Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Moduł komfortowych kierunkowskazów i doświetlenia zakrętu


karbonek

Rekomendowane odpowiedzi

Mój moduł ładnie ściemnia lub zapala albo działa 0/1.

Do świateł mijania można dołączyć, ale wtedy w opcji full opcja doświetlania zakrętów nie będzie działała, komfortowe kierunki działać będą i doświetlanie dojścia do samochodu też :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byl bym za modułem doświetlania dojścia do domu ale nie mam w moim furaczu alarmu i nie wiem pod co to podłączyć.

Ktos mnie nakieruje co i gdzie poszukac bo bym sie pobawił z podłączeniem tego modułu.

Aha i rozumiem ze moduł działa w nocy i w dzień bo chyba byłby potrzebny zmierzchowy co by to działało tylko wieczorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł nie ma czujnika zmierzchowego.

Musisz znaleźć przewód który odpowiada za zamykanie i otwieranie centralnego zamka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polece innego producenta pozdro

linki nizej

mam i jestem z tego zadowolony

http://www.cubeelectronics.com/ster.php

oraz abl fajna sprawa :)

http://www.cubeelectronics.com/abl.php

allegro:

http://allegro.pl/item940022481_doswietlanie_zakretow_w_twoim_aucie_film_hit.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym producencie temat był już poruszony i jego moduły strasznie się przegrzewały dlatego nie zamontował obudowy (słowa producenta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A jak by wyglądała sprawa z montażem? Da rade to zrobić w wawie? No i jaka kasa? :gwizdanie:

A chciałbym doświetlanie zakrętów i odprowadzanie do domku... Jaka cena takiego modułu?

Komfortowe kierunki już mam w standardzie... ori :) - Super sprawa :)

aha, no i a4 b6 bez alarmu - tylko centralny ze scyzoryka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A jak by wyglądała sprawa z montażem? Da rade to zrobić w wawie? No i jaka kasa? :gwizdanie:

A chciałbym doświetlanie zakrętów i odprowadzanie do domku... Jaka cena takiego modułu?

Komfortowe kierunki już mam w standardzie... ori :) - Super sprawa :)

aha, no i a4 b6 bez alarmu - tylko centralny ze scyzoryka...

podłączam się do pytania - jestem zainteresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł może być w różnych konfiguracjach.

Np:

kierunki + doświetlanie

kierunki + leaving home

doświetlanie + leaving home

itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł może być w różnych konfiguracjach.

Np:

kierunki + doświetlanie

kierunki + leaving home

doświetlanie + leaving home

itd

a samo leaving home da rade ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanko, posiadam funkcje komfort ale ta funkcja dotyczy domykania szyb z kluczyka i szyberdachu. Kupilem centralke ktora zamyka szybki i szyber po uzbrojeniu alarmu i zamknieciu auta z pilota. Jest tam przekaznik 30 A. Czy do tej centralki moge podlaczyc takze halogeny?? Czas impulsu podawanego z centralki na zamykanie szybek to bodajze 20 sekund. Tak wiec teoretycznie mozna by bylo podlaczyc, pytanie tylko czy wytrzyma. A jesli tak to dzialalo by to tylko w jedna strone, bo funkcja komfort zamyka szybki, wiec i wtedy swiecily by halogeny, natomiast przy rozbrajaniu alarmu (otwierania auta z pilota) funkcja komfort nie dziala to i halogeny by nie dzialaly. Jednak w alarmie mam opcje ze jak nacisne przycisk "otworz" i go przytrzymam, alarm sie rozbroi, auto otworzy, awaryjne migna dwa razy, po czym swieca sie tak dlugo az nie otworze auta. Gasna w momencie otwarcia auta lub jak nie otworze go przez 30 sekund alarm ponownie sie uzbroi. Czy dalo by sie cos pokombinowac z takimi opcjami?? Czyli majac dwie opcje z 2 roznych urzadzen polaczyc to w jedno i powstala by nowa 3 funkcja, odprowadzanie i doprowadzanie halogenami. Mam nadzieje ze temat opisalem w miare zrozumiale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montowal juz ktos coming home w modelu b6 :mysli:

Montowałem i powiem Ci, że elektrycy mieli z tym bardzo duże problemy.

Wszystko przez skomplikowaną elektrykę, ale po 2 dniach w końcu podłączyli i działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montowal juz ktos coming home w modelu b6 :mysli:

Montowałem i powiem Ci, że elektrycy mieli z tym bardzo duże problemy.

Wszystko przez skomplikowaną elektrykę, ale po 2 dniach w końcu podłączyli i działa :)

mógł byś podesłać jakiś schemat :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karbonek , ja bym potrzebowal taki moduł : komfortowe kierunki , doświetlanie zakrętów , coming leaving home (xenon+halogen) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...