Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)


Tas2die4

Rekomendowane odpowiedzi

te koncowki (przez to, ze sa takie "grube") kojarza mi sie bardzo zle

wlasnie sie lepiej im przyjrzalem :shocked: sa ... W I E J S K I E - IMO . :decayed:

dobrze ze wrociles do normalnych (tych z poczatku - OBY )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dżizas teraz zobaczyłem tą fotę , wrong turn man ...wrong turn :decayed: , wracaj tam skąd zaczynałeś :decayed::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowilem,ze koncowki sa takie jak byly,te wielkie byly bodajze 2 dni na aucie,zeby zobaczyc jak to bedzie wygladac i juz ich dawno nie ma (dzien po focie wylecialy).

felgi zostaja,teraz z dystansem z tylu wygladaja fajnie i mi sie podobaja.

co do lamp ciagle mysle,na razie w pon oddaje auto zeby pomalowac wklady przednich na czarno.[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 22:57_________________________________________________doszly 3 jakies tam fotki na szybko z tela w 1-szym poscie.

poki co wiecej w aucie nie robie,bo nie mam kasy po prostu, musze moto do sezonu wyszykowac.

jednym moze sie podobac, innym nie, dla jednym moze byc to nawet wies, a mnie to jeb.e :)

wazne ze mi sie widzi.

jak mi sie ODwidzi,to zmienie,poki co zostaje jak jest.[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 15:48_________________________________________________zebralem sie i zrobilem ladniejsza sesie, kilka nowych fotek w 1-szym poscie,zamiast tamtych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze zdjęcie - niedościgniony wzór...ja bym wywalił te ciemne fele i lampy :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie tam sie podoba z tymi lampami :good: do tego z przodu beda czarne to juz bedzie calkiem :kox:

bez urazy dawids212 ale ... patrzac na Twoj znaczek na klapie i na zegarach wcale sie nie dziwie ze Ci sie podobaja te swiatla :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że auto kupiłeś z okolic Bydgoszczy (blachy CBY)... ogólnie to mi się też ori lampy bardziej podobały, ale to Twoje auto :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly up w pierwszym poscie, czarne srodki przednich lamp i w koncu normalnie zalozone ringi :cool1:

BTW, ten plasterek byl chwilowo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz lampy bardziej pasuja do tego grilla czarnego

...

mnie najbardziej razi te kolo. jest za male do tej budy i juz ;)

19" musi byc obowiazkowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nastepny rok pomysle o takiej feldze:

xzpf3wra7vl0uj5wfr48.jpg

w rozmiarze 8.5/9.5x19'' :>

ale to juz bedzie trzeba zamowic tez sprezynki inne.[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 10:13_________________________________________________to co dzieje sie w tym samochodzie to sa jakies ku**a jaja.

nie dzialaja lusterka, przestaly, nie da sie ich normalnie ustawic, nie reaguja na przyciski pamieci poprawnie, jak i na joystick. ustawiaja sie jak chca i dopiero po kilku probach da sie je ustawic do zapamietanej pozycji, o ile nie przestawia sie same w trakcie jazdy :kwasny: :kwasny:

teraz, zeby bylo smieszniej, doszlo do tego niedzialajace radio. Gralo i nagle przestalo, nie dziala ani FM, ani zmieniarka, ani kaseta, nic sie nie da wlaczyc, nie reaguje na zaden przycisk z lewej strony wyswietlacza.

Komputer i navi dzialaja za to bez zmian.

To jest jakas paranoja :wallbash: :wallbash: :kwasny::disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na sprzeglo ze szczecina i oddaje auto do mechanika/elektronika, niech zrobi z nim porzadek zanim owine je wokol drzewa :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na sprzeglo ze szczecina i oddaje auto do mechanika/elektronika, niech zrobi z nim porzadek zanim owine je wokol drzewa :disgust:

Masz dobrego mechanika w Gorzowie i okolicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no znam takiego jednego, dobry kolega starszego brata, raczej ogarnia i nie odwala chaltury, jak trzeba bylo szukac kola pasowego do bmw to cala noc jezdzil i zalatwial zeby zdarzyc przed swietami w grudniu. kiedys naprawial mi audi i tez bylem zadolony :wink4:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 19:05_________________________________________________img9356q.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

sie powstrzymac nie moglem :>

kolezanka spelnila moje male marzenie tym zdjeciem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no znam takiego jednego, dobry kolega starszego brata, raczej ogarnia i nie odwala chaltury, jak trzeba bylo szukac kola pasowego do bmw to cala noc jezdzil i zalatwial zeby zdarzyc przed swietami w grudniu. kiedys naprawial mi audi i tez bylem zadolony :wink4:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 19:05_________________________________________________img9356q.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

sie powstrzymac nie moglem :>

kolezanka spelnila moje male marzenie tym zdjeciem :decayed:

takie zdjęcie to chyba każdy motocyklista ma :decayed:

sam mnie kiedyś kumpel gnębił żebym mu takie zdjęcie zrobił

719ac0fa74.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze kiedys porobie sobie konkretna sesje z moto... jak ją poskladam... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie cacy tylko zastanawia mnie jedno dlaczego tylne lampy kozackie ledy zastąpiłeś tym czymś nie wiem jak to oreślic :shocked:zmień je z powrotem bo ja Ci zmienię :tongue4:

A co do ładnych fajnych dużych kółek

http://allegro.pl/item1054204458_felgi_aluminiowe_dare_lm_19_nowe_bmw_3.html

Może Cie to zainteresuje. ogólnie autko prezentuje sie przednie ale te tylne lampy aut :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...