Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Oem +

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dsc02603n.jpg

a teraz dawac wrzuty :hi:

Opublikowano

co on tak świszczy ? :decayed:

zajrzyj do turbiny :>

Opublikowano
  • Autor

Turbo jest OK :good:

całkowicie wolny wydech :gwizdanie:

z zeszłego roku...

tez tak swiszczało :tongue4: pewien myk jest zrobiony w dyechu zeby tak taki gwizd był jak w polonezie Truck :naughty:

Opublikowano

Magic lotak jak dla mnie :good:

ale lampki mi sie nie widza :confused4:

Opublikowano

dobre mody :good: a koncowki pewnie za jakis czas wskocza forum Ci nie odpusci :decayed:

Opublikowano
  • Autor

David RNS tez nie mam i jakos odpuscili :decayed:

Opublikowano

nie chcesz należeć do exclusive rns-e ORi member to nie..kij ci w :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:

a końcówki i tak założysz za jakiś czas :good: :good:

ładnie :good:

Opublikowano

to 1.6 usunalbym czym predzej albo przykelil tak jak powino byc ;) czyli blizej lampy, a nie blach

Opublikowano

turbo to tu sie konczy

Opublikowano

to 1.6 usunalbym czym predzej albo przykelil tak jak powino byc ;) czyli blizej lampy, a nie blach

1.1 Turbo :kox:
Opublikowano

ladne :good:

ale 240 zl + przesylka i spawanie to prawie mam

http://allegro.pl/intercooler-550x140x65mm-garrett-ihi-fmic-pl-i1451452307.html

jeszcze gosc z czestochowy wiec na miejscu :decayed:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 20:52_________________________________________________1001447mini.jpg

Zeby nie było ze krzywo sa :kox:

na stronie ultera jest wyprzedaz :gwizdanie: takie jak Twoje tylko 60mm srednicy po 35zl :naughty: Juz zamowione :decayed:

Opublikowano

60mm to jest kupa totalna... Za małe...

Opublikowano

60mm to jest kupa totalna... Za małe...

90mm to juz lochy :kwasny: tak patrzac po tych co mam w domu :thumbdown:

Opublikowano

Zobacz na moje auto, mam 90mm i co, takie lochy?

DSCF0696%20[HDTV%20(1080)]%20[800x600].jpg

Opublikowano

Zobacz na moje auto, mam 90mm i co, takie lochy?

DSCF0696%20[HDTV%20(1080)]%20[800x600].jpg

no dobrze wyglada :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Wabdej 60 to blad... moje sa jakie sa... wieksze bym wolał ale kasa... ale 60 to masakra musi byc... jak jeszcze mozesz to zmien zamówienie na wieksze[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 20:46_________________________________________________http://new.ulter.com.pl/offer/endings/single/57

Opublikowano

60mm są strasznie małe, wyglądają bardzo słabo jak kupować to 90mm lub 100mm :decayed:

Opublikowano
  • Autor

u mnie i tak co wypoleruje tempo na weekend ,to Ekologiczny Diesel bez Kata i EGR zapaskudzi :kox:

Opublikowano

Jak masz możliwość to zmień bo będziesz żałował :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.