Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)


Olaf

Rekomendowane odpowiedzi

145 nawet nie przekroczy na ori wtryskach :wink4:

ładuj 0.216 i cooler :wink4:

przekroczy :decayed: Kezorowi wskoczyło ponad 145, chyba 147 :decayed: jak nie miał wtrysków216 :tongue4:

dziadkowy soft :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecej modyfikacj na 99% nie bedzie za miesiac furacz idzie na sprzedaz ale bedzie kolejne audi a4 b5 ale sedan :) i prawdopodobnie 1,8 T :) sie pojawi pod maska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecej modyfikacj na 99% nie bedzie za miesiac furacz idzie na sprzedaz ale bedzie kolejne audi a4 b5 ale sedan :) i prawdopodobnie 1,8 T :) sie pojawi pod maska

no to nieźle :naughty:

jakiś polift :naughty:

PS. Na tej grupie to zarabiają :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha jasne na Grubie bidnie :) ale chce benzinen a czy polift nie wiem moze taki rok jak mam teraz moze 99 uda mi sie kupic za ta sama kase co chce tego sprzedac i napewno jade do niemcowni po auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jeszcze mysle o 16 - 17 tys bo mniej wiecej tak stoja :)[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 14:38_________________________________________________nie no tak powaznie panowe to rozlecial sie silnik :) nowa jednostka ktora bedzie w audi mym to 1,9 ale ten 115 koni potem nowe wtryski oraz turbo awx ktore juz czeka, lampy lift przod zawitaja i czeka gwint zawiecho wiec bede mial do sprzedania zielone sprezynki ktore jezdza obecnie na aucie chetnych zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jeszcze mysle o 16 - 17 tys bo mniej wiecej tak stoja :)[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 14:38_________________________________________________nie no tak powaznie panowe to rozlecial sie silnik :) nowa jednostka ktora bedzie w audi mym to 1,9 ale ten 115 koni potem nowe wtryski oraz turbo awx ktore juz czeka, lampy lift przod zawitaja i czeka gwint zawiecho wiec bede mial do sprzedania zielone sprezynki ktore jezdza obecnie na aucie chetnych zapraszam :)

:shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry silnik wybrałes na swapa :good: mniej rzeżby niz w przypadku AWX a wiecej frajdy niz dalej ciagnać na pompie wtryskowej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przełozony :) silnik na poczatku przyszlego miesiaca zakladam gwint albo i nie tego jeszcze nie wiem bo wystawiam w sobote auto na allegro bo chce kupic 99-00 1,8T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sedan polift i w q 1,8t tylko chce sprzedac pierw swoje ;)[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 13:04_________________________________________________

zrobiłes swapa na inny silnik i teraz chcesz sprzedać :mysli:

nooo zmienilem ale jakos nie chce disla ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna koncepcje obrałeś, teraz moze być cieżko sprzedać samochód :gwizdanie: wydałeś kase której prawdopodobnie nie odzyskasz

ale jakos nie chce disla ;/

A to czego?? kiepsko jeżdzi czy co?? niezadowolony jesteś ze swapa :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos tak nie chce disla jezdzialem od kumpla 1,8T i mi odbilo :) na benzyne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz ostanio torche problemow na glowie miałem :) ale zaniedlugo zrobie nowe foty :) bo nastapily lekkie zmiany :) w nastepny weekend mam troche wolnego i zaloze lampy polift gwint juz jest na aucie i musze kiedy jechac na spota :) bo dawno mnie tam nie było w tygodniu wrzuce fotki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jak przyciemniłeś tylne lampy?

kolego a widziales moje tylne lampy? :decayed:

masz te FK :mysli:

1277367032

no nie wiem czy to FK na moich jest jakies oznaczenie JP czy JB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...