Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Czarna folia( nie carbon) z połyskiem na dach a4 avant


HiRide

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też jakoś to nie podchodzi, za dużo tych kolorowych kropek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto było w tonacji biały-czarny. Dodatkowo miało mały aerograf w postaci głowy TuPac'a (który jak wiadomo też był czarny :) ) no i jakoś to się wszystko ładnie zgrało. Kto widział na zlotach to wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - oklejenie dachu dla Avanta to koszt 400-500pln

Robimy to z kolega, bylismy na szkoleniu robionym przez firme AVERY. Pol dnia potrzebne jest na oklejenie dachu. Do wyboru folia ORACAL, 3M i AVERY, do wyboru rowniez kolor. z Klubowych oklejony zostal PRZEMIAN i WĄSKI - Obydwaj folia czarny mat, najlepiej Ich zapytac. Po folii nie ma sladu, oczywiscie jezeli autko bedzie stalo na duzym sloncu przez kilka lat to lakier nie wyplowieje pod folia ale zwykla polerka niweluje roznice. Na folie w zaleznosci od producenta jest gwarancja 5-7 lat. Oczywiscie folia nie jest niezniszczalna bo mozna ja porysowac tak jak i lakier, ale warunki atmosferyczne oraz myjnia/standardowe uzytkowanie folii nie uszkodzi. Gdyby ktos byl zainteresowany pisac PW. Niestety nie zrobilem zadnych ladnych fotek. to co mam to wrzuce, ale najlepiej pytac Ich.

DSC01265.JPG

07042010057.jpg

07042010061.jpg

DSC01145.JPG

IMG_5249.JPG

07042010065.jpg

db5b7d632ecff111.jpg

To wszystko co udalo mi sie znalezc a jest naszego autorstwa.

Mozliwa Faktura VAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

A pytanie małe:

B5 w sedanie - oklejenie w taki sposób, jak ten w mojej stopce (dach+pokrywa bagażnika do załamania) - jaki to byłby koszt orientacyjnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

A pytanie małe:

B5 w sedanie - oklejenie w taki sposób, jak ten w mojej stopce (dach+pokrywa bagażnika do załamania) - jaki to byłby koszt orientacyjnie?

a jestes w stanie podac mi wymiary? tu wszystko zalezne jest od ilosci folii. Z oklejeniem nie ma problemu... mysle mniej wiecej ze 400pln ale konkretny koszt po wymierzeniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

A pytanie małe:

B5 w sedanie - oklejenie w taki sposób, jak ten w mojej stopce (dach+pokrywa bagażnika do załamania) - jaki to byłby koszt orientacyjnie?

a jestes w stanie podac mi wymiary? tu wszystko zalezne jest od ilosci folii. Z oklejeniem nie ma problemu... mysle mniej wiecej ze 400pln ale konkretny koszt po wymierzeniu...

Jak będę miał okazję, to wymierzę :>

Bo na razie to pytanie było czysto retoryczne, bo i tak na tę chwilę nie mam CO oklejać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam kolega KAROL zrobił doświadczenie na moim A4.Folia jest już ponad rok w tym zima.NIE MA NAJMNIEJSZYCH śladów uszkodzeń foli /a jestem detalistą/ polecam serdecznie :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam kolega KAROL zrobił doświadczenie na moim A4.Folia jest już ponad rok w tym zima.NIE MA NAJMNIEJSZYCH śladów uszkodzeń foli /a jestem detalistą/ polecam serdecznie :good: :good:

:kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem stronke w necie gdzie mozna zakupić taką folie i myśle sobie sam okleić listwy wewnętrzne, może wyjdzie choć podejrzewam że to nie jest takie proste jak sie wydaje, sam z dachem bym nie ryzykował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem stronke w necie gdzie mozna zakupić taką folie i myśle sobie sam okleić listwy wewnętrzne, może wyjdzie choć podejrzewam że to nie jest takie proste jak sie wydaje, sam z dachem bym nie ryzykował.

no raczej ,folia to nie wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki byłby koszt oklejenie listew wewnętrznych.

Czy występuje folia ala satynowe aluminium :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki byłby koszt oklejenie listew wewnętrznych.

Czy występuje folia ala satynowe aluminium :decayed:

nie wystepuje, koszt kompletu to 300zł z materiałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie powiedział gostek 350 :confused4:

to i tak nie duzo, zeby dobrze zrobic i jeszcze Carbonem to naprawde troszke trzeba zaryzykowac, folia wykorzystywana jest doslownie na cm. W najlepszych wypadkach mozna kupic min. 150x50 cm folii a tego juz koszt jest spory. A roztargac folie / wzdluz struktury na jakims zagieciu przy naciaganiu lub zbyt mocnym podgrzaniu to zadna filozofia. Tak wiec na to wszystko trzeba wrzucic troszke zrozumienia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak oklejaliscie dach, sciagaliscie listwy/relingi? czy da rade ladnie okleic bez tego?

da rade tylko nie wyjdzie to dobrze.Ostrożnie należy sciągać listwy bo sa zrobione z aluminium i mogą się uszkodzić .

Ja musiałem wymienic jedną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...