Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] S4


stefannurek

Rekomendowane odpowiedzi

piekna :good:

jakiej firmy sa to koleczka i jakie maja dokladnie parametry felgi i opony?

przydalaby sie do nich nizsza zawieszka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu ...

Niunia jak marzenie ... :decayed: S4

Jednak mnie nie przekonują te czarne relingi , grafitowe fele,i ciemny grill, no i samo ściemnienie szyb na czarno

Ja bym widział relingi na chrom , fele na srebro lub chrom , grill oryg. S4( rzeczy idealnych się nie poprawia), a szyby lekkie lustra weneckie :decayed:

Ale to moje zdanie, a niunia należy niestety do kolegi, pozdrawiam szczęśliwego posiadacza :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka

opony TOYO Proxes T1R przod 235/35/19 tyl 245/35/19

felgi nie mam pojecia jakiej firmy przywloklem je z usa ale sa dosyc lekkie no i twarde.

zawias bedzie montowany w przeciagu 2 tygodni chyba ze warunki pogodowe sie zmienia to wtedy dopiero na wiosne.

co do relingow, lusterek, felg, i szybek w tym sezonie jeszcze zostaja jak jest w nastepnym pomyslimy:)

pozdro[br]Dopisany: 21 Październik 2009, 18:07_________________________________________________witam

a wiec co nowego:

swiece rs4

olej Motul 300V

wyciecie katow i srodkowego tlumika ( teraz dopiero zaczela pomrukiwac na duzy plus:) )

coolery seria zostaly umyte

sprzeglo rs4

tarcze zimmerman sport przewody w stal oplocie plyn Motul

program + hamownia MAHA

wyszlo 318.9 HP i 431.1 NM

wymieniane byly takze:

wszystkie filtry

rozrzad

alternator

uszczelki pod deklami zaworowymi

uszczelniacz tyl

podziekowania dla SPORTMILE Adam :good:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka

grill bedzie na dniach wymieniony na od rs4:)

rowniez zdzieram ta czarno czarna folie z okien i foliuje delikatnie wszystkie szybki no oczywiscie oprocz przedniej.

martwi mnie ten moment obr. ale bede napewno robil cos w tym kierunku moze jakies podpowiedzi? jak nie to jeszcze jedna wizyta w sportmile i bedzie trzeba sie zastanowic nad k04:)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat przenisiony do projektow.Nie martw sie o niuta , auto ma 270 tys km i wiesz co ........ggggaz Nm jest naprawde odpowiedni i nie przejmuj sie ze jest go nie za duzo , lecz jaki jest jego przebieg. Turbiny i czesc wydechu maja taki kolor ze nigdy nie widzialem aby byla tam taka temperatura jak u ciebie . Dla twojej informacji na serii miales niuta 373 , czyli przybylo ci go 60 . Dla mnie zapierdziela idealnie pali z 4 kol 19 cali :) .... tylko ten zawias przy starcie ogladam latarnie z gory .... :)

aa looknijcie wykresik i spojrz w dolocie 60 st !! COOLER please

74ab3afc.jpg

a dla porownania bez obrazy wykres z jetronika ostatnie strojenie forumowicza ( stefannurek i zaplaciles duuuzo mniej :) )

c62fe6cc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee w porządku wyszło :) Pewnie i tak czuć różnice z porównaniu z serią.Mnie do tej pory zadowala :decayed: Po samym programie wykresik miałem podobny ale niuta kapke więcej.Nie byłem jeszcze hamować bo zmianie coolerów,odświeżonych turbin itd.Myśle że warto poszukać coolerów od RS4,będzie już pod K04 :decayed: Adaś kiedy można zalecieć na jakąś hamownie? :) Przy okazji mam flaszke za paduche :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wozisz się po Lublinie :naughty: Kilka razy Cię widziałem, np. wczoraj na Nadbystrzyckiej koło 22-23? Autko robi robotę :wink4: Wpadaj na jakieś spoty w Lublinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna furka :kox: , jedynie ten dyfuzor tylny szkoda ze pomalowany :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu to ori zderzak, pozmieniałeś kratki czy jak? Czy może kupiłeś jakiś inny? :cool1:

Zderzak ori, tylko kratki zmienione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...