. A co:)

Żadnej filozofii nie ma, tylko lutownica i wio:)

Tutaj są fotki, jak kolega robił:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=65424.new#new

Tylko, że po takiej przeróbce u mnie występują zakłócenia spowodowane dolutowaniem przewodów pomiędzy panel a resztę radia.

Opublikowano

Bardzo ciekawe rozwiązanie. Gratuluję pomysłowości!!!

Opublikowano
  • Autor

filozofii żadnej nie ma. Pokazałem tylko sposób. Co do zakłóceń to pochodzą one od wyświetlacza. Wystarczy sterowanie dać w kablu z oplotem i uziemić.

Opublikowano

kable zmienione na ekranowane i jak ręką odjął:) Teraz to można słuchać:)

Jak robiłeś u siebie włączanie radia po otwarciu popiółki?

Dodatkowy włącznik, rozłączany po zamknięciu klapki?

Opublikowano
  • Autor

dokładnie. "Mikro-styk" koło zawiasu.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Gratki za pomysłowość :notworthy:

Opublikowano

kurcze od 2 miesięcy się właśnie za to zabieram radio rozkręcone i d*pa czasu jakoś brakuję :)

a kabli masz tam sporo od wyświetlacza do radia? bo ja mam sporo i myślę żeby wykorzystać kable ( taśmy od dysku komputerowego) żeby się to tak strasznie nie plątało.

tak czy siak robotę profesjonalną odwaliłeś

pozdr

mariusz

Opublikowano
  • Autor

kable od kompa są ciężkie do lutowania, ale dla chcącego nic trudnego.

Ja już kręcę kolejnego moda :evil: jak skończę to wrzucę kilka fotek.

Opublikowano

dla mnie total odjazd na maxxxa , mimo że jestem palaczem to nigdy nie skorzystałem z popiołki :D ale chyba też ja zaadaptuje pod cb'ka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.