Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy Angel Eyeys w UK


empire20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Jakie najlepsze Angel eyes i gdzie je nabyć jestem w UK więc kieruje to pytanie do wyspiarzy chodzi mi o lampy które przejdą MOT bo wiem że np Sonary które mam nie przeszły mi dzisiaj przeglądu mimo że oznaczenia mają angielskie szczałki normy wyryte na lampach dlatego jeśli ktoś już słyszał że ktoś przeszedł lub sam przeszedł MOT z Angel Eyes w UK bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! ja dzis odsylam sonary do sprzedawcy, ten sam problem! tzn nie bylem na MOT ale generalnie jestem zawiedziony ze nie mozna zmienic ustawien! nie wiem jak twoje ale moje swieca dziwnie, dlugie swieca przed maska a krotkie dalego do przodu! kiedys znalazem lampy na US ebayu ktore byly universalne i mozna bylo je przestawic! najciekawsze jest to ze ludzie sprzedaja lampy na ebay w uk a one i tak nie sa road legal tak jak pisza na aukcjach! w uk trzeba wydac troche wiecej kasy na lepsze lampy i obawiam sie ze angel eye nie wchodzi w rachube! marna jakos wykonania i nie sadze aby byla najmniejsza szansa przejscia MOT! Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są firmy FK to raczej warto . . na sonary itp. to szkoda kasy wydawać . Jeśli chcesz z ringami to FK ..a jeśli nie to pakuj Valeo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepokoi mnie tylko to że u innego sprzedawcy te lampy opisane są "suitable for LHD and RHD" :mysli:

http://cgi.ebay.co.uk/Audi-A4-99-01-Angel-Eyes-Headlights-BLACK-Brand-FK_W0QQitemZ190108508661QQihZ009QQcategoryZ23009QQrdZ1QQssPageNameZWD1VQQ_trksidZp1638.m118.l1247QQcmdZViewItem

A zwykle co jest do wszystkiego to jest do niczego. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepokoi mnie tylko to że u innego sprzedawcy te lampy opisane są "suitable for LHD and RHD" :mysli:

http://cgi.ebay.co.uk/Audi-A4-99-01-Angel-Eyes-Headlights-BLACK-Brand-FK_W0QQitemZ190108508661QQihZ009QQcategoryZ23009QQrdZ1QQssPageNameZWD1VQQ_trksidZp1638.m118.l1247QQcmdZViewItem

A zwykle co jest do wszystkiego to jest do niczego. :kwasny:

Prawdopodobnie sa uniwersalne bo mozna przelaczyc za pomoca wajchy.. Tak jest w Depo. Wiec pewnie w FK to samo.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, w FK jest wajcha do przelaczania z LHD na RHD i vice versa. Niemniej jednak nie polecam tego szczerze, gdyz po zalozeniu okazalo sie ze o ile ringi swieca bardzo ladnie, co widac na zdjeciu, o tyle lampy w warunkach drogowych zupelnie sie nie sprawdzaja. Swieca bardzo slabo, zalozylem nawet zarowki 100W i nie pomoglo, wiec nie zostalo mi nic innego jak wrocic do oryginalnych, gdyz bardziej nad wyglad cenie sobie bezpieczenstwo, co mi po 4 oczkach jak nie widze gdzie jade:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czyli co mam zrobic? bo to brzmi troche po chinsku i nie rozumiem :confused4:

Xenon Hid - http://allegro.pl/item346331095_ksenony_xenony_hid_nowe_h1_h3_h4_2_h7_tuning_hid.html

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zapytac sie w zakladzie ,w ktorym robia przeglady o to,na co zwracaja uwage podczas przegladu,bylem na przegladzie mojego auta i tylko podstawil taki miernik,zapalil lampy,przystawil do lamp-jedna swiecila gdzies w kosmos i ustawili i po imprezie,wiec wniosek jeden jesli masz nowe lampy na oku,wpierw zapytaj sprzedajacego o street legal,jesli sa legalne to znaczy ze mozna je ustawic mechanicznie ,lub manualnie,auto nie moze byc cofniete z MOT-u,jesli lampy swieca gdzies tam,musza miec defekt,polegajacy na tym ,ze nie mozna ich ustawic

jesli mozna ustawic zarowki w taki sposob,ze nie oslepiaja aut z naprzeciwka,a takze zapewniaja maximum widocznosci ,nie powinno byc problemu z MOT-em :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sadze aby byla najmniejsza szansa przejscia MOT!

Jak pojedziesz w odpowiednie miejsce to przejdziesz na bank.. moj kolezka jezdzil fiesta do pracy warta 50 funtow.. hym mmm raczej sie dotaczal.. i jakos MOT co rok elegancko podbity :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...