Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji


Góral.tz

Rekomendowane odpowiedzi

Termostat jest chyba tylko w polifcie i jest on ma wkładzie, więc do wkładów prąd płynie cały czas.

Sprawdź kostkę pod trójkątem przy lusterku, strona wewnętrzna (kabina)

Ok sprawdzę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Termostat jest chyba tylko w polifcie i jest on ma wkładzie, więc do wkładów prąd płynie cały czas.

Sprawdź kostkę pod trójkątem przy lusterku, strona wewnętrzna (kabina)

Mój 1996, termostaty w lusterkach, napięcie na kostkach podawane cały czas, nie wiem jak wtryski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termostat jest chyba tylko w polifcie i jest on ma wkładzie, więc do wkładów prąd płynie cały czas.

Sprawdź kostkę pod trójkątem przy lusterku, strona wewnętrzna (kabina)

Mój 1996, termostaty w lusterkach, napięcie na kostkach podawane cały czas, nie wiem jak wtryski.

dziś sprawdziłem kostkę od lusterka i okazuje się że nie ma instalacji od grzania lusterek , niestety :(

Edytowane przez Sebastian Kaleta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem takich pojęć jak "nie ma" czy "niestety". Zrób tak aby były ;) Ale najlepiej z osobnym wyłącznikiem bo termostat załącza poniżej iluś tam, ale nie zawsze to grzanie jest zasadne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem takich pojęć jak "nie ma" czy "niestety". Zrób tak aby były Ale najlepiej z osobnym wyłącznikiem bo termostat załącza poniżej iluś tam, ale nie zawsze to grzanie jest zasadne.

A termostat jest w lustrach, więc jak założysz lustra bez termo do dorobionej instalacji bez włącznika to będą grzały cały czas.

Miałem u siebie ori instalację, ale przerobiłem na włączaną razem z tylną szybą i działa dobrze. Chyba nawet w tym temacie jest info jak się do tego zabrać.

Edytowane przez maciucha512
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica jak się je podepnie? Bo oznaczeń na kabelkach nie mam który do którego, oba w tym samym kolorze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, u mnie wszystkie są szare :kox:

65323_koniec-kariery-sapera.jpg


Zgodnie z schematem do kostki lusterka idzie brąz - masa i biały - plus a po stronie lusterka oba są czarne.

24926146781_7bfde9435d.jpg[/url]

25019442845_86ec59373d.jpg

Pomińmy tęczę przewodów bo mam regulowane i składane elektrycznie, wszystko poza fotochromu stąd tyle ich.

Tak jak widać, od spodu wchodzi biały plus i brąz masa:

15974676401_feff10785c.jpg

15975993822_bdd32feca4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed w a4 b5 lusterka grzeją po przekręceniu stacyjki cały rok bez względu na temperaturę. w a4 b6 załączają się wraz z tylną szybą. nie wiem jak ma a4 b5 po lifcie bo nie miałem okazji dłubać

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polift na bank ma termostat

16246599452_ae01e6434b.jpg[/url]

15625017874_0a897f1927.jpg

Chyba, że mamy kupowane z alledrogo to wtedy oczywiście nie,

16062896899_644834e828.jpg

Z przedliftem to nie jest takie oczywiste bo widziałem grzane bez termostatu, ale są też z:

217996_x800.jpg


Przedlift grzany bez termostatu:

https://7.allegroimg.com/original/017b1c/df78546b4a219ef2f0f66bce4f97

Edytowane przez soulmaster3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja zauważyłem, że nawet jak szyby przymarzły, to lusterka nie, ale nie bazowałem się na tym bo drugie (nie grzane) też nie było zaszronione, więc dalej nie jestem pewien, czy to lusterko grzeje, czy nie :D Niby kształt lusterka sugeruje, że termostat jest, ale elektryka w moim aucie to zlepek Seata, Golfa i Audi, dzisiaj np. czujnik temperatury cieczy chłodzącej kupiłem z Seata Ibizy 105km silnik, bo każdy inny nie pasował :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwo świata :) Założenie tych mat kosztowało mnie baaardzo dużo, z jednego prostego powodu-zakładałem je przed domem :) -18°C, ciemno i tylko latarka na czole :) Skończyło się gigantycznym katarem, ale działa. Zrobione wg opisu, który jest tak genialnie napisany, że nie mając o tym najmniejszego pojęcia można to bez problemu zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Będę u siebie wymieniał wkłady na gotowe z matami i muszę ciągnąć instalację. Wpinam się pod biały przewód od grzania szyby. Czy dać jakiś bezpiecznik? Ewentualnie jak go zamontować w skrzynce z bezpiecznikami aby było orginalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. W ostatni weekend podłączyłem lusterka według schematu z 2009 roku. Dziś rano patrzę i mam pekniete lusterko. Czy winna może być zbyd duży prąd ? Czy źle mata założona ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Sorry że odkopuje temat, ale chciałbym się dowiedzieć czy zamiast mat grzewczych można zamontować gotowe lusterka np takie . Czy wstawiając takie gotowe podgrzewane lusterka mają one jakiś termostat żeby zabezpieczyć je przed przegrzaniem?

Edytowane przez szala90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Banan napisał:

Tak śmiało możesz , jak są termostaty to można wpiąć jak fabryka po stacyjce

Dzięki wielkie za informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...