Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] CB w popielniczce FOTO


konian

Rekomendowane odpowiedzi

rozumiem ze to sam panel przedni w popielniczce siedzi otym samym myślałem troche pracy jest ale efekt niczym z bonda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że faktycznie najlepsze rozwiązanie jakie do tej pory widziałem.

Ale ja jestem niepalący ;-)

JaroD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa, szczególnie dla osób nie palących nigdy bym się nie spodziewał :) Jakie są tego koszty ?? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche czasu i roboty na to poszło , ale wielkie wyrazy uznania za rozkręcenie radyjka . Ja próbowałem kiedyś też takiego sposobu montażu i rzuciłem to w cholere :decayed:

Czekamy na foty z montażu , bo to nie tylko sie przyda użytwkonikom b7 ale i wszystkich modeli A4, bo niestety trzeba przyznac ze konstruktorzy :audi: nie popisali sie w zaprojektowaniu żadnego dobrego miejsca pod CB

Wielki podziw :good::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun za moda! :good: kolejny raz dobra robota. Czekam na fotki szkoda, że nie każdy panel od radia się zmieści w popielniczce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super mod ja w swoim mam radyjko w schowku ale widze ze juz czas na zmianę :decayed: mniej więcej wiem jak to zrobić ale dodatkowe fotki i opis były by na pewno przydatne :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak ktoś chce panel w popielniczce to zerknijcie tu -> http://www.allegro.pl/item988490741_cb_radio_albrecht_ae6890_zdejmowany_panel_3xgratis.html radyjko ze zdejmowanym panelem akurat do popielniczki :gwizdanie: jakby aukcja uciekło to radyjko Albrecht AE6890. Nie ma rf gain ale zbiera dobre opinie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak zrobiłem. A co:)

Żadnej filozofii nie ma, tylko lutownica i wio:)

Tutaj są fotki, jak kolega robił:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=65424.new#new

Tylko, że po takiej przeróbce u mnie występują zakłócenia spowodowane dolutowaniem przewodów pomiędzy panel a resztę radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kable zmienione na ekranowane i jak ręką odjął:) Teraz to można słuchać:)

Jak robiłeś u siebie włączanie radia po otwarciu popiółki?

Dodatkowy włącznik, rozłączany po zamknięciu klapki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze od 2 miesięcy się właśnie za to zabieram radio rozkręcone i d*pa czasu jakoś brakuję :)

a kabli masz tam sporo od wyświetlacza do radia? bo ja mam sporo i myślę żeby wykorzystać kable ( taśmy od dysku komputerowego) żeby się to tak strasznie nie plątało.

tak czy siak robotę profesjonalną odwaliłeś

pozdr

mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...