Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Ledy w angel eyes


Boca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie, czy ktos montował może w swoich reflektorach Angel Eyes diody led bądź diody smd? W orginalnych ringach postojówki świecą na żółto a mi zależy na białym podświetleniu. Jeżeli ktoś dokonał takiej zmiany w swojej A4 to bardzo proszę o jakieś fotki :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid (tak jak ja :) ) a jezdzisz czasem w nocy ? ja mialem angel w swojej bylej b5 i powiem Ci ze tragedia-swieca jak swieczki-wygladaja spoko bo sa zespolone i odmladzaja auto ale bezpieczenstwa na trasie nie daja :kwasny:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wiem kolego, strasznie mi sie to nie podoba. Mam u siebie zamontowane reflektory FK Angel Eyes i oryginalnie zamontowane sa tam zarowki ktore swieca jak swieczki a mi zalezy na zastapieniu tych zarowek diodami led badz smd ktore dadza biale swiatlo. Moze ktos dokonal takiej zmiany w swoim aucie i dlatego zaczalem watek :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ja kupiłem te lampy to juz miałem białe ringi tak wiec raczej da sie to zrobic

Ty kupiłeś poprostu Sonary :thumbdown:

Na pewno da sie zmienić te żaróweczki, w końcu one tez sie przepalają po jakimś czasie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem kolego Kowi87 ale jak mam wyladowac na to ok 80zl to wolalbym widziec jak ten mode bedzie wygladal :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no będzie swiecił na biało :naughty: a jak ma wyglądać :gwizdanie: Jedyne co to moga Ci sie ledy przepalać tak jak to jest w normalnych postojówkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie kolego SoMeS te zarowki w orginale swieca beznadziejnie, dlatego mysle ze po montazu diod sytuacja znaczenie sie poprawi i bede mogl z nich korzystac jako dziennych :)

A zmieniac ich nie planuje bo FK maja bardzo dobra jakosc a zespolone do mnie nie przemawiaja tylko z jednego wzgledu... Jakis d...pek uderzy mnie na parkingu i odjedzie a ja mam do wymiany caly reflektor a w momencie gdy mam osobno to jest mozliwosc ze sam migacz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz mógł z nich korzystac z jako dziennych bo nie bedą miały homologacji odpowiedniej, a gadanie typu

Jakis d...pek uderzy mnie na parkingu i odjedzie a ja mam do wymiany caly reflektor a w momencie gdy mam osobno to jest mozliwosc ze sam migacz :wink4:

mija sie na celu bo uderzenie na parkingu jeśli ruszy sam kierunek to i reflektor już ucierpi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis d...pek uderzy mnie na parkingu i odjedzie a ja mam do wymiany caly reflektor a w momencie gdy mam osobno to jest mozliwosc ze sam migacz :wink4:

mija sie na celu bo uderzenie na parkingu jeśli ruszy sam kierunek to i reflektor już ucierpi :gwizdanie:

Poza tym zespolone są dużo wytrzymalsze od tych dzielonych. I przy uderzeniu parkingowym jest większa szansa że wytrzymają niż kierunek dzielonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moro99 a no o takim że świecą tragicznie.

Sonary może tak ale FK świecą lepiej niż ori :good:

dlatego mysle ze po montazu diod sytuacja znaczenie sie poprawi i bede mogl z nich korzystac jako dziennych :)

zapomnij , przy dziennym świetle ringi ci zginą :thumbdown:

Jakis d...pek uderzy mnie na parkingu i odjedzie a ja mam do wymiany caly reflektor a w momencie gdy mam osobno to jest mozliwosc ze sam migacz :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

stary jesli ja miałbym sie oglądać na to czy ktoś we mnie nie przyjebie na parkingu to bym w ogóle samochodu nie wyjmował z garażu. W mój poprzedni samochód wsadziłem dużo serca , laminatu, diód , pieniędzy , wyglądał pieknie i skończył żywot 3 miesiace temu na skrzyzowaniu bo jakis palant nie zauwazył czerwonego światła.

sie kupuje drugi i reza dalej :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zmieniac ich nie planuje bo FK maja bardzo dobra jakosc a zespolone do mnie nie przemawiaja tylko z jednego wzgledu... Jakis d...pek uderzy mnie na parkingu i odjedzie a ja mam do wymiany caly reflektor a w momencie gdy mam osobno to jest mozliwosc ze sam migacz :wink4:

Takiego motywu to jeszcze nie słyszałem :polew:

Jak Cię ktoś uderzy na parkingu i uszkodzi całą lampę to dostaniesz więcej kasy z ubezpieczenia niż za sam kierunek.

Trzeba myśleć ekonomicznie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś dać linka do tych łączonych fk, bo ni hu hu nie mogę znaleźć, tylko dzielone widzę...

http://www.allegro.pl/item743098162_lampy_reflektory_fk_audi_a4_b5_99_01_angel_eyes.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...