Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Oem +


MAGIC87

Rekomendowane odpowiedzi

...dobra , to teraz pisz mi tu jak to "pierdzenie zrobić" , bo ja mam tylko fszyyyyyyyy głośne ,a pierdzenia nie mam decayed

Przelot od turbiny do samego konca 2,25 cala

a w podpisie masz 1.6 ?

w podpisie 1.6 i na klapie tez 1.6 :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Maj 2010, 19:08_________________________________________________obrazit.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiecuje Ci że jak się wkręcisz w ten klimat forum, to pojedziesz na chip
cytat z przed poł roku...

Chip jest i czasami mało mocy :gwizdanie:[br][br]Dopisany: 17 Maj 2010, 21:17_________________________________________________http:

obraz041g.jpg

obraz042qj.jpg

Zeby nie było... kable jeszcze wystaja bo brakło mi kilku metrów... jutro dokupie i wszystko bedzie pochowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do soboty moze zrobie glebe i mzoe ciemna szybe:D jak mi czasu wystarczy :kox:

obraz043y.jpg

Nowe kabelki pod głosniki przod i tył. JBL 6507C. teraz jeszcze dystanse z mdf'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian to jak to w końcu jest z tym twoim wirusem co

Dobra sciema szła przez 3 miesiace :kox: :kox: :kox: ale po killowaniu z michałem musiałem powiedziec :evil: dzo dzo twierdzi ze od poczatku wiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawieszenie w 1/2 na aucie... tył załozyłem z przodem nie podołałem i jednak warsztat.. smiesznie wyglada, tył usiadł wiecej niz 35 mm. z przodu spokojnie wkladam piesc. a z tyłu tylko same palce. fotki wrzuce jak bedzie juz całosc.. [br]Dopisany: 31 Maj 2010, 21:24_________________________________________________wreszcie zawiecha z przodu siedzi :kox: :kox: jezeli chodzi od odczucia to prawie nie czuje róznicy :notworthy: :notworthy: brak tylko konkretnej felgi. zdjecia beda wieczorkiem[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 16:36_________________________________________________hpim6576.jpg

hpim6574.jpg

hpim6575.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasuje jakas wieksza felge zapodac smiley min. 17 "

felga bedzie... nie wyglada za ciekawie na glebie i 15stce, chociaz wolałem od tej strony pojsc , niz jak połowa najpierw felga 18 a pozniej zawiecha bo stało jak koza

tylko co ten dymek po odpaleniu tam robil

no własnie dlaczego to 1.6 tak dymi :naughty: :naughty: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...