Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spokojnie reklamy nam nie przerwą walki, reklamy będą na plecach zawodników i wszedzie gdzie sie da :gwizdanie:

Jepać polsat :sick3:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 161,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak czytam to mi Was żal. najlepiej wszystko polaczkom pod ryj za darmo podstawić , od wielu lat w stanach puszczaja walki w systemie PPv i nikt nie robi szumu tylko polaczkom nie pasuje :thumbdown:

Opublikowano

zgadzam się z moskalem, nie odpowiada - nie oglądać

Opublikowano

Dlatego że wszyscy są przyzwyczajeni że jak ma się kablówkę/dekoder to wszystko było za free a teraz wielki wkurw :decayed:

Opublikowano

Dlatego że wszyscy są przyzwyczajeni że jak ma się kablówkę/dekoder to wszystko było za free a teraz wielki wkurw :decayed:

Ja rozumiem w podstawowym pakiecie ale w max pakiecie gdzie buli się kasę to powinno być. c**j i tak w knajpie przy piwie się zobaczy :decayed:

Opublikowano

Jak czytam to mi Was żal. najlepiej wszystko polaczkom pod ryj za darmo podstawić , od wielu lat w stanach puszczaja walki w systemie PPv i nikt nie robi szumu tylko polaczkom nie pasuje :thumbdown:

Dokładnie Panowie... Przecież to jest gala na całą noc...

Wykupujecie dostęp, umawiacie się z kumplami i składacie się po te parę złotych... Siadacie razem przed tv i jazda :gwizdanie:

Idąc w sobotni wieczór na impreze do jakiegoś klubu pewnie znacznie więcej byście wydali, a tu macie tańszą i bardzo atrakcyjną alternatywę :gwizdanie:

Opublikowano

Dlatego że wszyscy są przyzwyczajeni że jak ma się kablówkę/dekoder to wszystko było za free a teraz wielki wkurw :decayed:

Ja rozumiem w podstawowym pakiecie ale w max pakiecie gdzie buli się kasę to powinno być. ch*** i tak w knajpie przy piwie się zobaczy :decayed:

Ja tak myślę zrobić gdzieś oglądnąć na mieście, tylko żeby się nie okazało że nie wykupili w knajpie tej walko to będzie lipton :decayed:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 15:47_________________________________________________

Wykupujecie dostęp, umawiacie się z kumplami i składacie się po te parę złotych... Siadacie razem przed tv i jazda :gwizdanie:

A co masz jakąś opcję :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Z tym jednym małym "ale" kiedyś ogladajac walke ogladało sie walke teraz jest to tak zrobione pod wzgledem komercyjnym że walka jest dodatkiem do reklam, wszędzie dziadostwo wciskają, ale takie cuda to tylko w polsce i najcześciej na Polszicie :sick3: odkad ta stacja zaczeła wykupowac walki odtąd zaczeło sie widowisko, zywcem show, dobrze że pomiedzy walkami na żywo nie ma kabaretów, albo innych "hitów" polsatu

Ps. wiem nie tylko na polscie to leci, ale od niego sie zaczeła ta szopka komerchy :sick3:

Srają sie tym jak kaczyński smoleńskiem :gwizdanie:

Opublikowano

Ja rozumiem w podstawowym pakiecie ale w max pakiecie gdzie buli się kasę to powinno być.

Co znaczy w max. pakiecie :?: Masz tam naprawdę wszystko :?:

Masz C+, HBO, Cinemamax, Filmbox i innego tego typu kanały dodatkowo płatne :?:

Opublikowano

Ja rozumiem w podstawowym pakiecie ale w max pakiecie gdzie buli się kasę to powinno być.

Co znaczy w max. pakiecie :?: Masz tam naprawdę wszystko :?:

Masz C+, HBO, Cinemamax, Filmbox i innego tego typu kanały dodatkowo płatne :?:

kazdy wymieniony kanał masz dodatkowo płatny :wink4:

Opublikowano

ja tam wydam te kilka złotych...przyjdą znajomi z % i będzie git :kox:

za free to se retransmisje w teleekspresie obejrzycie :tongue4:

Opublikowano

Ja rozumiem w podstawowym pakiecie ale w max pakiecie gdzie buli się kasę to powinno być.

Co znaczy w max. pakiecie :?: Masz tam naprawdę wszystko :?:

Masz C+, HBO, Cinemamax, Filmbox i innego tego typu kanały dodatkowo płatne :?:

Nie mam C+ ale za resztę płacę jako dodatki do pakietu

Opublikowano

Wykupujecie dostęp, umawiacie się z kumplami i składacie się po te parę złotych... Siadacie razem przed tv i jazda :gwizdanie:

A co masz jakąś opcję :naughty: :naughty: :naughty:

Jakby nie to że na wesele idę to pewnie by tak było...

Na pewno nie siedział bym sam w domu w sobotni wieczór przed tv i oglądał walkę zażerając sie chipsami...

Do knajpy ( chyba że osiedlowej ) też bym nie szedł, bo po meczach kadry na mistrzostwach wiem że to lipa trochę...

edycja Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 15:54

Ja rozumiem w podstawowym pakiecie ale w max pakiecie gdzie buli się kasę to powinno być.

Co znaczy w max. pakiecie :?: Masz tam naprawdę wszystko :?:

Masz C+, HBO, Cinemamax, Filmbox i innego tego typu kanały dodatkowo płatne :?:

Nie mam C+ ale za resztę płacę jako dodatki do pakietu

No to galę bokserską też potraktuj jako dodatek do pakietu, w czym problem.

Na UPC widzę są dwa na to nowe kanały - SD i HD.

Opublikowano

Ja pewnie trafie do knajpy jakiejś, tylko pierw trzeba bedzie zrobić wywiad gdzie będzie transmisja :wink4: albo zostanie teleexpres i urywki na youtubie dostępne na moment :naughty:

Opublikowano

a wybiera się może ktoś do multikina w Bydgoszczy na walke?

Opublikowano

Wg. mnie do Multikina się nie opłaca iść, gdyby bilet kosztował np 20zł to jeszcze ok ale nie 40zł czy w dniu walki 49zł :thumbdown:

Lepiej wydać tą kasę w knajpie gdzie będzie transmisja walki :)

Opublikowano

też mi się tak wydaje, ale nikt znajomy u nas nie ma cyfrowego polsatu więc trzeba kombinować :naughty: jeśli chodzi o moje miasto to z knajpami też nie bardzo :naughty:

Opublikowano

Wg. mnie do Multikina się nie opłaca iść, gdyby bilet kosztował np 20zł to jeszcze ok ale nie 40zł czy w dniu walki 49zł :thumbdown:

Lepiej wydać tą kasę w knajpie gdzie będzie transmisja walki :)

dokładnie a kase na ten "bilet" pogrązyć w browarach :drinks:
Opublikowano

a propo browarów to pewnie w multikinie nie będzie można pić ... :wallbash: to raczej wtedy odpada :naughty:

Opublikowano

39,90zł SD lub HD na UPC

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.