Skocz do zawartości
IGNOROWANY

DieselGold na Statoil


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Na ponad stu stacjach benzynowych Statoil w Polsce można już tankować nowe paliwo premium – DieselGold. Nowy olej napędowy zawiera dodatek uszlachetniający, który pozwala zachować czystość silnika – SDP (Statoil Diesel Protection).Więcej ....... http://carfocus.a4-klub.pl/news,4160,dieselgold-na-statoil.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach ten marketing ...

Ale i tak będą tacy , którzy po zalaniu tego paliwa stwierdzą , że mają 15KM więcej i auto przyśpiesza im o 3 sekundy szybciej :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo tych różnych domieszek to mój stary 3 m-ce temu cieszył się z kupna Merca S 320 CDI z 2004 roku i kupił na orlenie ori paliwko z domieszką bio(są takie) lekko zielonkawy kolor i wyjeździł jeden bak i coś zaczął nierówno chodzić, pojechaliśmy na serwis i okazało się że 3 pompowtryskiwacze padłyy odrazu i właściciel serwisu powiedział że nie można tym dieslem lać takiego paliwa

nie wiam jak audi zareaguje na ten najnowszy wynalazek :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo tych różnych domieszek to mój stary 3 m-ce temu cieszył się z kupna Merca S 320 CDI z 2004 roku i kupił na orlenie ori paliwko z domieszką bio(są takie) lekko zielonkawy kolor i wyjeździł jeden bak i coś zaczął nierówno chodzić, pojechaliśmy na serwis i okazało się że 3 pompowtryskiwacze padłyy odrazu i właściciel serwisu powiedział że nie można tym dieslem lać takiego paliwa

nie wiam jak audi zareaguje na ten najnowszy wynalazek :mysli:

Pozdro tate.Fajne pomysly ma :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie że karwa nie bio. W Wieluniu na Orlenie myślisz, że lejesz zwykłe paliwo (nie pisze nic o BIO) a lejesz zwykły shit, poszliśmy spytać gościa na stacji co to ku***a jest a onn do nas że orlen od jakiegoś czasu stosuje takie coś (albo chcieli zaoszczędzić)

i jak mi jurde nie wierzycie to sami jedźcie sprawdzić

Po hooj miał bym kłamać[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 15:57_________________________________________________Kępno i Wieluń to 2 miejscowości oddalone o 40 km ale jak zatankujesz tu i tu na Orlenie zwykłej ropy jest całkiem inny kolor :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na orlenie oprocz zwyklej ropy jest takze bio, ktory jest okolo 30-40gr tanszy i ma wlasnie taki zielonkawy kolor.

A smieje sie bo jak mozna zalac takie paliwo :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przy kupnie swojej BMW slyszalem od pewnego mechanika (byly szef BOSCH SERVICE i pracownik ASO BMW,pozniej zalozyl swoj serwis),ze wszystkie te turbo paliwa z uszlachetniaczami sa za suche i wtryski siadaja po tym czesciej niz zwykle.. wiec ostatnio tankuje zwyklego diesla,ale tylko na "porzadnych stacjach" np Shell czy BP... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba miec niezle w glowce,zeby zalac bio :decayed: :decayed:

bez takich prosze :cool1:

przepraszam posikałem się :polew: i i jeszcze do Merca S :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja unas w KW zalewam tylko na PKS bo tam jest najpewniejsze ale pisze na nim BIODiesel i teraz się zastanawiam czy dobrze robie czy źle czy nie tankować zwykłego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja unas w KW zalewam tylko na PKS bo tam jest najpewniejsze ale pisze na nim BIODiesel i teraz się zastanawiam czy dobże robie czy źle czy nie tankować zwykłego

1Z przepali wszystko a jak coś... to kupisz końcówki wtrysków i to większe bo 216-tki - 200 zł komplet :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba miec niezle w glowce,zeby zalac bio :decayed: :decayed:

bez takich prosze :cool1:

Co w tym dziwnego?

Wiem, że niby to MERCEDES i to S-klasa ale co z tego jak pompowtrysi ma tak czułe i delikatne że je często szlak trafia. Nie wierzycie to wasz problem kolego GRIPPEN

przepraszam posikałem się :polew: i i jeszcze do Merca S :wallbash:

skoro nie wiezcie to wasz probleem]

Wiem, że to jest MERCEDES i w dodatku S-klasa ale te silniki CDI mają bardzo czułe pompowtryskiwacze i się często psują, jeśli chcecie się przekonać to zajedzćie na pierwszy lepszy ASO Merceesa,

i to nie było żadne BIO tylko zwykłe Ropsko na Orlenie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba miec niezle w glowce,zeby zalac bio :decayed: :decayed:

bez takich prosze :cool1:

Co w tym dziwnego?

Wiem, że niby to MERCEDES i to S-klasa ale co z tego jak pompowtrysi ma tak czułe i delikatne że je często szlak trafia. Nie wierzycie to wasz problem kolego GRIPPEN

przepraszam posikałem się :polew: i i jeszcze do Merca S :wallbash:

skoro nie wiezcie to wasz probleem]

Wiem, że to jest MERCEDES i w dodatku S-klasa ale te silniki CDI mają bardzo czułe pompowtryskiwacze i się często psują, jeśli chcecie się przekonać to zajedzćie na pierwszy lepszy ASO Merceesa,

i to nie było żadne BIO tylko zwykłe Ropsko na Orlenie :cool1:

ale Ty chyba nie czytasz co sie pisze. wszyscy sie smieja wlasnie dlatego ze to oczywiste ze do takich silnikow sie nie leje BIO bo rozpieprza wtryski. AUDI ma naklejki na klapce zeby nie lac BIO. a Ty jak najety ze mamy gdzies dzwonic.

na moje to tez poroniony pomysl zeby lac taki szajs do S-classy. a przez te BIOszajsy nie tankuje na Orlenie wcale. zeby sie nie zastanawiac co akurat dzis maja na skladzie...

a wracajac do tematu to glupio chyba STATOIL robi. do tej pory byla to jedyna stacja ktora wypracowala sobie taka opinie ze sprzedaje dobre paliwo a nie uszlachetniany szajs. caly czas tankuje na STATOILu bo jakos wzbudzaja zaufanie. a teraz jak dolaczaja do grupy marketingowego belkotu o super dodatkach to nie wiem co o tym myslec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...