Skocz do zawartości
IGNOROWANY

montaz subwoofera w a4 avant tak zeby nie tracic bagażowni


Rekomendowane odpowiedzi

widziłem jak koleś odbudował głośnik po lewej stronie bagażnika w miejsce otworu po takiej klapce,czy jak tam to sie nazywa, sciągną cały boczek w bagażniku i zabudował głośnik,po założeniu tapicerki nic nie widać oprócz głośnika a wzmak ma przykręcony do siedzeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna to zrobic na kilka sposobow

1) zamonotowac w boczku. Avant, przynajmniej B6 ma sporo miejsca w boczkach, mozna ladnie cos tam wkomponowac. Tutaj jest mondeo, nadbudowane w boczku, troche miejsca zajmuje, ale tak zeby miej wiecej bylo wiadomo o co chodzi

http://www.galeriatonow.pl/new_gal/ford/mondeo/arles_gallery/images/4.jpg

2) w kole zapasowym, spokojnie sub sie zmiesci, tylko trzeba kombinowac z podloga w bagazniku, lekko ja podwyzszyc, ale miejca to prawie nic nie zabiera. Poszukaj w galeriach firm car-audio cos powinni miec takiego w montazach.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienxy za info ... jak byscie mieli cos jeszcze to napodawajcie .... ja jak już cos wymodze to wrzuce pare fotek

[ Dodano: 2006-06-13, 15:43 ]

Problem tylko w tym,że w B5 - ce jest troche mało miejsca z prawej strony z uwagi na wlew paliwa ... ale pox cos tam mozna wykombinowac .... no i zawsze dobrze jest podlukac jusz jakies gotowe rozwiązania

[ Dodano: 2006-06-13, 16:53 ]

I jeszcze mam jedno pytanko ...moze ktos z was ma zamontowanego suba orginalnego Audi ... jak to działa czy warto cos takiego kupis i zamontowac??? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze najlepszym rozwiazaniem (aby nie tracic miejsca) to jest koło zapasowe, dobrze wygluszyc, i bedzie napewno dobrze grało !! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy musisz tą skrzynię ciągle wozić, jak masz garaż i potrzebujesz zapakować auto to można ją wyjąć. Inne rozwiązanie - lewy boczek - aby miało to sens będzie potrzebna przeróbka. W zapasówce - wrażenia dźwiękowe będą raczej marne, za mała objętość i zakrywająca klapa przeszkadza rozpływowi dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w kole czy miscu po kole? Myślę że bez "otwarcia" klapy zapasówki nie będzie ładnie grało, nie możę być powietrze tak tłumione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...