Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Czarny mat czy połysk?

. 5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. .

    • Czarny Połysk
    • Tylko polerka
    • Czarny połysk z chromowaną obwódką
    • .
    • .
      0

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Niebawem mój felunek idzie do odnowienia i przy okazji malowania. Koła z czasem przeznaczone będą tylko jako zimówki. Nasuwa mi się pytanie czy tylko je zostawić do wypolerowania? Czy może puścić w czarny mat? Czarny połysk? A może jeszcze coś innego? :cool1:

Felga to popularne koła z A8 w rozmiarze 18' i ET 8,5

Poniżej załączam fotki dla poruszenia wyobraźni :decayed:

Może ktoś kto potrafi zrobiłby VT? Byłbym wdzięczny... :notworthy:

5b555a62ad3c32efmed.jpg

2fd57cbccbfee754med.jpg

Pozdrawiam

Opublikowano

chlopak u mnie w miescie ma taki rozmiar pomalowany na czarny polysk i w zestawieniu z jego bialym autem jest przekozak, sam przez chwile myslalem zeby swoje chromy wypiaskowac i walnac czarny polysk,ale odlozylem ten zamiar, poki co 15'' na zime w czarny polysk strzele:D

Opublikowano
  • Autor

hmm... nie wiem tylko czy mi się to nie zgubi na ciemnym aucie stąd moje wątpliwości :mysli:

Opublikowano

No właśnie ten wzór jest ciężki do wyobrażenia w czerni.

Stawiałbym chyba na połysk :mysli:

Opublikowano

Ja też wybrałbym połysk. :good:

Opublikowano
  • Autor

połysk będzie napewno bardziej widać niż mat :mysli:

ma ktoś u nas malowane? :cool1:

Opublikowano

te felgi sa juz dosc pelne i gdy sie je pomaluje na czarno raczej beda kiepsko wygladac, do tego ciemny lakier samochodu i zupelnie straca swoj urok :confused4:

Opublikowano

Moim zdaniem jest ok tak jak jest, czarne felgi będą słabo widoczne szczególnie że auto jest ciemne.

Jak na upartego już chcesz czarnie to na pewno połysk lepiej wygląda na ciemnej furce.

Opublikowano

te felgi sa juz dosc pelne i gdy sie je pomaluje na czarno raczej beda kiepsko wygladac, do tego ciemny lakier samochodu i zupelnie straca swoj urok :confused4:

Dokladnie, beda wygladaly jak wielkie czarne kolpaki. Jezeli juz czern to tylko mat :wink4:

Opublikowano

Powiem jedno czarny mat jest bardzo ciężki do utrzymania.Do mycia :)

Opublikowano

Zostaw tak jak jest, dobrze wygląda :good:

Opublikowano

... 18' i ET 8,5

:shocked::mysli:

Opublikowano

... 18' i ET 8,5

:shocked::mysli:

Pomylił się..., 8,5 to pewnie szerokość felgi :)

Opublikowano

Somes zostaw tak jak jest,a jest :good:

Opublikowano
  • Autor

to ja już nie wiem ;( :decayed:

ok robię ankietę i proszę o głosowanie :gwizdanie:

Opublikowano

Ja tam tylko polerke widze obecnego wyglądu :good:

Opublikowano

Somes, idź na całość i w al w czarny połysk ew. mat.

To mają być zimówki, czyli czerń jest OK - najwyżej będzie wyglądał jak na stalówkach :decayed:

A jest szansa, że czarny połysk będzie wyglądał kox.

Ja tam bym zaryzykował. Ewentulanie zacznij od jednej sztuki, jakoś może prowizorycznie, żeby zobaczyć jak to wygląda - kopszt będzie mały podejrzewam, a może zoabczysz jaki efekt.

Opublikowano

Polerka :good:

Opublikowano
  • Autor

Edmondo właśnie jedyne czego się boję to żeby nie wyglądało mi to jak stalówka lub kołpak :mysli:

a może jak bym zrobił je w czerń a te środki w polerkę? :cool1:

Opublikowano

poglądowe VT na szybko:

coś na kształt chromu:

35139331.jpg

i coś w stylu czarnego matu:

59715134.jpg

jak dla mnie, polerka :good: lub chrom madafaka :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.