Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ŚLĄSKIE] Dorabianie, kodowanie kluczyków.


HaYeR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Koledzy potrzebuję dorobić sobie kluczyk do auta. Standart scyzoryk z otwieraniem z pilota, gdzie coś takiego załatwię, najlepiej oryginał i ile to mniej więcej będzie kosztować?

Okolice: Katowic, Gliwic, Żor, Mikołowa, Tychów :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może dorabianie w supermarketach? Oni tego nie robią?

tabletkę z immo można przełożyć. Czy chcesz całkiem nowy?

Scyzor, kodowanie, immo itd? Koszt samego dorobienia kluczyka to ok 30-50zł (z tego co pamiętam na forach ludzie mówili)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Selgros na pograniczu Katowic i Mysłowic w punkcie dorabiania kluczy swego czasu kumplowi zrobił scyzoryka z dograniem innego alarmu spróbuj zapytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm musze zapytać... a macie jeszcze jakieś punkty?

Chodzi mi dokładnie o ten scyzoryk, czyli klucz z pilotem do centralnego. Pytałem w auchan mikołów, powiedzieli mi w punkcie dorabiania kluczy, że dorobią sam klucz z immo za 150 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka,miałem ten sam problem z kluczem ,ja kupiłem auto z 1 kluczem i muszę mieć 2 jak ci dorobią drugi w jakimś serwisie z kluczami to kup na allegro klucz ale z taką samą ilością mhz ,musisz mieć pin z auta i wtedy zakodują nowy klucz wedle starego,nie prawda jest to je jak dorobią ci klucz czyli wytną na wzór to bedzie wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RAVIN23

Z tego co się orientuję kluczyk dorobisz za około 50-60 zł tyle że tym kluczykiem będziesz mógł tylko otworzyć auto. Za 200-250 zakodują ten kluczyk żebyś mógł odpalić samochód. Tak bynajmniej jak się pytałem w Piotrkowie. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ... :hi:

Ja pytałem u gości co dorabiają klucze i powiedziano mi ze jak IMO jest zmienne to tylko serwis ASO a jak stałe to OK ...dorobią

Dałem do przykładu mój kluczyk i gościu sprawdził i powiedział ze nie ma szans ...tylko serwis może mi dorobić taki by można było odpalić sam.

A ze on dorobić mi może ale tylko do otwierania sam.

I co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ... :hi:

Ja pytałem u gości co dorabiają klucze i powiedziano mi ze jak IMO jest zmienne to tylko serwis ASO a jak stałe to OK ...dorobią

Dałem do przykładu mój kluczyk i gościu sprawdził i powiedział ze nie ma szans ...tylko serwis może mi dorobić taki by można było odpalić sam.

A ze on dorobić mi może ale tylko do otwierania sam.

I co Wy na to?

da rade bez problemu zakodować tylko najpierw potrzebujesz pin.Jak go juz masz to banalna sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącza się kompa i zczytuje się PIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak dostałem samochód z pokręconymi kluczykami i bez pin to mogę go zczytać przez OBD-2?

A powiedzcie mi jeszcze jedną rzecz. Nie wiem co w tym samochodzie było, co jest a czego nie ma. Dostałem go z normalnymi kluczykami. Jest oczywiście central ale żaden kluczyk nie ma przycisku żeby go otworzyć. Jeśli zechce sobie dorobić jakiś scyzoryk mniej lub bardziej oryginalny to muszę dołożyć skądś oryginalny moduł radiowy czy kupić na allegro czy on powinien mimo wszystko być w samochodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak PIN się zaczytuje, tam gdzie będziesz dorabiał kluczyk to Ci wszystko zrobią i imo zakodują.

A co do otwierania auta z pilota oryginalnego(scyzoryka) to przede wszystkim musisz kupić pompkę centralnego zamka ze sterowaniem falami radiowymi(chyba że już taką masz ale skoro auto ma normalne kluczyki to pewnie nie masz)i do tego scyzoryk z pilotem tylko pilot musi być do odpowiedniego modelu i o odpowiedniej częstotliwości.

Mogę Ci polecić tego sprzedawce, gość zajmuje się tylko tym od lat i naprawdę się na tym zna http://www.allegro.pl/item985922071_pompka_centralnego_zamka_do_audi_8d0862257.html

u niego kupisz wszystko czyli pompkę i pilot już do niej zaprogramowany, później tylko wkładasz pompkę do auta i wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...