Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gołota vs Adamek - Kto wygra ?

Kto wygra pojedynek ??

  1. 1. Kto wygra pojedynek ??

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja powiem ze Endriu jutro pokaze sie z dobrej strony :gwizdanie:

Ucieknie :kox:

"Uciec ale dokąd"? :kox:

Myślę,że nie ucieknie-dwóch Polaków walczy ale bardziej wierzę w Tomka...

Opublikowano

U Gołoty łatwiej zapytać, z kim "wielkim" nie walczył.

Chyba z kim dłużej wytrzymał niż do 2 rundy :polew:

Nie wiem dlaczego obstajecie tak za Gołotą? Adamek to bardzo dobry bokser ma i może jeszcze dużo osiągnąć a Gołota??

Opublikowano

kto obstaje za golota? zobacz wyniki ankiety.

co nie zmienia faktu, ze ja obstaje za Gołotą :gwizdanie:

Opublikowano

niech wygra lepszy (czytaj: Gołota) :)

Opublikowano

Ja zawsze stawiam na mniejszego :) Dla mnie faworytem jest Adamek.

Opublikowano

Sorry, ale nie ta klasa zawodnika (nie mylić z wagą). Z kim "wielkim" walczył Tiger?

U Gołoty łatwiej zapytać, z kim "wielkim" nie walczył.

To jedyny polski bokser, którego nazwisko liczyło się na świecie.

Zgadza się :good:

I właśnie dlatego nie powinnien się pchać na ring z Adamkiem :disgust:

Jeśli przegra, stanie się odskocznią dla Adamka, który i tak nie bardzo ma szansę na takie walki jakie toczył Andrew :gwizdanie:

Czym Adamek chce pieprznąć w łeb ... :mysli:

Gołota już nie jest taki mocny, jego może pokonać, a mocniejszych od niego?

Opublikowano

Gołota lał się w tych czasach co biały nie miał prawa wygrać z czarnym. To on przetarl droge rosjanom. Zresztą to widać w jego walkach. Dostawał gonga, wstawał i tak lał, ze o nokaut się ocierało. Ale pewnie wiedział, że nie może wygrać, albo mu to powiedziano w narożniku dopiero. Co robił? Faulował (bil po jajkach?, nie, poniżej pasa, ale wiadomo co media potrafią), uciekał, ale nie pokazał, że jest słabszy. Pokazał, że umie się napier.... i ma siły, żeby wstać z desek i obić gościa. Niektórym wybił boks z glowy.

Andrju musi dziś uważać jak mocno będzie lał Adamka bo chłopak może już do boksu nie wrócić. Coś mi się wydaje dziwna ta walka, wiadomo reklamy, ustawiona na Adamka i rozwój jego kariery, ale może się spieli, żeby Adamek wlaśnie kariere zakończył.

Opublikowano

Jednej walki dzisiaj już nie zobaczymy Szpilka za kratami

http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Odwolana-walka-z-udzialem-Artura-Szpilki,wid,11625680,wiadomosc.html

Jak zwykle w Polsce nigdy nic nie może się odbyć bez sensaci :wallbash: ciekawe co jeszcze się wydarzy,teraz rozumiem dla czego DON KING odwołał przyjazd bo przeczuwał że to będzie wielka lipa

Opublikowano

ehh ten don king to pajac jakich malo frajer z flagami czaarnuch piepszony dziad zniszczyl nam golote :confused4:

Opublikowano

jeszcze trochę i wszystko będzie jasnnne :naughty:

Opublikowano

Najlepszy jest Krzysztof Ibisz "Botox" :gwizdanie:

Opublikowano

Najlepszy jest Krzysztof Ibisz "Botox" :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :gwizdanie: burak

Opublikowano

ja tam wolę Miss na 2 :naughty:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: a mam talent
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: a mam talent

No. Ja też mam... :decayed:
Opublikowano

Dzień Świra :naughty: TVN7

Opublikowano

chłopaki, co tam się dzieje?... Cholera, nie mam polsatu :wallbash:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: a mam talent

:good:
Opublikowano

chłopaki, co tam się dzieje?... Cholera, nie mam polsatu :wallbash:

nic jakieś chłopaczki sie okładają piąsteczkami

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.