Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji


Góral.tz

Rekomendowane odpowiedzi

panowie a co mam przerobić żeby z Ori grzania luster po zapłonie było po włączeniu tylnej szybki ??

zobacz tutaj:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-przerobienie-podgrzewania-lusterek-kluczyku-grzanie-tylnej-szybie-43145/index3.html#post1080474

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje grzane wkłady najlepiej ori. Jest szansa dostać takowe bo allegro nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzić czemu nie grzeja lustra ? Jest instalacja maty i wgl. A po wlaczeniu grzania tylnej szyby nie paruja lustra. A to jest rocznik 97 wiec lustra bez termostatow.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. A ta kostka jest pod oslona drzwi ? I trzeba to dolutowac tam koło nog kierowcy ?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Kostka jest w drzwiach. Musisz ściągnąć boczki, i później te małe zaślepki trójkątne. I tam są kostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak kolega napisał sciagasz boczki potem te zaslepki i sprawdzasz czy z tej kostki wychodza przewody od podgrzewania.jesli nie to musisz dociagnac z tej kostki kable jeden do masy (-) a drugi (+) wlutowac w biały gruby kabel od podgrz.tylnej szyby który znajdziesz pod koło nóg kierowcy.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem po ogarnięciu grzanych luster

u mnie plus był taki że okazało się że mam grzane lustra tylko maty nie grzały, a minus że musiałem kupić całe wkłady bo ze starych nie szło odkleić mat bez uszkodzenia odblasków (były w kiepskim stanie i odchodziły razem z matami)

przerobiłem tylko podgrzewanie po tylnej szybie bo było po kluczyku i hula :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy każda audi po lifcie miała podgrzewane lusterka ? Bo nie wiem czy nie mam takiej instalacji w mojej czy po prostu nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że w tej instalacji nie ma prądu? I trzeba trochę porobić tak jak jest to opisane w tym temacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo instalacja idzie z lusterka do kostki pod boczkiem drzwi.

Wszystko, dosłownie wszystko jest w tym wątku opisane a Wy zadajecie ciągle bzdurne pytania bo nie chce Wam się czytać. :facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo instalacja idzie z lusterka do kostki pod boczkiem drzwi.

Wszystko, dosłownie wszystko jest w tym wątku opisane a Wy zadajecie ciągle bzdurne pytania bo nie chce Wam się czytać. :facepalm::facepalm::facepalm:

dokładnie tak.trzeba pierwsze poczytac a potem zadawac pytania.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jak sie ma to z całymi lustrami z lifta? zeby do przedlifta podłączyć?trzeba do tych samych kostek podpiąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś ktoś kiedyś pisał że lusterka z lifta nie pasują do przedlifta - inne mocowania czy coś

Edytowane przez Rafal_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...