Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Liga Mistrzów 2009-2010

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No meczyk dobry a teraz pora na rewanż.

Nie wiecie czy dziś jest rewanż Barcy z Arsenem? Bo gdzieś mówili, że dziś jest Man Utd - Bayern a jutro Barca - Arsenal.

Opublikowano

No meczyk dobry a teraz pora na rewanż.

Nie wiecie czy dziś jest rewanż Barcy z Arsenem? Bo gdzieś mówili, że dziś jest Man Utd - Bayern a jutro Barca - Arsenal.

dobrze mówili Barca gra jutro :naughty::kox:
Opublikowano

To nie wiem. Zawsze było tak, że jak ktoś gra w środe to rewanż ma za tydzień we wtorek i odwrotnie (np. Chelsea z Interem) ale może tak jest. Najwyżej dziś obejże Bay- MU a jutro FCB - ARS.

Opublikowano

Wszędzie w zakładach jest podane, że dziś gra Barca... :mysli:

Na oficjalnej stronie Barcy też jest data 06.04. :notworthy:

Opublikowano

Dzisiaj gra Barcelona a jutro Man Utd :wink4: Do przerwy Inter Prowadzi w Moskwie z CSKA 1:0.

Opublikowano

Wszędzie w zakładach jest podane, że dziś gra Barca... :mysli:

Na oficjalnej stronie Barcy też jest data 06.04. :notworthy:

no Barca dziś gra :wink4: (sorrka :notworthy: za wprowadzenie w błąd, ale w radio w wiad.sport mówili że jutro, :wallbash: dlatego tak pisałem)
Opublikowano

Pany a kursy na dzisiejszy mecz FCB - Arsenal widzieliście ? Buki pogłupiały i na Arsenal na bwin.com jest 8,25 :kox: postawiłem sobie 10pln na Arsenal dla śmiechu :D zobaczymy co będzie chociaż wolałbym żeby awansowała FCB i do tego MU, nie chce 2 angielskich drużyn w 1/2 finału.

Opublikowano

nie chce 2 angielskich drużyn w 1/2 finału.

ja stawiam że nie będzie żadnej :kox::decayed:
Opublikowano

Pany, kto nie ma nSport a chce sobie obejrzeć meczyk to program SopCast i Channel - 80249 albo wbić na Soccer-live i tam w transmisjach są linki.

Opublikowano

18 min. i 1-0 dla ARS :tongue4:

Opublikowano

1-1 :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 21:12_________________________________________________Ten Messi jest jednak wart każdych pieniędzy 3-1 dla Barcelony :)

Opublikowano

messi - arsenal 4-1 hahahha :decayed:

Opublikowano

no i Barca pięknie :good::kox::notworthy:

Opublikowano

A więc zaczynamy kolejny mecz LM MU-Bayern :decayed:

Opublikowano

mam nadzieję na ładny meczyk :decayed:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 20:47_________________________________________________no i 1:0 dla MU

[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 20:48_________________________________________________kufa 2:0 :wallbash:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 20:52_________________________________________________3:0 .....

[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 21:26_________________________________________________3:1 :naughty:

Opublikowano

tak jest panowie ManU wygrywa i tak bedzie pamietajcie Glory Glory ManU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

I tak Barcelona wygra LM :decayed:

Opublikowano

haha bo co arsenal rozwalila;> wczoraj

Opublikowano

haha bo co arsenal rozwalila;> wczoraj

bo gra najskuteczniejszy futbol :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.