Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Wymiana wtrysków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam pytanko. ponieważ mój silnik charakteryzuje nie równa praca mimo wymienionego calego napedu pompy oleju.

wiec zastanawiam sie czy warto było by wymienic tez wtryski żeby silnik zaczął "ładniej" chodzić.

Poniewaz obiło mi sie o uszy że wtryski mogą mieć na to wplyw

Opublikowano

Może najpierw zrób logi ,one pokażą czy musisz wymieniać wtryski.

Opublikowano

Może najpierw zrób logi ,one pokażą czy musisz wymieniać wtryski.

z tymi logami to roznie, bywaja silniki w ktorych korekcje sa na poziomie zera, BIPsy w normie a silnik i tak sie buja... :mysli:

Opublikowano

Witam!

Wymień wtryski w ciemno a zobaczysz że wszystkie drgawki znikną tak było u mnie.

pozdrawiam

Opublikowano

Witam!

Wymień wtryski w ciemno a zobaczysz że wszystkie drgawki znikną tak było u mnie.

pozdrawiam

Tak było u Ciebie a niekoniecznie musi tak być u leone1988. Wymiana kosztuje trochę :mysli: a na początek można zrobić logi i moż coś wyjdzie... :hi:
Opublikowano
  • Autor

może bede miał możliwośc przetestowania innych za darmo bo kolega ma warsztat. wiec sie zobaczy[br]Dopisany: 10 Październik 2009, 07:10_________________________________________________chodzi o to że ciężko pali. Czasami musze krecic go 2 sekundy a to dużo. no i lekkie bujanie na jałowym

Opublikowano

Musisz go kręcić jak jest ciepły czy zimny? na ciepłym to normalne.

Opublikowano

na ciepłym BLB ciężko pali - ten model tak ma, a na zimnym jest lepiej.

Opublikowano

O bujaniu na jałowym jest sporo tematów, niestety te jednostki tak mają... Ja się wprzyzwyczaiłem. :naughty: Na zimnym powinien szybciutko palić natomiast na ciepłym rzeczywiście troszkę dłużej trzeba czekać.

Opublikowano
  • Autor

dokladnie. jak zimny to lepiej a na ciepłym trzeba odczekać

Opublikowano

Z tym zapalaniem to norma tych silników, ja już sie przyzwyczaiłem

a co do wymiany wtrysków ja to mam za sobą (nie tania impreza :gwizdanie: ), lecz nie ruszałem nic w napędzie pompy ani wałków i auto dalej ma delikatne drgania na jałowym i czuć to na postoju w fotelu.

Już jestem do tego przyzwyczajony :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ogólnie sa to bardzo lekkie drgania. ale sa. i zastanawiam sie nad virusem bo mocy brak?? natomiast nie odczuwam żadnego spadku mocy i oprócz tych szczegółów to wszystko jest ok. wiec wydaje mi sie ze lekki virus mu nie zaszkodzi.

co o tym myslicie??

Opublikowano

kolego każdy porządny tuner sprawdza stan jednostki przed zmianą softu jak bedzie ok to zrobią a jak powiedzą ze coś nie tak to nie zrobią , najlepiej podjedz i sie dowiesz .

Opublikowano

Te lekkie drgania na jałowym, jak to pisali koledzy wyżej, wydają się być normą w tych silnikach. Z czasem przywykniesz...

Ale dla świętego mimo wszystko proponuję go dokładnie zVAGować. :good:

Opublikowano
  • Autor

wiec może podjade do tune up w gdansk i zobaczymy co powiedzą

Opublikowano

na ciepłym BLB ciężko pali - ten model tak ma, a na zimnym jest lepiej.

I tu można by było się kłócić, bo mój pali na dotyk nawet jak jest ciepły. Sam siemian był zdziwiony :> ... takie małe OT :wink4:

Opublikowano

na ciepłym to normalne

na ciepłym BLB ciężko pali - ten model tak ma, a na zimnym jest lepiej.

Ja się wprzyzwyczaiłem. :naughty: Na zimnym powinien szybciutko palić natomiast na ciepłym rzeczywiście troszkę dłużej trzeba czekać.

Z tym zapalaniem to norma tych silników, ja już sie przyzwyczaiłem

dokladnie. jak zimny to lepiej a na ciepłym trzeba odczekać

tez uważam ,ze mozna sie kłocic bo u mnie podobnie jak u H4mm3R pali dobrze niezaleznie od temperatury

jest do tego odpowiedni temat i odpowiedz fachowca

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t8749.0.html;highlight=na+cieplym

Opublikowano

ogólnie sa to bardzo lekkie drgania. ale sa. i zastanawiam sie nad virusem bo mocy brak?? natomiast nie odczuwam żadnego spadku mocy i oprócz tych szczegółów to wszystko jest ok. wiec wydaje mi sie ze lekki virus mu nie zaszkodzi.

co o tym myslicie??

Mi drga na jałowym, silnik miał pełną diagnostyke przed virusem i w Dynosofcie sie gość zdziwił bo seria wyszła 156,8 KM a po programie jest 176,5KM i wszystko było i jest OK bo jak powiedział jakby coś bylo nie tak to on sie nie podejmuje roboty.

A z tym zapalaniem to dla każdego długo moze znaczyć dwie rózne rzeczy, u mnie na ciepłym napewno inaczej zapala jak na zimnym ale nie jest to znowu coś takiego że musze trzymać rozrusznik dłużej jak do 3 sekund, przy zimnym jest dosłownie pstrykniecie i motor chodzi...

Opublikowano
  • Autor

no to ładnie na serii wyszło.

MAJKI modyfikowałeś coś jeszcze oprócz programu??

i jak długo juz jezdzisz po virusie?

Opublikowano

no to ładnie na serii wyszło.

MAJKI modyfikowałeś coś jeszcze oprócz programu??

i jak długo juz jezdzisz po virusie?

Nic wiecej nie robilem oprócz softu, bo pozniej to już inna kasa a przysrostów aż takich nie ma, po drugie jak na napęd FWD to myśle że 402Nm jest wystarczające i bardzo żałuję że nie mam quattro. A softa mam jakieś 3 tygodnie i jezdze sobie z bananem na twarzy :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.