Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Ogrzewanie elektryczne auta


rafi1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Jak juz wiemy zblizaja sie zimne dni. Chyba nikt nie lubi jazdy w zimnym aucie wiec sobie dzis pomyslalem aby zamontowac w aucie mała nagrzewnice na 12 V z allegro. Dlaczego? Poniewaz auto potzrebuje dobrych kilku km aby sie nagrzało co wiaże sie z czasem oczywiscie. Wielu z nas pewnie dojezdza do pracy pokonujac male odleglosci (ja ok 3,5 km) wiec auto w niskich temp prawie nie ma szans sie nagrzania nie mowiac o totalnej glupocie dla mnie jak ludzie zaraz po odpaleniu wlaczaja na max ogrzewanie myslac ze za chwile zrobi im sie cieplo. Chcialbym sobie zamontowac owe urzadzenie (jest male) pod schowkiem pasazera a wlacznik zrobic na dodatkowy guzik od ogrzewania tylnej szyby. Co o tym myslicie? Uwazam ze nawet chwile po uruchomieniu silnika urzadzonko wytworzyloby mile ciepelko w srodku czego nie jest w stanie dac silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobny wynalazek w innym aucie i nikim to coś się rozgrzało to już sam samochód się nagrzał. Jednym słowem jest to porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ten wynalazek kupił mój kolega, któremu nie działa ogrzewanie.

Daj sobie z tym spokój, to coś nie chce grzać.

Natomiast o webasto to i ja myślałem, najepiej takie na pilota, żeby z domku sobie włączyć. Wie ktoś jaka jest cena założenia webasto??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...