Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji


Góral.tz

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi ci o wyjęcie wkładu czy całego lusterka ?

jeśli chodzi o wkład to ustaw wkład np. na maksa w dół i w przesteń miedzy obudowę lusterka a wklad wciśnij palce musisz wyczepić wkład z zaczepów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci o wyjęcie wkładu czy całego lusterka ?

jeśli chodzi o wkład to ustaw wkład np. na maksa w dół i w przesteń miedzy obudowę lusterka a wklad wciśnij palce musisz wyczepić wkład z zaczepów

o to mi chodziło, dzięki:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli jest brązowy pionowy pasek na lusterku to ma grzanie ? czy nie koniecznie ?

Nie koniecznie, ja mam pasek a grzania nie mam, to sie nie ma nic do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli jest brązowy pionowy pasek na lusterku to ma grzanie ? czy nie koniecznie ?

ten pionowy pasek to oznaczenie martwego pola w lusterku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciągnij wkład a będziesz widział czy są grzane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlaśnie sie zastanawialem czyli pewnie nie ma jeszcze musze sprawdzic przy okazji czy jest instalacja pociagnieta do sprysków to moze to i to za jednym zamachem zrobie.

---------- Post dopisany at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ----------

sa grzane :D ale sie nie zalączaja bezpiecznik jest wspólny z tyla szyba ? czy moze byc inna przyczyna jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlaśnie sie zastanawialem czyli pewnie nie ma jeszcze musze sprawdzic przy okazji czy jest instalacja pociagnieta do sprysków to moze to i to za jednym zamachem zrobie.

---------- Post dopisany at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ----------

sa grzane :D ale sie nie zalączaja bezpiecznik jest wspólny z tyla szyba ? czy moze byc inna przyczyna jeszcze ?

Opis bezpieczników Audi A4 B5 - Audi Forum - AudiTIMES.PL ogrzewanie tylnej szyby i lusterek są w jednym bezpieczniku nr.26 bezpiecznika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz czy masz wogóle kable pociagniete do kostki od lusterka w drzwiach.mozesz miec maty ale kable beda sie konczyły w tej własnie kostce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. chodzi o kostkę z tym grubym białym kablem ? bo w lusterkach wszystko jest po podłączane. i mam instrukcje obslugi i wychodzi na to że jest 2 bezpieczniki od grzania lusterem bo na mojej org 9 to grzanie lusterem i zamkow i 26 taki opis jak Ty wyslales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zdejmiesz tapicerke drzwi to u gury w tym rogu co lustro jezt taki trujkat.za tym trujkatem jest kostka.sprawdz czy do tej kostki masz doprowadzone kable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie problemem byl bezpiecznik - po wymianie lustra grzeja, z tym ze lewe jest ledwo wyczuwalnie cieple.. czyzby mata do wymiany??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze grzeje tylko jeden obwód maty a dwa sa przepalone.bo mata składa sie chyba z trzech obwodów lewa a prawa z dwóch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien? :wink: Sprawdź sobie napięcia w lustrach multimetrem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a powiedzcie ma taką rzecz u mnie lusterka załączają sie po włączeniu ogrzewania szyby ale czemu nie wyłączają sie po wyłączeniu tylnej szyby tylko dalej grzeją????

a kto ci to podłaczał te lusterka?bo ori grzanych raczej nie miałes sadzac po roczniku.zrob tak jak kolega wyzej pisał.podłacz miernik bedziesz wiedział czy jest napiecie po wyłaczeniu szyby.bo jak bys to inaczej wyłaczał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a powiedzcie ma taką rzecz u mnie lusterka załączają sie po włączeniu ogrzewania szyby ale czemu nie wyłączają sie po wyłączeniu tylnej szyby tylko dalej grzeją????

taka opcja jest możliwa do wykonania na tzw przekaźniku z podtrzymaniem np do momentu wyłączenia zapłonu ale wątpię żebyś takie coś rezał:wink: masz ori instalkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to jest bo jak kupiłem auto to już lusterka nie grzały bo się maty spaliły. a napięcie sprawdzałem multimetrem i tak odpalę auto nie ma napięcia w lusterkach włączam ogrzewanie tylnej szyby pojawia się napięcie w lusterkach i wynosi 13.7 a po wyłączeniu ogrzewania w lusterkach nadal jest napięcie tylko większe bo wzrasta do 14.4 v......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli najwyraźniej grzeją cały czas, po wyłączeniu i załączeniu zapłonu napiecia brak do momentu włączenia ogrzewania tylnej szyby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...