Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji


Góral.tz

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie,interesuje mnie tylko dojscie do samej kostki lusterek i ewentualne odkrecenie lusterka calego od drzwi,ma ktos taki opis? czy do dojscia do kostki potrzebne jest sciaganie calego boczku?czy wystarczy ten 3kacik sciagnac?

pod trójkątem jest taka ochronna wyprofilowana pianka i z tego co pamiętam nie wyciągniesz jej bez zdjęcia obicia drzwi.Zresztą powiem Ci ,że zdjęcie tego boczku to odkręcenie 5-ciu małych śrubek i podciągnięcie go do góry - jest to bardzo proste i nieszkodliwe!!! Nic się nie urwie itd. Przynajmniej tak jest w roczniku 99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie,interesuje mnie tylko dojscie do samej kostki lusterek i ewentualne odkrecenie lusterka calego od drzwi,ma ktos taki opis? czy do dojscia do kostki potrzebne jest sciaganie calego boczku?czy wystarczy ten 3kacik sciagnac?

pod trójkątem jest taka ochronna wyprofilowana pianka i z tego co pamiętam nie wyciągniesz jej bez zdjęcia obicia drzwi.Zresztą powiem Ci ,że zdjęcie tego boczku to odkręcenie 5-ciu małych śrubek i podciągnięcie go do góry - jest to bardzo proste i nieszkodliwe!!! Nic się nie urwie itd. Przynajmniej tak jest w roczniku 99.

ściagaj boczek i nie kombinuj przy okazji zamek nasmarujesz :polew: :polew: :polew: :polew: metoda badawczo-poznacza :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem :) ale wydaje mi się, że trochę słabo grzeją. Jak dotykam to są takie letnie...

to rano jak wstaniesz idź do niuni wsiądź otwórz szybke chuchnij w lusterko i załącz grzanie i zobacz jak ładnie para spierdziela :good:

może rąk sobie nie ugrzejesz ale spełnia swoją rolę :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kozak te lusterka, grzeją ładnie no i +10 do komfortu rano, + 10 do satysfakcji :polew: ciekawe czy nie odpadna od tej tasmy, o to sie martwie troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kozak te lusterka, grzeją ładnie no i +10 do komfortu rano, + 10 do satysfakcji :polew: ciekawe czy nie odpadna od tej tasmy, o to sie martwie troche

u mnie póki co siedzą:):) :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak, lusterka grzeją :)

parę moich uwag :D

- przykleiłem na taśmie tesa - chyba 16zł zapłaciłem w Castoramie za rolkę, piszę na niej taśma dwustronna do luster.

- kabelki w drzwiach złączyłem konektorami - groszowa sprawa

największą trudność sprawiło mi przeciąganie kabla pomiędzy drzwiami a kabiną samochodu, trzeba się trochę napracować :)

użyłem kabli 0,5mm i 0,75mm akurat takie miałem.

do ściągnięcia starej taśmy z lustra używałem gorącej wody i rozpuszczalnika, ładnie to wszystko zeszło :)

w sumie koszt tego chyba w 40zł się spokojnie zamyka :) ale trochę roboty z tym jest :P

Góral.tz - poradnik się przydał super ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak, lusterka grzeją :)

parę moich uwag :D

- przykleiłem na taśmie tesa - chyba 16zł zapłaciłem w Castoramie za rolkę, piszę na niej taśma dwustronna do luster.

- kabelki w drzwiach złączyłem konektorami - groszowa sprawa

Góral.tz - poradnik się przydał super ;D

konektorki jak najbardziej na plus :good:też użyłem tak owych zawsze lepiej rozmontować :kox:

tesa taśma lux :decayed:

zyczę zadowolenia z luster :cool1: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item845754750_mata_grzewcza_podgrzewacze_do_lusterek_gb_10s.html

http://allegro.pl/item833195219_mata_grzewcza_podgrzewacze_do_lusterek_gb_16s.html

Bedą dobre te maty ? Bo nie wiem jakie wymiary mają nasze kochane lustra.

A i mam pytanie czy warto ładować kasę w maty, bo moje lustra nie są już 1 nowości i są takie brązowawe wypryski (przy kantach). Ale znowu z 2 strony czytając to że wszędzie kradną wkłady może zostawić je tak i olać (po co komu skorodowane ..) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item845754750_mata_grzewcza_podgrzewacze_do_lusterek_gb_10s.html

http://allegro.pl/item833195219_mata_grzewcza_podgrzewacze_do_lusterek_gb_16s.html

Bedą dobre te maty ? Bo nie wiem jakie wymiary mają nasze kochane lustra.

A i mam pytanie czy warto ładować kasę w maty, bo moje lustra nie są już 1 nowości i są takie brązowawe wypryski (przy kantach). Ale znowu z 2 strony czytając to że wszędzie kradną wkłady może zostawić je tak i olać (po co komu skorodowane ..) ??

pierwsza mata ok gb 10, jeżleli lustro od pasażera mniejsze mata gb 8

ja zostawiłem z brązowymi wypryskami bo takie dłuzej bedą w lusterkach a grzeją pięknie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak się dotknie lusterka jak grzeje to jest ono ciepłe i jak bardzo? U mnie jak dam grzanie tylnej szyby to zauważyłem, że jak lusterka są zaparowane to szybko odparowują, ale nie czuć by były ciepłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak się dotknie lusterka jak grzeje to jest ono ciepłe i jak bardzo? U mnie jak dam grzanie tylnej szyby to zauważyłem, że jak lusterka są zaparowane to szybko odparowują, ale nie czuć by były ciepłe.

a masz grzane?? wyjmij wkład i zobacz :decayed::wink4: :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dojście do taśm TESA do wybotu do kolory izolatki zwykłe , materiałowe , dwustronne w razie potrzeby chętnie pomogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy tak mnie zaintrygowało żeby sprawdzić czy mam podgrzewane lustra i tak przed chwilą spojrzałem w lewe lustro a tam kabelki są a w lustrze wystają 2 bolczyki do podłaczenia i widać pasek od maty. idę właśnie z miernikiem zmierzyć czy napięcie dochodzi. A to dopiero ciekawie mi się zrobiło. [br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 16:41_________________________________________________Więc tak, napięcie nie dochodzi, mata sprawdzona przepływa prąd przez nią wd miernika ustawionego na sprawdzanie obwodów. W Prawym lustrze brak maty i jak wyciągałem urwały się zaczepy :wallbash: kabelki naszczęście też dochodzą. Teraz pytanie mam co dalej z tym zrobić by to działało? I gdzie znaleźć całe lustro z matą i plastikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawidg2,

Ja polecam tą aukcje, sam kupiłem i jest ok :

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=853682727

Napisz do gościa, lub zadzwoń - ma plastiki po 2zł/szt

A co zrobić ? Opis masz na 1 stronie, tylko zaczynasz od zdjęcia boczków i położenie instalacji swojej.

POWODZENIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby miec 100% pewnosc czy musisz zakladac wszystko od nowa to zdejmij boczek i zobacz ile kabli dochodzi do wtyczki i czy tam jest napiecie

a cale lustro z mata i plastikiem szukaj na allegro jest tam tego sporo w cenia 30-40zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawidg2,

Napisz do gościa, lub zadzwoń - ma plastiki po 2zł/szt

A co zrobić ? Opis masz na 1 stronie, tylko zaczynasz od zdjęcia boczków i położenie instalacji swojej.

POWODZENIA.

raczej poszukam całego wkładu by się nie bawić w klejenie a i tak muszę matę kupić więc lepiej całość. Ale dzięki. No reszte doczytałem. Jutro zobaczę bo dziś już ciemno a do garażu nie wjadę.

czy musisz zakladac wszystko od nowa to zdejmij boczek i zobacz ile kabli dochodzi do wtyczki i czy tam jest napiecie

właśnie sprawdzałem napięcie w lewym i nie było ani po przekręceniu kluczyka ani po włączeniu ogrzewania tylnej szyby. Dobra zamawiam jakieś lustro by przed świętami przyszło a jak znajdę chwilę czasu to będe kabelki rezał :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo, tylko czekam bo na minusowej temperaturze ( - 15 ^^ ) nie chce zrzucać boczków ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...