Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 w TVN Turbo w programie Moto ON

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka :hi:

Właśnie oglądałem Moto ON i komentarze Kornackiego na temat nowej S4 z silnikiem 3.0 V6T

Widział może ktoś ten odcinek? Co twierdzicie na to co on opowiada? :)

Czerwone skury mu się nie podobały, czewone przeszycia w kierze i na mieszku drążka biegów tez zbytnio nie.

Dla mnie ten samochód był bez zastrzezeń tymbardziej ze nie było to chyba maksymalnie wypasiona wersja za 380 tys :blink:

Jak ktoś kto widział to niech się wypowie, ja zgadzam się z nim w kwesti tego, ze lepsze byłoby tam V8 :kox:

Opublikowano

V8 jest tylko ciężkie.

Czerwień naprawdę nie pasowała do tego auta.

Lepsza była by czarna lub ciemnoszara alcantara.

Opublikowano
  • Autor

No to jest fakt ze lepsza byłaby alcantara ale te przeszycia na kierownicy czerwoną nicią były :good:

Opublikowano

Ta czerwień ja wewnątrz ożywiala choć ja wolał bym wstawki z niebieskiej skory.Trochę sie czepiał tych obszyć z czerwonej nitki.To w końcu auto sportowe wiec nie może być nudne w środku.Żwawy silnik to i żywe wnętrze :good:

Opublikowano

ja się z nim zgadzam co do tej czerwieni, też jakoś mi się tam nie widziała, a co do testu całego no to cóż..... top gear to to nie jest :naughty:

Opublikowano

Dla mnie to nic dodać nic ująć - jak bym miał taką to bym nie marudził ... albo rybki , albo pipki :kox:

P.S. Każdemu podoba się co innego i odwrotnie - kwestia gustu ( gdzie Polaków trzech tam cztery opinie :polew: ) a Kornacki prezentując auto musi coś gadać na antenie :gwizdanie: Pozdrawiam :good:

Opublikowano

Natknął się ktoś na ten odcinek w sieci? Chętnie bym zobaczył :)

Opublikowano

Przynajmniej to S4 będzie serie trzymać, i to jest na plus :kox:

Opublikowano

faktycznie ta czerwień tam nie pasowała

wogóle nie lubie czerwonego koloru :>

Opublikowano

Czerwone skury mu się nie podobały...

ja też jakoś nie jestem za :gwizdanie:

Opublikowano

Siemka :hi:

Właśnie oglądałem Moto ON i komentarze Kornackiego na temat nowej S4 z silnikiem 3.0 V6T

Widział może ktoś ten odcinek? Co twierdzicie na to co on opowiada? :)

np. to, ze ten silnik ma turbo to troche odbiega od prawdy :decayed:

Opublikowano

:naughty:

audis47041920x1200.jpg

Opublikowano

Właśnie przed chwilą skończyłem oglądać, bo leciała jakaś powtórka, rozwalił mnie stwierdzeniem że S4 produkowano od 2001, heh.

Wnętrze bardzo mi się podoba, ta czerwień dodaje drapieżności.

No i czemu on pałuje silnik od razu po włączeniu, i gasi zaraz po pałowaniu? :wallbash: Ale może to tylko tak nagrane.

I ta cena :( :(

Poczekamy pare lat aż stanieje i trzeba sie będzie na niego przerzucić :kox:

Żadnych S4 z wolnossakiem :sick3:

Opublikowano

Żadnych S4 z wolnossakiem :sick3:

:rolleyes:

Wszelkie wyżyłowania silnika turbinkami czy kompreseorem to lekkie "oszustwo" :wink4:

Prawdziwa moc płynie z dużej pojemności.

Poza tym jak tu porównywać skrzek V6 do pięknego mruku V8? :naughty:

Opublikowano

tez zwrocilem uwage , na gaszenie auta , praktycznie od razu hmmm ?? skury mi sie podobaly, ale nto ze jezdzil avantem juz nie , s4 podoba mi sie w sedanie . ,

Opublikowano

Żadnych S4 z wolnossakiem :sick3:

:rolleyes:

Wszelkie wyżyłowania silnika turbinkami czy kompreseorem to lekkie "oszustwo" :wink4:

Prawdziwa moc płynie z dużej pojemności.

Poza tym jak tu porównywać skrzek V6 do pięknego mruku V8? :naughty:

No może i dźwięk bez porównania, z tym sięzgodze, ale jak Cię objeżdża takie S4 2,7 nawet w serii, a co dopiero po programie to nie czujesz się nieco nieswojo? :hi:

Opublikowano

Poza tym jak tu porównywać skrzek V6 do pięknego mruku V8? :naughty

Zgadzam się.

Ale musisz przyznać, że V6 w porównaniu z R4 to już :kox:

Jak to się mówi punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :tongue4:

Opublikowano

No może i dźwięk bez porównania, z tym sięzgodze, ale jak Cię objeżdża takie S4 2,7 nawet w serii, a co dopiero po programie to nie czujesz się nieco nieswojo? :hi:

Nie wiem, nigdy żadne S4 2.7 mnie nie objechało więc nie mam pojęcia jak to jest.

Ale rozumiem, że Ty objechałeś całą masę S4 B7 :)

Co do Twoich "nieseryjnych" programów to do V8 4.2 jest kilka kompresorków podnoszących moc do 490PS.

Spróbuj się ścignąć z takim "nieseryjnym" S4 B7 :decayed:

Opublikowano

Żadnych S4 z wolnossakiem :sick3:

:rolleyes:

Wszelkie wyżyłowania silnika turbinkami czy kompreseorem to lekkie "oszustwo" :wink4:

Prawdziwa moc płynie z dużej pojemności.

Poza tym jak tu porównywać skrzek V6 do pięknego mruku V8? :naughty:

Panowie turbinki i kompresory to zadne oszustwo-to swiezy oddech dla silnika!!!!!!

Zycie i technika idzie do przodu,kiedys byly winyle,CD- teraz MP3 WMA i inne formaty.

Poza tym jak tu porównywać skrzek V8 do pięknego mruku V12? :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

A widzisz. I tu się zaczynają schody :P

Moim zdaniem nic nie brzmi tak pięknie jak V8. V10, V12 to już nie to ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.