Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Listwy LED , czyli tzw. pseudo lampy dzienne !!!!


aramir

Rekomendowane odpowiedzi

Ledy od S6 to fajna rzecz jak się ma odjeebane auto na maline :wink4:

Na serii to wygląda jakoś tak..dziwnie :decayed:

święte słowa :decayed:

daylinów w światłach to ja nawet nie chce widzieć :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masło maślane... W kółko w tym temacie jest wałkowane jedno i to samo, a tak na dobrą sprawę całość można podsumować jednym zdaniem: Ori LED S6 tak, allegrowe wynalazki nie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: LEDo druciarstwo... :) Ładnie powiedziane :) Trzoda totalna te LEDy :/ :sick3: rzygać sie chce widzać takie badziewie... Tak czy inaczej...prędzej czy później .... ktos sie za to ledowe szaleństwo weźmie... Nie bede tu gadał o pseudo xenach ale psełdo dzienne ledziki to totalne przegiecie palky!

Neibawem na skuterach ... deskorolkach a nawet wózkach dzieciecych to uświadczymy...

Załosne!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: LEDo druciarstwo... :) Ładnie powiedziane :) Trzoda totalna te LEDy :/ :sick3: rzygać sie chce widzać takie badziewie... Tak czy inaczej...prędzej czy później .... ktos sie za to ledowe szaleństwo weźmie... Nie bede tu gadał o pseudo xenach ale psełdo dzienne ledziki to totalne przegiecie palky!

Neibawem na skuterach ... deskorolkach a nawet wózkach dzieciecych to uświadczymy...

Załosne!!!

o kurva :polew: a tematu nie ma co zamykać bo zaraz będzie nowy... i tak dopóki w modę nie wejdą jarzeniówki w zderzaku :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem Mer'sedesa 190 with dejlajt edyszyn :naughty:

Powiem Wam Panowie...obsrac się można ze śmiechu :D

Szczyt oszołomstwa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam troszke inną opinie od was... niektory montaż ledów np. na obwodzie lamp to totalna wieś zgadzam sie..ale niekiedy LEDY jak sa w fajnym miejscu zalozone naprawde fajnie wyglądają.. nie można generalizować że to totalne dno.. zalezy w czym i jakie... widzialem zamontowalem w omedze na listwach od halogenów.. i fajnie wyglądało to razem z Hidem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli się czujesz staro lub masz kompleks starszego brata to nie mój problem :) opinii tyle co d*p i na dodatek każdy ma inną.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden lubi oral drugi anal :decayed::naughty:

Wszystko co jest na metry jest świeżo chapane przez wieśków...to taki niskobudżetowy tuning..jak chromowe płomienie czy płonące kule w wersji 3M :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden lubi oral drugi anal :decayed::naughty:

a jak ktoś lubi i to i tamto ????

Ragga pamiętasz ile serca , laminatu i diód włożyłem w mojego adeera ??? brakowało tylko dejlajtów , juz miałem zakładać i niestety zakończyła swój żywot śmiercią tragiczną... do dzisiaj nie moge przeżyć tego że nie zdążyłem założyć i postać w sobote pod Remizą w Otrębusach :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga[/b][/color] pamiętasz ile serca , laminatu i diód włożyłem w mojego adeera ??? brakowało tylko dejlajtów , juz miałem zakładać i niestety zakończyła swój żywot śmiercią tragiczną... do dzisiaj nie moge przeżyć tego że nie zdążyłem założyć i postać w sobote pod Remizą w Otrębusach :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Pamiętam jakim wieśniakiem byłeś..dobrze że ten upadek z 20 metrów na czachę odmienił Twoje życie :decayed::naughty: :naughty: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jakim wieśniakiem byłeś..dobrze że ten upadek z 20 metrów na czachę odmienił Twoje życie :decayed::naughty: :naughty: :kox:

każdemu wypadek który przeżyje wychodzi na dobre :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto montuje ledy? 90% z tych ludzi ma poniżej 25 lat. Im się to podoba.

Staro się nie czuję, powiedziałbym, że jestem gówniarzem ale już wiem co dobre :naughty:

Jak byłem młodszy i głupszy to mi się lampy angel eyes podobały :evil:

_________________________________________________

Wczoraj widziałem cieniasa z ledami na metry, pod lampami bo w zderzaku chyba miejsca nie ma. Jak zobaczę malucha to zwątpię całkowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jakim wieśniakiem byłeś.

swój swego zawsze pozna :wink4:

:kox::good:

Ja byłem na etapie chromów ..a Ty drutowałeś ledy wszędzie gdzie się dało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sa gusta i gusteczka ....

I oczywiście się zgodzę że większość montujących led`y to młodzi ludzie....

Jednak cena led`ów do S6 jest wysoka , wiec jeśli faktycznie ktoś chce poprawić wizualnie auto , to tylko przy bardzo ładnym i przemyślanym wykonaniu montażu(rzadkość) i oczywiście bez apelacyjne z xenonami ...

aaaa i nie wiem dlaczego :rolleyes: ale najbardziej pasują mnie led`y tylko przy autach typu audi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...