Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lotto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jakie będą dziś cyferki w totku.podziele się wygraną :naughty:

Opublikowano

2 ; 16 ; 29 ; 33 ; 37 ; 39

60% dla mnie :cool1:

Opublikowano

Dzisiaj losowanie :doh1: zapomniałem.. Ostatnio zacząłem grać, bo mam kupę kasy i bez problemu moge wydac parę groszy na kilka skreśleń :cool1::decayed:

2 ; 16 ; 29 ; 33 ; 37 ; 39

Skreślę te same.. :polew: ale by były jaja jakby padły :polew:

Panowie jakie będą dziś cyferki w totku.podziele się wygraną :naughty:

już to widzę :good::naughty:

Opublikowano

ja też je skreślę :cool1:

Opublikowano

ja też je skreślę :cool1:

to se je skreślajcie i tak 6-tka nie padnie :decayed:
Opublikowano

ja też je skreślę :cool1:

to se je skreślajcie i tak 6-tka nie padnie :decayed:

podobno dzisiaj padnie 7-demka :decayed:
Opublikowano

A jak się nazywał ten ostatni konkurs TVP? lotko-lotko? jak usłyszałem to padłem, kto wymyśla im takie durne nazwy :)

Opublikowano

ja też je skreślę :cool1:

to se je skreślajcie i tak 6-tka nie padnie :decayed:

dlaczego nie padnie ..... mów no szybko ... masz jakieś info z góry :mysli::przebiegly::polew:

Opublikowano

ja też je skreślę :cool1:

to se je skreślajcie i tak 6-tka nie padnie :decayed:

dlaczego nie padnie ..... mów no szybko ... masz jakieś info z góry :mysli::przebiegly::polew:

z góry widac lepiej liczby :naughty:
Opublikowano

Trza rzucic losa :naughty:

Opublikowano
  • Autor

panowie ale, ale ale to moje cyferki i tylko moje :naughty:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 12:07_________________________________________________dobrze, że za marzenia nie karają.ode mnie jeden wygrał szóstke, a teraz...........

Opublikowano

Wiecie ,ze od pazdziernika jeden zakład duzego bedzie kosztował 3zł a kumulacje mają dochodzic do 50 mln zł

Opublikowano

Wiecie ,ze od pazdziernika jeden zakład duzego bedzie kosztował 3zł a kumulacje mają dochodzic do 50 mln zł

Czyli gracze będą płacić więcej a szanse mają nadal te same. To już lepiej obecny system.

Osobiście nie gram- strata kasy.

Opublikowano

Osobiście nie gram- strata kasy.

... i czasu. Niektórzy koledzy mówią, że bardzo kusi, ale ja nigdy nie miałem z tym problemów, podobnie jak z fajkami i wódką :)

Kiedyś moi koledzy po powrocie ze szkoły przegrali 200zł na automacie a wygrali 0 :shocked:

Opublikowano

Warto grać w coś, gdy jest rozsądna szansa na wygraną. W lotto możliwości jest tyle że nie warto.

Opublikowano

A tak w ogóle to ile dzisiaj kumulacja wynosi, bo jakos do mnie nie doszło info :mysli:

Opublikowano

ej czemu nie warto :D

najlepiej kupic los ze dwa dni wczesniej. wydasz 10 zl a trzy dni chodzisz i rozmyslasz co sobie kupisz za te 13 baniek :D:D:D

od razu czlowiek lepiej zyje przez te chwilke ;]

Opublikowano

Mi się ostatnio liczby przyśniły i co lepsze śniło mi sie ze wygrałem. Skreśliłem później te same liczby, wysłałem i żadna mi nie weszła... :decayed:

Opublikowano

można zamykać :closed:, przecież wiadomo, że ja wygram :tongue4:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 20:57_________________________________________________otwieramy, nie wygrałem ;(

Opublikowano

dawać liczby z POLSATU!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.