Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Oem +

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
o to co sie znalazlo ostatnio po upalaniu w lublincu w rurze wydechowej

Widziałem to, ktoś się tym bawił ciągle tylko nie pamiętam kto :polew:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Dzisiaj zwazyłem suke.... 1/4 baku bez zapasu ale za to z audio( +/- 30 kg) wyszło 1500 Kg ... myslałem ze mniej wazyła:shock3:

Dystanse pozakladane... Et 25 z tyłu i Et 30 z przodu.. jazda w 3 osoby i nic nie było... na spocie wpakuje 4 po 100 KG + ja i sie okaze czy mozna jezdzic czy nie

I dziwisz się że nie jedzie:decayed: Moja na 19` nie całe 1400kg:banan:

ponizej 8.0 do paczki to chyba cos jedzie:wink: moze nie mam 180 czy 190 KM w Peaku... tylko 166 po całym zakresie w którym sie jezdzi...:decayed:

---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ----------

bawił sie tym Zmuda:wink:

:grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany 19-04-2012 at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany 17-04-2012 at 20:28 ----------

zdjcie0123s.jpg

No to teraz tylko troche rozbierania i rogal na pysku:wink:

---------- Post dopisany 03-06-2012 at 08:00 ---------- Poprzedni post napisany 19-04-2012 at 12:58 ----------

zdjcie0143y.jpg

zdjcie0140p.jpg

Takie tam na szybko. musze pomyslec o lepszej zabudowie wzmaków

a tak sobie podskakuja kropelki wody:wink:

Opublikowano

Seba

- jaki model glosnika w drzwiach ?

- tylne / przednie ? jak przednie to czy otwiera sie do konca szyba na tym MDFie ?

- maty zastosowales ?

- jakie kable itd.

- jaka moc aku ?

Jak mozesz podaj specyfikacje audio

pytam bo jakis czas temu skompletowalem rowniez zestaw car audio... choc jeszcze nie mialem okazji sie za to zabrac :)

Opublikowano
  • Autor

Przod l GTO JBL 6507C

tylnie seryjne pod radio

wzmak 4060 JBL

skrzynka 1260 BR JBL zasilana 2060 w mostku

jajka JBL 937

kable zasilajace 20 mm

AKU 80

kable głosnikowe 2,5mm2

kondensator Dietz 1 F

chyba wszystko:wink:

aa szyba otwiera sie

Opublikowano

Nie chciales wygluszyc ? przednie to jeszcze bo fabryka OOOO dosc dobrze to zrobila choc i tak powinno sie dopomuc...

ale bagaznik... ma tylko ruchoma wykladzine na plastikowych zatrzaskach, reszta to sama blacha a tam wlasnie masz duzo lubu dubu :)

Ps. kupilem Dynamat i szczerze POLECAM jest ponoc bezkonkurencyjna

nikt nie narzeka , no moze tylko na cene :)DYNAMAT - Xtreme Bulk Pak KRAKÓW WYGŁUSZANIE (2392656946) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

powinno na bagaznik wystarczyc lub tez pokryc bardziej wskazane miejsca i jeszcze na przednie drzwi zostanie

Jakosc dzwieku niebo a ziemia, i jaka cisza w srodku... wiem bo kolega jest juz po takiej kuracji.

Opublikowano

powiedz mi tylko... po co Ci te jajka w bagażniku?!

Opublikowano

pewnie na piknik :) ... chyba jeszcze nie skonczony projekt audio ?

Opublikowano
powiedz mi tylko... po co Ci te jajka w bagażniku?!

Najlepszy materiał akustyczny używany do obicia środków boxów do subwoofera :wink:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Jajka wszadziłem w boczek bo po prostu lezały mi szafce:wink:

---------- Post dopisany 06-11-2012 at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2012 at 08:41 ----------

zdjcie0270.jpg

Slajn pełna geba:decayed:

:facepalm:

Opublikowano
:facepalm: po za tym znaczkiem nic wiecej nie masz z lajna:decayed:
Opublikowano

Magic a masz moze jakies foto jak zrobiles ten bagaznik ??

Opublikowano
Magic a masz moze jakies foto jak zrobiles ten bagaznik ??

obecnie ma tam kuchnię jak w podpisie:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Magic a masz moze jakies foto jak zrobiles ten bagaznik ??

w sumie to nic nie zrobiłem dalej... bo poprostu czasem wkladam kilka walizek narzędzi albo próbników i smigam do klienta:decayed:

Opublikowano

Seba chodizło mi bardziej o to jak umocowałeś tą płytę z głośnikami w bagażniku do boczka :wink:

Opublikowano
  • Autor

aaa jak zamocowałem.... Na kątownik meblowy od srodka.Mam mala wkretarke i przez otwór na wyciecie głosnika reka wchodzi:wink: i wkreciłem sie w tapicerke wkretem 16 mm

Opublikowano
aaa jak zamocowałem.... Na kątownik meblowy od srodka.Mam mala wkretarke i przez otwór na wyciecie głosnika reka wchodzi:wink: i wkreciłem sie w tapicerke wkretem 16 mm

mówiłem że kuchnia jak się patrzy :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ładnie ta Twoja zabudowa wygląda, powinieneś dodatkowo robić takie ustrojstwa na zamówienie bo masz chłopaku fach w ręku :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

w porównaniu to co miałem w ibizie to tutaj to jest tak na ,, odpier.... sie "

mogłbym robic, ale trzeba miec na to czas:wink:

Opublikowano

a jak Ci to gra na tyle nie slychac furczenia plastikow albo innych zaklocen ?

Opublikowano
  • Autor

zakłocen nie ma ale wiadomo ze jak dam mocno po basie to plastiki musza sie odezwac( tak słucham na 15 /50 na potencjometrze) ... nie chce wygłuszac auta bo to dodatkowe KG.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.