Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pracy szukam


Kozi

Rekomendowane odpowiedzi

Skonczyłem w tym roku technikum mechatroniczne, maturka ładnie zdana, obecnie zacząłem studiować Inżynierie Bezpieczeństwa zaocznie i poszukuje jakiejś ciekawej pracy na terenie Śląska ( Katowice, Sosnowiec, Jaworzno i okolice ) Prawko, aktualna książeczka Sanepidowska jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób z Trójmiasta i okolic: GE money bank/bank bph ma co chwilę nowe oferty pracy w Gdańsku, przeróżne stanowiska. Tak wyszło, że dopiero co zwolnili 1500 osób w Krakowie i Warszawie, a co chwilę dostaję maila, że szukają kogoś do Gdańska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przyszedł czas i na mnie :wallbash: Mam 6 lat stażu jako księgowy jednostka budżetowa lecz nie jest to moim wymarzonym zawodem. Szukam też zleceń na usługi budowlane Polska ale bardziej zagranica. Własna działalność faktura VAT! Posiadamy i ludzi i sprzęt, wykonujemy kompleksowe wykończenia domów również budowa od podstaw. Może ktoś chciałby nawiązać z nami współpracę. Pozdrowionka info [email protected] podam więcej szczegółów :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksiegowemu chyba nie bedzie ciezko znalezc prace?

nom co innego fajnej młodej księgowej, która uczy się dopiero klikania :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksiegowemu chyba nie bedzie ciezko znalezc prace?

nom co innego fajnej młodej księgowej, która uczy się dopiero klikania :naughty::decayed:

dokładnie koledzy facet księgowy każdy się dziwi i ja sam też bo naprawdę potrzeba do tej roboty cierpliwości. A u nas w mieście jest bezrobocie że szok bez znajomości nic nie znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób z Trójmiasta i okolic: GE money bank/bank bph ma co chwilę nowe oferty pracy w Gdańsku, przeróżne stanowiska. Tak wyszło, że dopiero co zwolnili 1500 osób w Krakowie i Warszawie, a co chwilę dostaję maila, że szukają kogoś do Gdańska

Szukają ludzi,gdzie pracy jest sporo,a bezrobocie istnieje tylko na życzenie.

Jedyny problem,to taki,że stawki w różnych branżach nie są stabilne.

Szukam dobrego kucharza(restauracja,pizzeria). Pomorskie. Chodzi mi o konsultacje,praca w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja pracuję jako automatyk na Podkarpaciu. Nie twierdzę, że praca jest zła ale i nie za różowa. Zajmuję się naprawą maszyn krojących firmy Gerber Technology (GGT) już cztery lata. Otworzyłem działalność i szukam zleceniodawców. W razie jakichś propozycji proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Moja dziewczyna poszukuje pracy i postanowiłem że zapytam Was czy nie macie jakichś ofert bądź znacie kogoś kto poszukuje osób do pracy :decayed: (oczywiście ofert normalnych bez jakichś wygłupów)

Miejsce pracy najlepiej woj. Małopolskie bądź Podkarpackie

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

Mgr. Inż. Towaroznawstwa spec. Zarządzanie jakością towarów.

Jako że jest świeżo upieczoną absolwentką więc doświadczenia zbyt wiele nie posiada w pracy (oprócz praktyk na studiach itp) :kwasny:

Język Angielski perfekt w mowie i piśmie

Język Niemiecki na poziomie dobrym w mowie i piśmie

Język rosyjski na poziomie dobrym w mowie i piśmie

O umiejętności posługiwania się kompem i pakietem office i inne nie pisze bo to chyba normalne :tongue4:

Reszta w CV :tongue4:

Jeśli kto miałby jakąś poważną ofertę to było by bardzo miło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a ja panowie/panie szukam pracy we wroclawiu - branza inzynieria/elektronika. Ostatnio w czasie jedenej z telefonicznych rozmow (mieszkam aktualnie w NL) kwalifikacyjnych zostalerm zapytany o moje wymagania finansowe. Rzucilem 3500 zl brutto - pani po drugiej stronie telefonu stracila na chwile oddech i zakomunikowala ze to bardzo duzo. Teraz moje pytanie jak sie ma do tego srednia krajowa ~ 3700 zl, wsrod inzynierow ~ 5000zl chucznie oglaszana przez rzad oraz portale internetowe?? Skad oni to biora ??

... moge podac namiary na prace w NL dla inzynierow: fizyka, elektronika, automatyka, telekomunikacja, mechatronika pokrewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a ja panowie/panie szukam pracy we wroclawiu - branza inzynieria/elektronika. Ostatnio w czasie jedenej z telefonicznych rozmow (mieszkam aktualnie w NL) kwalifikacyjnych zostalerm zapytany o moje wymagania finansowe. Rzucilem 3500 zl brutto - pani po drugiej stronie telefonu stracila na chwile oddech i zakomunikowala ze to bardzo duzo. Teraz moje pytanie jak sie ma do tego srednia krajowa ~ 3700 zl, wsrod inzynierow ~ 5000zl chucznie oglaszana przez rzad oraz portale internetowe?? Skad oni to biora ??

... moge podac namiary na prace w NL dla inzynierow: fizyka, elektronika, automatyka, telekomunikacja, mechatronika pokrewne.

Z tego, że prezes zarabia 200 000, a najniższy szczeblem pracownik 2000.

No i różne zakłady różnie cenią sobie pracowników. Na jednym i tym samym stanowisku można dostać i 1500, i 3500 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc ludzi pracuje za 1800 zl na reke

błaaaagam Cie... uwierz mi, że niektórzy mają 2/3 z tego. Sorry za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc ludzi pracuje za 1800 zl na reke

błaaaagam Cie... uwierz mi, że niektórzy mają 2/3 z tego. Sorry za OT.

Jak się na to godzą... I bez takich mi tu, że nie ma wyjścia. Fakt, jest ciężej, ale nie jest to niewykonalne. Trzeba mieć tylko trochę oleju w głowie zamiast dawać się wykorzystywać na każdym kroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...