Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Konserwacja auta na zimę


pjngwjn

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie koleś bierze 600 zł. za konserwacje całego autka, powiem tak widziałem jak to się robi i naprawde za 600 zł. nie warto się samemu babrać w cenie macie znane środki konserwujące np. VALVOLINE świetny środek konserwujący nakładany pistoletem przedtem rozrobiony z benzyną bardzo dobrze się trzyma, konserwowanie odbywa się na podnośniku hydraulicznym ,ściągnięte są wszystkie osłony plastikowe ,nawet widziałem wywrotkę specjalną do tego celu ale nie radziłbym mieć pełnego baku bo autko jest w pozycji pionowej

To zbrodnia w bialy dzien 600zł :shocked: a po 2 srodka konserwojacego nakladanego pistoletem nie rozciecza sie z bezyna rozpuszczalnikami tylko sie go podgrzewa po rozcieczeniu traci swoje wlasciwosci i nie konserwoje tylko kolor zostawia, sam to robie i koszty jakie ponosze to jest 10kg puszka tego wynalazku 120zl mi starcza na 3 lata plus wklad wlasny max 1h lub mozna kupic w sprayu puszka 750ml 16zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, że te 600pln to wydaje się wiele ale może warto to zrobić bo skutki wżerającej się soli mogą być okrutne! :disgust: Wiadomo, że można zrobić to na własną rękę za mniejsze pieniądze Co prawda nie będzie to wykonane tak jak zrobiła by to firma specjalizująca się w takich usługach ale to zawsze coś. Co do tych cen to takie usługi są wykonywane za kilka tysięcy złotych! :shocked: Sam widziałem taka fakturę klienta! Masakra! Był to Mercedes klasy E... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samemu lepiej się robi konserwację, bo właściciele jesteśmy po prostu dokładniejsi.

Do ochrony wnęk polecam Hollow Section Wax firmy Motip

Do uzupełnienia warstwy ochronnej podwozia Stone Chip Oversprayable firmy Motip

Do ochrony lakieru Shine It All amerykańskiej firmy Formula 1 polska nazwa handlowa Totalny Połysk [importer K2]

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wy chcecie audice bitexem malowac od spodu?? nie przesadzajcie :blink: ten samochód jest tak zabezpieczony od spodu ze szkoda gadać, po takich malowaniach tylko kurz bedzie sie tego czepiał a po drugie przy sprzedazy jakiś kolo to zobaczy i sie spyta dlaczego to jest od dołu takie upierdolone, pierwsze skojarzenia, ćwirtke wstawiali i sprawy ukrywali albo przeleciał po jakims rowie.

Audi to nie duzy fiat, wszystko jest ocynkowane a do tego jest tyle masy gumowo,wygłuszajacej ze sól tego nie łyknie :)

Ale kazdy robi z autem co mu sie podoba :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...