Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kradzież anteny CB na Trchominie!!!!!


sołtys85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wczoraj w nocy ściągnęli mi z busa antenę CB sirio ml145. Samochód Citroen jumper zaparkowany był na ul. Atutowej 13 tuż koło Piotra i Pawła /Tesco. Ukradli samą antenę bez kabla (został ukręcony). Antena nie miała gumowej podkładki i osłaona magnezu była trochę zmasakrowana z wgnieceniami. Prosze o kontakt jeśli ktoś widział jak ktoś spacrował z antenką po nocy lub ma możliwośc kupienia takowego egzemplarza po taniości. Podejrzewam, że sprawców było przynajmniej 2 bo coś mi sie nie chce wierzyć, że ktoś podskoczył na tyle wysoko, żeby sciągnac antenę z dachu busa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co ?

Przeczytaj dokładnie to bedziesz wiedział co!!!

Naisane wyraźnie "Prosze o kontakt jeśli ktoś widział jak ktoś spacrował z antenką po nocy lub ma możliwośc kupienia takowego egzemplarza po taniości."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhy..będziesz dociekał sprawiedliwości za cenę anteny :decayed:

Lepiej kup nową antenę i ściągaj ją z auta na noc :wink4:

Ps. Kolkov i Adaho mieli jakąś fajną antenkę do pchnięcia ostatnio :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój chłopakowi, każdy by się wkurzył jakby mu za***ali antenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no oczywiscie że by sie wkurzył ale nic nie poradzi trzeba kupować nową i na drugi raz ściagać, ja miałem przykręcaną na stałe i na parkingu strzeżonym ktoś mi ją ułamał i wywalił także witamy w rzeczywistości :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co od niego chcecie :chytry: dobrze pisze :good: jakbym ja takiego spotkał "podczas roboty" to bym mu łapy upie*dolił i nie dlatego że coś kosztuje 30 zł czy 3 tysiaki tylko dlatego że sku*wysyn wyciągnął łapy po coś nie swojego :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze z nadzieją, że moze ktoś widział złodziejaszków, a jednoczesnie ku przestrodze. Są niby parkingi strzeżone ale co to za wygoda spacerować do samochodu jakieś 200m jak mam tyle iść to i do przystanku ztm dojdę :gwizdanie: A niech bym zapomniał kluczy do mieszkania krew by mnie zalała. Reasumujac sptraty = czynsz za parking.

Jak tu mieszkam 3 lata to:

1. ukradli mi antenę CB

2. ukradli radio i wyłamali zamek od strony kierowcy

3. obdarli samochód zaparkowany tak, że 2 elementy do szpachlowania i lakierowania , kolumna mcphersona skrzywiona, felga pogięta, halogen i światło zbite (to musiała być jakaś potężna ciężarówka) oczywiście jak rano wstałem sprawcy ani śladu

5. wybite światło za pomocą belka drewnianego

ps. Mozecie podać ile płacicie za parking/garaż i co jest oferowane w cenie???? najlepiej ceny ze stolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze z nadzieją, że moze ktoś widział złodziejaszków, a jednoczesnie ku przestrodze. Są niby parkingi strzeżone ale co to za wygoda spacerować do samochodu jakieś 200m jak mam tyle iść to i do przystanku ztm dojdę :gwizdanie: A niech bym zapomniał kluczy do mieszkania krew by mnie zalała. Reasumujac sptraty = czynsz za parking.

Jak tu mieszkam 3 lata to:

1. ukradli mi antenę CB

2. ukradli radio i wyłamali zamek od strony kierowcy

3. obdarli samochód zaparkowany tak, że 2 elementy do szpachlowania i lakierowania , kolumna mcphersona skrzywiona, felga pogięta, halogen i światło zbite (to musiała być jakaś potężna ciężarówka) oczywiście jak rano wstałem sprawcy ani śladu

5. wybite światło za pomocą belka drewnianego

ps. Mozecie podać ile płacicie za parking/garaż i co jest oferowane w cenie???? najlepiej ceny ze stolicy

dlatego ja za 90zł miesiecznie trzymam na parkingu strzezonym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sołtys85

Ja płaciłem za garaż na odkrytej 200 zł miesięcznie..garaż cieplutki, na posadzce płyteczki..ale do mieszkania miałem 2 przystanki autobusem :thumbdown:

Na odkrytej jakiś tępy chooj po złości natrzaskał mi XXXX na klapie w Avancie..co z tego, że osiedle zamknięte..przychodził do jakiegoś lachona i wprowadzał ze sobą kumpli.

Na Światowida parkowałem na strzeżonym pod chmurką ( koło niebieskiego słonika ) 130 zł miesięcznie. Panowie cieciowie pilnują parkingu i po 22/23 był zamykany na kłódkę :good:

Na Pasłędzkiej..nie pytaj..chamstwo i buractwo ..w aucie firmowym wywalili mi lusterko..mi i jeszcze 3 autom stojącym w jednej linii..

A parę tygodni wcześniej postawili Yarisa bez kół, w błocie na glebie..

Chamstwo..buractwo i sqrwysyństwo :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ja za 90zł miesiecznie trzymam na parkingu strzezonym

90*12=1080 rocznie i pilnowany jest tylko na jednym parkingu...

wole zaplacic casco niz odstawiac auto na parking i mam ubezpieczone nie tylko pod domem ale obojetnie gdzie bede. a jak przez przypadek sam cos sobie uszkodze to jeszcze na tym zarobie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poważnie :cool1:

ja za 1080 wole zostawic auto na strzezonym parkingu niz sie matrwic o urwane lusterko, porysowany samochód, wybite szyby lub spalone auto taka jest moja dzielnica :angry:

auto bym musiał kilka razy w roku malować ciekawe jak by to wygladało przy sprzedazy nawet z mojego AC :confused4:

a tak w 90zł mam wliczone odkurzanie i mycie samochodu recznie i dostep do akumulatora wrazie braku zapłonu

na parkingu trzymam auto juz 3,5 roku i nic sie nie stało do tej pory

wczesniej jak trzymałem samochód przed blokiem to ciezko było mi sprzedac tak był poniszczony

są akcje że pala samochody i to po kilka sztuk lub rutynowo wybijaja szyby nawet monitorowane osiedle nie jest bezpieczne

mimo ze ma AC to i tak wole trzymac na parkingu

wiem ze 1080 idzie w ciagu roku ale sen mam spokojny :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiece,ze te strzezone parkingi odpowiadaja tylko za kradziez samochodu??

JEsli cos innego sie stanie z samochodem to umywaja rece :shocked: (porysowane,rzucenie czegos z ulicy ,urwane lusterka itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiece,ze te strzezone parkingi odpowiadaja tylko za kradziez samochodu??

JEsli cos innego sie stanie z samochodem to umywaja rece :shocked: (porysowane,rzucenie czegos z ulicy ,urwane lusterka itp.)

całkiem możliwe ale to sie dzieje bardzo rzadko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, antenki ale na trepów i złodziei nie ma lekarstwa! Staram się jak najczęściej wstawiać auto do garażu ale i tak w ciągu ostatnich 7 lat na moim osiedlu domków jednorodzinnych sąsiad stracił dwie skody, inny stracił dwa razy lusterko, a gdy seryjne radia nie były popularne, zwykłe samochodowe radia z zdejmowany panelem ginęły na potęgę ( sam jedno straciłem), brat miał wygiętą wycieraczkę z tyłu i przednie halogeny potraktowane "butem" i wiele innych podobnych akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...