Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pracy szukam


Kozi

Rekomendowane odpowiedzi

jak laski nie chcą,to zagadaj z Bieńkiem,na spocie mówił,że jego kolega współlokator ma cycki :gwizdanie:

wiem, że lubisz jak ci taki auto myje :decayed:

nie bądźmy drobiazgowi :cool1:

cyce to cyce :polew:

wiem mówiłeś im więcej tym lepiej :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do zaproponowania stanowisko (dobre) w faktoringu w Banku. Człowiek powinien znać na tyle zagadnienia żeby mógł stworzyć produkt i kierować nim. Stanowisko kierownicze :good: Będzie miał pod sobą podległe placówki odpowiedzialne za sprzedaż a później będzie tworzył sieć sprzedaży.

Miejsce pracy Wrocław.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno policja też szuka chętnych do pracy :)[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 21:44_________________________________________________A gdyby ktoś chciał pracę koło Nowego Sączą 12km od centrum to służę pomocą :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, na rynku się ruszyło. Zaczęły się rekrutację. Jak ktoś jest w potrzebie, to pracuj.pl i do dzieła!

Pozdrawiam

Łukasz[br]Dopisany: 10-02-2010, 10:35:57_________________________________________________no to ja już skończyłem :) Powodzenia dla wszystkich innych !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, na rynku się ruszyło. Zaczęły się rekrutację. Jak ktoś jest w potrzebie, to pracuj.pl i do dzieła!

Pozdrawiam

Łukasz[br]Dopisany: 10-02-2010, 10:35:57_________________________________________________no to ja już skończyłem :) Powodzenia dla wszystkich innych !!

gdzie się załapałeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też szukam w Lublinie bo pierdolca dostaje i powiem, że chooja jest :decayed::chytry:

Same bzdurne ogłoszenia ze śmiesznymi rozmowami.. :wink4:

ja od marca/kwietnia bede szukał kogoś do pracy na terenie lublina i woj. lubelskiego, jakby co daj znać na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ostatnio propozycję pracy na przedstawiciela handlowego produktów 3M..ale:

- własne auto - moim śmiga żona na uczelnie :kwasny:

- własna działalność - ja swoją zakończyłem :kwasny:

- Pod odpowiedzialność teren Lubelszczyzny i Podkarpackie :kwasny: - na tyle duży teren , aby nabić sobie kosztów i mało wskórać

- Kwestie finansowe - zero podstawy, zero wkładu ze strony firmy..wynagrodzenie ściśle prowizyjne :kwasny:.

Czyli " daj nam wszystko i sobie radź " :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

Prowadzę u siebie w oddziale rekrutację do 15 kwietnia,

praca w :

Miechowie

Krakowie

Bochni

Brzesku

Wieliczce do wyboru,

szczegóły : http://www.nordheim.pl/kariera.htm

Zainteresowanych proszę o kontakt na PW lub @ : [email protected]

BTW: gdyby ktoś z waszych znajomych chciał spróbować, niech zaznaczy kto go przysłał :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, koledzy :hi: Może ktoś z Was miałby jakieś info o pracy dla kierowcy/kuriera na kat. B we Wrocławiu, ewentualnie w okolicach? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miał ktos do czynienia z pracą z Norwegii lub słyszał o warunakch tam panujących?

ja powoli ogarniam temat, szukam ofert na norweskich stronach ale sytuacja wygląda przeważnie tak że do prostych prac wymagany jest j. norweski a ja posługuje się angielskim :disgust:

Ofert jest duzo i jest w czym wybierać tylko ten jezyk..

Jechać zupełnie w ciemno to duże ryzyko bo utrzymanie tam kosztuje krocie, a myśle ze aby cos tam złapać trzeba by szukać 1-2 mcy. Rozważam jeszcze opcje zeby umówic się na kilka interview w krótkim odstępie czasu, zawsze to troche pewniejsze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miał ktos do czynienia z pracą z Norwegii lub słyszał o warunakch tam panujących?

ja powoli ogarniam temat, szukam ofert na norweskich stronach ale sytuacja wygląda przeważnie tak że do prostych prac wymagany jest j. norweski a ja posługuje się angielskim :disgust:

Ofert jest duzo i jest w czym wybierać tylko ten jezyk..

Jechać zupełnie w ciemno to duże ryzyko bo utrzymanie tam kosztuje krocie, a myśle ze aby cos tam złapać trzeba by szukać 1-2 mcy. Rozważam jeszcze opcje zeby umówic się na kilka interview w krótkim odstępie czasu, zawsze to troche pewniejsze ...

Mam znajomych którzy od kilku lat pracują w Norwegi i w zupełności wystarcza im angielski.

Każdy z nich buduje dom w Polsce.

Podobno warunki pracy jak i wynagrodzenia czy zabezpieczenia socjalne na poziomie nie spotykanym w innym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakich zawodach pracuja jesli mozna wiedziec? Podobno kiedys tak było, jednak teraz pracodawcy preferują osoby potrafiące sie dogadac po norwesku :gwizdanie:

Co do zarobków to wiem że są kilkukrotnie wyższe niż u nas, średnia stawka robotnika na budowie to ok 130 NOK/h czyli ~ 65zł :wink4: a jak ma się konkretne wykształcenie to juz wogole zarobki :kox:

Nic tylko uczyć się norweskiego i droga wolna :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Szukam pracy, gdyż obecna firma w której pracuję kończy swoją działalność. Jestem kierowcą zawodowym od 15 lat. Posiadam Kategorie: A, B, C, E, T, + uprawnienia HDS i żurawie samojezdne do 32t. Szukam pracy w zawodzie kierowcy, lub innej dobrze płatnej w Warszawie i bliskich okolicach prawobrzeżnej strony. Z góry bardzo dziękuję za jakieś propozycje. Szczegółowe CV mogę wysłać na maila. Kontakt- gg-6022293, Tel-504-518-435.

Mamy sporo przedsiębiorczych klubowiczów i mam nadzieję, że znajdzie się coś dla mnie smiley Pozdrawiam smiley

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i Ja szukam pracy od kilku dni jako kierowca lecz nie koniecznie, mam prawko kat B,C,D (doświadczenie na autobusach) kurs na przewóz osób i rzeczy , wózki widłowe ,pracowałem trochę w branży kamieniarskiej a i audi też sobie sam naprawiam to co potrafię , jak by ktoś gdzieś coś słyszał to niech da znać zawsze to inaczej pracować z kolegą z Klubu A4 :cool1:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...