Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Oem +

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będzie grało:kox:

Opublikowano

witam , dystanse mam takie same i dają radę , nie dawaj głośników seryjnych w tył ( rozumiem ,że będą grały pod samym radiem a przód odseparowany pod wzmacniaczem) bo jak będziesz dawał głośniej radio przód da rade a tył będzie przesterowany i będzie psuł efekt (charczał)... takie moje zdanie kwestia tego co ma zasilać tył

Opublikowano
  • Autor

troche nie zgadzam sie z ta teoria... wystroje sobie tak na radiu i wzmakach ze nie bedzie takiego efektu:whistling:

jutro jeszcze dystanse na tylnie koła po 5 mm na strone:wink: bedzie Et 30

Opublikowano
troche nie zgadzam sie z ta teoria... wystroje sobie tak na radiu i wzmakach ze nie bedzie takiego efektu:whistling:

jutro jeszcze dystanse na tylnie koła po 5 mm na strone:wink: bedzie Et 30

Nie bedzie tarło panie?? U mnie przy ET35 jest na styk:kox:

Opublikowano
troche nie zgadzam sie z ta teoria... wystroje sobie tak na radiu i wzmakach ze nie bedzie takiego efektu:whistling:

jutro jeszcze dystanse na tylnie koła po 5 mm na strone:wink: bedzie Et 30

Nie bedzie tarło panie?? U mnie przy ET35 jest na styk:kox:

nie bedzie ja mam ET 29 i nic nie trze :kox:

Opublikowano
  • Autor

jutro rano sie okaze o godz 7:30 bo zakladam jak tylko wstane:decayed:

Lusterka S4 juz w bagazniku leza

---------- Post dopisany 13-04-2012 at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2012 at 21:50 ----------

Lusterka juz na Aucie... Dla mnie :naughty::naughty::naughty::naughty: jutro fotki Et30 i tych lusterek:jerk::jerk:

Opublikowano

dawaj foty tych moich lusterek :decayed:

Opublikowano

a to on kupił te poDruby :grin:

Opublikowano
  • Autor

wiesz dobrze leszczu ze dopiero co wróciłem....

daja rade , w sumie za 200 zł...reszte doniesie Ci Św. Mikołaj:decayed:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
  • Autor

hpim7522.jpg

hpim7520.jpg

jedno tak na szybko....

az sie prosi o koło w polerce i szukam 19stek z S8

Opublikowano
wiesz dobrze leszczu ze dopiero co wróciłem....

daja rade , w sumie za 200 zł...reszte doniesie Ci Św. Mikołaj:decayed:

Ja mam takie same podróby:decayed: za które dałem 20ojro wiec po co dawać 400-600zł za ori

Jest git:wink:

Opublikowano
  • Autor

ale wklady lusterek masz zwykłe... nie z fotochromem

jutro bede jeszcze przymierzał dystanse 10 mm na tył , zeby zejsc do Et25 a przod do et30

Opublikowano

Ori to ori :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Pewnie. dlatego nie kupiłem Tymek od Ciebie:decayed:

Opublikowano

:grin:btw co masz na obudowach za symbole ?

Bo na tych co ja miałem jest logo audi i nr. Miałem je sprawdzić w etce ale z tego co wiem to jedno jest z cabrio a drugie z S4 :decayed:

Opublikowano
wiesz dobrze leszczu ze dopiero co wróciłem....

daja rade , w sumie za 200 zł...reszte doniesie Ci Św. Mikołaj:decayed:

Ja mam takie same podróby:decayed: za które dałem 20ojro wiec po co dawać 400-600zł za ori

Jest git:wink:

I myślisz że różnicy nie widać :decayed:

Opublikowano

tymi lusterkami mozna dziure w scianie zrobic jak rzucisz,rzuc tymi za 20ojro :decayed:

Opublikowano
tymi lusterkami mozna dziure w scianie zrobic jak rzucisz,rzuc tymi za 20ojro :decayed:

20 ojro bo odkupiłem od kolesia co chciał do A6 a kupił do A4:grin:

Opublikowano

MAGIC powiedź mi jak się dokładnie nazywa twój turbo boost. Bo z tego co widziałem masz 2 zegary, jak możesz to żuć nazwą :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.