Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?


krzysiek23

Rekomendowane odpowiedzi

temat jak na razie umarl,spoty szybciej sie skonczyly jak zaczely niestety :confused4: :confused4: a szkoda bo jest nas tu sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto zmienione,daleko nie poszedlem ale jest Q co najwazniejsze,na wiosne idzie do malowania i bede rzezbil........wiosna przypuszczam ze tez bedzie ciezko ruszyc....pewnie bedzie a bo to bo tamto...i znowu we 2 zostaniemy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie miejscówek na jakieś zimowe OeSy ? Spocik jak talala :kox:

ja mam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VACN - VW Audi Club Norwegen organizuje kolejny zimowy zlot..

Zamarzniety tor Vålerbanen - 19 marca 2011.

Troche info ze stron klubowych:

- kolce rajdowe sa zakazane, mozna jezdzic na oponach zimowych bez kolcy lub z kolcami dopuszczonymi do ruchu.

- koszt - 400NOK jazda po torze + 150NOK ubezpieczenie. Ubezpieczenie dotyczy auta, kierowcy ewentualnie innych poszkodowanych

- narazie wszystkie marki samochodow sa dozwolone, jezeli okaze sie ze bedzie duzo zainteresowanych to czlonkowie klubu VACN beda mieli pierwszenstwo

- auto musi przejsc wizualna kontrole techniczna, ma byc w dobrym stanie

- tablice probne sa dozwolone

- 90db dopuszczalny halas :)

Wiecej info dodam jak cos dokladniej bedzie wiadomo. Godz od-do itp..

kart_close.jpg

valerbanen.jpg

Prawdopodobnie taka czesc toru bedziemy dysponowac:

179248_183438048343033_183237248363113_499515_3709629_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie !!!

Trochę się pozmieniało była Corsa i wstyd było się pokazać na zlocie a teraz jest vw passat

sledze wątek i jeśli się nie obrazicie to chętnie się spotkam

Ps Krzysiek23 nr tel bez zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć chłopaki :hi:

moi starsi mieszkają już od jakiegoś czasu w NO i się zastanawiam nad przeprowadzką do nich, tylko nie wiem na jakich stronach można się rozejrzeć żeby obadać u nich rynek pracy, znam stronę: finn.no a są jeszcze jakieś podobne stronki?

może orientujecie się jak oni biorą pod uwagę nasze wykształcenie? jest szansa dostać jakąś pracę w wyuczonym zawodzie? bo nie chce mi się po tylu latach studiów itd. iść na budowę czy pakować parówki :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, dopiero co wyśledziłem wasz wątek. Co do zimowych oesów/spotów proponuje Tryvann, duży parking jest, poślizgać się można. Dla bardziej wymagających, leśne drogi w Maridalen.

Może by tak zebrać sie w jakiś spot, ja wracam po świętach wielkanocnych, z dużym żalem opuszczając spoty Puckie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spirala w Drammen 30nok????? byłem tam dwa razy i zawsze za darmo więc jak najbardziej mi pasuje Krzysiek ma jeszcze bliżej może coś ogarniemy, pogoda coraz lepsza :)

Coś się zmieniło??? przed wjazdem do tunelu po prawej stronie był/jest? pobór opłat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety do spotow wszystkich nie da sie pozbierac bo norge jest za dlugie i za ujowe do jazdy przez brak autostrad,jedynie co nam zostaje to jakis jeden 2-3 dniowy spot tak zeby nie jechac kilometrow na darmo...niestety spoty jak szybko byla inicjatywa tak szybko znikla jakos ciezko jest zmobilizowac ludzi a jest ich tutaj troche....jak sa jakies propozycje to walic pomyslami

---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ----------

powstalo nowe polsko-norweskie forum dla posiadaczy 4kolek w norge: 4hjul i Norge - 4kka w Norwegii :: Strona Gwna

no tu jest krotka pilka haslo spot--odpowiedz gdzie i kiedy...juz 3 sie odbyly i niedlugo 4 :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...