Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Oem +

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Większe koło mocno zamuliło auto? :P

-Lumia 920-

nie ma tragedii, czuje sie jakbym zamiast sam jezdził to miał pasażera 100 kg

rudo jest ale iudzie do malowania, i mysle czy zderzaka z S-line nie brac

Opublikowano

Brać, brać! :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale wszystkie luje wystawiajo za 1000-1500 :(

Opublikowano

Niestety też coś na ten temat wiem bo chętnie bym zderzak z prozdu zmienił na S-line (mój jest pęknięty :facepalm:) ale ceny kompletnych odstraszają :kwasny: Trzeba chyba szukać samej dokładki i rezać swój :decayed:

Opublikowano
  • Autor

635646152631458059.jpg

Tył finalnie siedzi tak, tuż po założeniu, zrobiłem, 30km i uklepało sie nma 59,8cm

nic nie obciera, jedynie futerko wygłaskało

Opublikowano

Pięknie siedzi :wink: kiedy jakieś foto przodu bo gorzej nie może być tylko lepiej niż z tyłu :kox:

Opublikowano
  • Autor

Pięknie siedzi :wink: kiedy jakieś foto przodu bo gorzej nie może być tylko lepiej niż z tyłu :kox:

po weekendzie, byłem, u znajomego mechanika, przodu nie krecilismy bo i wyszło ze jednak cały komplet wahaczy do roboty mam,

Własnie zamówiłem i w poniedziałek działamy.

i wtedy odrazu przód skręcimy, jutro musze podjechac do wypożyczalni po Rolownice do nadkoli , bo wiem ze bez tego bedzie tarło

Opublikowano

Ee no to czekamy na foto jak ogarniesz :) wiadomo lepiej od strzału mieć na gotowo

Opublikowano

635646152631458059.jpg

Tył finalnie siedzi tak, tuż po założeniu, zrobiłem, 30km i uklepało sie nma 59,8cm

nic nie obciera, jedynie futerko wygłaskało

Jest dobrze! :decayed::good: Nie obciera felgą o rant błotnika przy nierównościach?

Opublikowano

635646152631458059.jpg

Tył finalnie siedzi tak, tuż po założeniu, zrobiłem, 30km i uklepało sie nma 59,8cm

nic nie obciera, jedynie futerko wygłaskało

Jest dobrze! :decayed::good: Nie obciera felgą o rant błotnika przy nierównościach?
Jakby ustawił zbieżność to by obcieralo, ale kto bogatemu zabroni opony pilowac :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Nie obciera,

200 + juz leciałem na tych srankangach, adaptery również sie nie urwały,

jedynie nie da sie mocniej wejsc w zakręt bo naciąg opony nie pozwala.

pozostaje jeszcze zapakować 3 januszy po 100 Kg to tyłu i sprawdzić czy nic nie trze, ale raczej na 2-3 mm przechodzi :decayed:

Opublikowano

Nagraj 50-180 jak jedzie na tych większych kołach :P

Opublikowano
  • Autor

nagram taki sam film jak ostatnio i złoże jeden obok drugiego :decayed:

z tego co czuje jak przyspieszam to max 1 s różnicy bedzie,

tam były zimówki 205 i 215, tu mam 215, jedynie koło cięższe

Opublikowano

To u mnie cały czas auto "zamulone", bo czy lato czy zima to opona 225 :P tak z ciekawości... Ważyłeś kiedyś swoje b6??

Opublikowano
  • Autor

1515 Kg na 15 calach bez zapasu, z 1/4 baku i audio w bagażniku 40 kg.

z seryjnymi hamulcami , i fotelami seria. chyba FMIC był ale wydech przelot.

Jutro zważe na złomie.

zawiecha seryjna sprzedana, znaczy H&R.

wiec teraz albo zderzak s-line albo kiera MF z B7

teraz powinno być z 1550... sie okaże

Edytowane przez MAGIC87

Opublikowano

Całkiem fpytkę Sebo to wygląda :kox::kox:

Opublikowano

Jak nie lubię kół z bmw w a4 tak jest całkiem fff py.t.k.ę.

Opublikowano
  • Autor

pm7bmoz0i1ek_t.jpg

k3c3htznjahj_t.jpg

włącznik, zestaw naprawczy z allegro za 7 zł... ogolnie nie pasuje, troche rezania, ale da sie :decayed:


wczoraj przelącznik, dzisiaj zawieszka

0vtidld4s53x_t.jpg

wandej dzieki za kontakt

Opublikowano

Nie dość że dobrze jedzie to i dobrze wygląda. :D

Opublikowano
  • Autor

Nie dość że dobrze jedzie to i dobrze wygląda. :D

nie jedzie... mam nadzieje ze GTB troche odmuli, bo w sumie juz 4 lata na tym setupie smigam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.