Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam byłem za Haye`m. Kliczko był spięty od samogo poczatku i strach go obleciał w któryms momencie. Dac Haye`owi dluzsze łapy i po Kliczce...

Czy ja wiem? Do piątej rundy jeszcze Haye jako tako dawał sobie radę ze swoją szybkością. Po tej torpedzie z prawej chyba zesrał się w majty, bo i pajacować przestał i rączki nagle podniósł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tam byłem za Haye`m. Kliczko był spięty od samogo poczatku i strach go obleciał w któryms momencie. Dac Haye`owi dluzsze łapy i po Kliczce...

Czy ja wiem? Do piątej rundy jeszcze Haye jako tako dawał sobie radę ze swoją szybkością. Po tej torpedzie z prawej chyba zesrał się w majty, bo i pajacować przestał i rączki nagle podniósł...

pewnie mu to dalo do myslenia ale mowie - przewaga kliczki jest nie tyle w talencie co w hojnosci od natury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam byłem za Haye`m. Kliczko był spięty od samogo poczatku i strach go obleciał w któryms momencie. Dac Haye`owi dluzsze łapy i po Kliczce...

Czy ja wiem? Do piątej rundy jeszcze Haye jako tako dawał sobie radę ze swoją szybkością. Po tej torpedzie z prawej chyba zesrał się w majty, bo i pajacować przestał i rączki nagle podniósł...

pewnie mu to dalo do myslenia ale mowie - przewaga kliczki jest nie tyle w talencie co w hojnosci od natury...

Na pewno masz rację, że natura byłą dla Kliczków łaskawa, ale raczej talentu bym im nie odmawiał...

Fakt, że Władimir, to nie Vitalij, ale mimo wszystko (jak dla mnie) obaj są zajebitymi pięściarzami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Hahaha. Na dystans dzisiaj to będzie próbował Haye wypunktować Kliczkę...

Boshe :facepalm:

Kliczki i walka na dystans :cool1:

No to co k**wa miała wczoraj znaczyc wiecznie wyprostowana lewa ręka Ukraińca??? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha. Na dystans dzisiaj to będzie próbował Haye wypunktować Kliczkę...

Boshe :facepalm:

Kliczki i walka na dystans :cool1:

No to co ku*** miała wczoraj znaczyc wiecznie wyprostowana lewa ręka Ukraińca??? :kox:

Nie myl walki na dystans, z trzymaniem na dystans przeciwnika.

Poza tym ta ręka była wyprostowana bodajże przez pierwsze 2 rundy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha. Na dystans dzisiaj to będzie próbował Haye wypunktować Kliczkę...

Boshe :facepalm:

Kliczki i walka na dystans :cool1:

No to co ku*** miała wczoraj znaczyc wiecznie wyprostowana lewa ręka Ukraińca??? :kox:

Nie myl walki na dystans, z trzymaniem na dystans przeciwnika.

Poza tym ta ręka była wyprostowana bodajże przez pierwsze 2 rundy...

każdy walczy jak przeciwnik pozwala,Haye sp***dala po ringu jak szczur i nie podejmuje żadnej walki tylko liczy na jeden przypadkowy cios,bo inaczej nie da się walczyć z takim zawodnikiem jak Kliczko, natomiast Kliczko ustawia lewym prostym tak ruchliwego zawodnika jak Haye.

Ja tam byłem za Haye`m. Kliczko był spięty od samogo poczatku i strach go obleciał w któryms momencie. Dac Haye`owi dluzsze łapy i po Kliczce...

Kliczko są typowi ciężcy i bardzo dobrze wyszkoleni jak i inteligentni i to że mają warunki takie jakie maja to jest tylko jakimś tam ich atutem .... :cool1:

a gdybać to sobie można i układać sobie puzzle jaki to mogło być jakby .... :gwizdanie:

Tym którzy widzieli wygraną Haye polecam wywiady po walce i konfernecję, gdzie zarówno Haye jak i Booth przyznali że Władek wygrał uczciwie i zasłużenie....... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrana Kliczki nie podlega dyskusji . Ale mnie sie ta walka wogole nie podobala :confused4: :confused4: . Spodziewalem sie wiecej boksu w boxie i tyle. Dla kontrastu proponuje obejrzec obie walki Tyson VS Razor Ruddock Bo to jest cos co mozna ogladac godzinami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walki z tamtych lat nie ma co porównywać do dzisiejszego boksu,dzisiejsi pięściarze są sportowcami i starają się walczyć jak najbardziej ekonomicznie dla swojego zdrowia a zarobić jak najwięcej $$$... :cool1:

obecnie jeszcze można znaleźć paru pięściarzy których walki oglądam po kilka razy i są za***iste ....np Juan manuel marquez jak się nie mylę to chyba nigdy nie przegrał przez KO....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek ma doskonala strategie na Kliczke :

"Na walkę z Kliczką mam jedną strategię: pokonać go. "

Mysle ze nikt by tego lepiej nie obmyslil , perfekcyjna strategia...

Slyszalem tez ze Adamek ma plan : "Najpierw pokonam jednego Kliczke a potem drugiego " - plan rowniez perfekcyjny ...zycze mu powodzenia :good:

:polew: :polew: :polew:

A tak na powaznie ... ile szans mu dajecie ? ja mu daje 25% odnosnie strategi i 10% odnosnie planu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu Adamek wygra :)

wg mnie ma male szanse...chyba ze bedzei tak skakal i spierd... po ringu jak tylko sie da... Na zadna wymiane z Kliczko nie pojdzie bo by mu glowa spadla .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje że wszystko będzie zależało od Kliczki w jakiej będzie formie i jak podejdzie do tej walki,bo Adamek tylko musi zawalczyć jak najlepiej potrafi i to wszystko ... :cool1:

a tak naprawdę to chciałbym zobaczyć walkę Adamka z Haye.... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako Polak jestem za Adamkiem bardzo go podziwiam za jego uparte dążenie do celu i piękne walki.Kliczko też dzięki temu są mistrzami lecz mają bardzo dobrą technikę i niestety myślę że wygra Kliczko. Szacun dla nich za uciszenie Hayea koleś ostro szczekał i przegrał. Czekam na następną walkę któregoś braci :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak naprawdę to chciałbym zobaczyć walkę Adamka z Haye.... :cool1:

chyba nie tylko Ty :kox:

Dwóch ex cruiserów w ciężkiej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliczki prezentuja nudny poprawny boks bazujacy na ich duzym wzroscie i ogromnym zasiegu ramion. Są dobrymi, lecz nie wybitnymi bokserami.

Adamek moze mieć ciężko przeprawe, lecz jego ruchliwość i zaparte dązenie do celu, może sprawić nie lada niespodziankę i zachwiać hegomonię Kliczków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w nocy walka Williamsa i Arreoli....

Arreola narzucił sobie za***iste tępo... :shocked: myślałem że jego obiecanki po walce z Adamkiem że bierze się do ostrej roboty i kończy z imprezami oraz alkoholem to tylko stara śpiewka... :cool1: [br]Dopisany: Lipiec 09, 2011, 20:33:30_________________________________________________

[br]Dopisany: Lipiec 09, 2011, 20:36:56_________________________________________________ A w Listopadzie wielkie bombardowanie po raz trzeci Juan Manuel Marquez-Manny Pacquiao... :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedługo może dojdzie do walki Kliczko vs Emelianenko :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...