Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Listwy w kolor i na 18"!!! + nowe fotki 5 str :) SPRZEDANE


Rogass

Rekomendowane odpowiedzi

no ja Ci powiem że druciakiem też trochę działałem ale nic nie szło :decayed: może dlatego że benzyny nie dałem :gwizdanie: i stwierdziłem że do usranej śmierci bym je musiał tak szczotkować :decayed: chyba żeby jakimś papierem ściernym do metalu je potraktować :mysli: ja w sumie w kolorze ich nie potrzebuje tylko chce się pozbyć tej czerwonej farby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec co sie bawic w piaskowanie i inne pierdoly

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

piaskowanie jednego zacisku z jarzmem trwa 30 sekund i wszystko jest :good: :good: :good:

a szczotką, szlifierką i "innymi pierdołami" zajmie Ci kilka dni a i tak nie bedzie wyglądało jak po piaskowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dopiero mi sie przypomnialo jak napisales :decayed: ze ja je co do czego to tez zwyklym papierem sciernym doczyscilem :kox:

co do tego piaskowania to moze masz racje ze samo piaskowanie 30sekund:P ale trzeba miec gdzie je wypiaskowac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kazdym miescie jest jakas firma która ma piaskarkę, bardzo przydatne urzadzenie :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to nie jest miejsce do dyskusji na temat malowania, czy czyszczenia zaciskow.

Fajnie, ze wymieniacie sie doswiadczeniami i inni moga to podgladac, ale robcie to w odpowiednim dziale (np. WARSZTAT).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez obrazy ale troche upierdliwy jestes z tymi twoimi off topami i kropkami, wiekszy smietnik będzie jak kazdy bedzie zakladal osobny temat zeby wymieniać zdanie na dany temat. Jeżeli właścicielowi samochodu nie przeszkadza, że ktoś robi OT w jego temacie to proponuje nie wychlać się ponad orkiestrę, bo nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.. No chyba, że Rogass poprosił Cię o to abyś uspokoił towarzystwo..

nie do konca,

jezeli forum ma byc pomocne musi byc czytelne.

jezeli ma byc czytelne trzeba zachowac tematyke watkow. chyba jest to wystarczajaco logiczne??? :cool1:

wiec prosze bardzo bez OT.

Pozatym, zapisuj,ac się na forum każdy wyraża zgodę na przestrzeganie regulaminu, zapraszam do zapoznania się z nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez obrazy ale troche upierdliwy jestes z tymi twoimi off topami i kropkami, wiekszy smietnik będzie jak kazdy bedzie zakladal osobny temat zeby wymieniać zdanie na dany temat. Jeżeli właścicielowi samochodu nie przeszkadza, że ktoś robi OT w jego temacie to proponuje nie wychlać się ponad orkiestrę, bo nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.

Jesli masz zastrzezenia do regulaminu forum (ktory de facto zaakceptowales rejestrujac sie tutaj), to zapraszam ze skargami do Prezesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignorantia iuris (ordinatio) nocet :decayed: ale generalnie uważam iż wątek jest założony przeze mnie w dziale " Moja A4" i dotyczy mojego autka! Więc generalnie może być poruszona każda sprawa dotycząca mojego samochodu, a tym razem jak w temacie - hamulców!! Nie uważam żeby były jakieś zbędne OT!!

Dawids212 - fajnie że się podoba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz cos wiecej o hamulcach napisac, gdzie i jakie tarcze, zaciski i klocki kupiles ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz cos wiecej o hamulcach napisac, gdzie i jakie tarcze, zaciski i klocki kupiles ??

jak widzisz na foto zaciski sa Ate z tarczami 320mm

co do tarcz i klocków jest tego od koloru do wyboru

wszystko zalezy od głębokosci Twojej kieszeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt tarcz, zacisków i klocków to ok 1100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rogass powiedz mi albo wrzuc foty jak spasowales zderzak do nadkola przod - wedlug mnie powinny byc pod zderzakiem osboje takie gumowe nie widze ich u ciebue ja tez ich nie mam zrob foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzo-dzo włazi normalnie na te 3 wystające bolce skręcane na śrubki, dół na plastikowe zaczepy. Jak będe miał chwile to zrobie foto. Od spodu tez będziesz chciał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz bo u mnie jest tak jak by nadkole to szmaciane bylo za male za krotkie do zderzaka a podobno w to miejsce ma isc jakis odbuj plastikowy ale nie wiem jak go tam zamontować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci stary że u mnie nie było żadnego problemu nie wiem co jest:) jak zrobie fotki to wrzuce!

Wuju wiem ze by się przydał :decayed: ale jak zderzak to i wydech i końcówki itd... ta choroba nie ma końca :wallbash: A ja już nic nie inwestuje bo auto idzie na s p r z e d a ż :confused4:

http://upload.allegro.pl/show_item.php?item=1019447650

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba biorę !!!!!!! :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew:

ale co najwyżej przedni zderzak i tylne hamulce :naughty: :naughty: :naughty:

heheh siemanko....

co tam się porobiło po zimie, że nagle takie decyzje???

ok, ok kumam 2 lata jednym autem to już za długo :gwizdanie: :gwizdanie:

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ok kumam 2 lata jednym autem to już za długo :gwizdanie: :gwizdanie:

pozdrawiam serdecznie

dlugo ... :cool1: ja mam 5 rok :>

Wuju wiem ze by się przydał :decayed: ale jak zderzak to i wydech i końcówki itd... ta choroba nie ma końca :wallbash: A ja już nic nie inwestuje bo auto idzie na s p r z e d a ż :confused4:

http://upload.allegro.pl/show_item.php?item=1019447650

szkodza sprzedawac ladnej lalunii ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...