Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji


Góral.tz

Rekomendowane odpowiedzi

przechylasz lusterko w dół ręką do oporu i jeszcze kawałek dalej i delkatne ruchy lewo prawo , musi wyskoczyć - wkład jest zamocowany na 4 zatrzaskach

dzieki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przechylasz lusterko w dół ręką do oporu i jeszcze kawałek dalej i delkatne ruchy lewo prawo , musi wyskoczyć - wkład jest zamocowany na 4 zatrzaskach

dzieki wielkie

wyskoczyły bez problemu rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do kolegow co to grzanie luster maja juz po jakiejs zimie albo z rok czasu - jaki klej zakupic dobry, zeby to wytrzymalo te temperatury itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już czekam na listonosza z paczką, tymczasem idę kabelki podciągnąć żeby potem mieć mniej roboty :D Mod za 20zł a jaki praktyczny zimą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod na zime obowiazkowy tez wlasnie wyrezalem bo nie mialem ori instalacji... ale pod ten temat odrazu powinien byc podczepony temat jak sciagnac boczek bez nerwow :) nie kazdy wie ze raczka od odtwierania drzwi plastik sciaga sie w dół i sa tam 2 dodatkowe wkrety :) wiec lacznie do odkrecenia jest 5 wkretow;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnięcie boczka to pestka w porównaniu do wpuszczenia kabla do lusterka. Przez drzwi jest lekki problem żeby to zrobić, a co dopiero jest przy przepuszczaniu go do lusterka. Ja demontowałem całe lusterko i tak się namęczyłem. Mogłem wziąć kabel mniejszej średnicy ale stwierdziłem że 2x 0.75mm2 będzie odpowiedni. Panowie, moje łapska nie mogły sobię poradzić z wyjęciem wkładu i oto efekt :facepalm:

http://s4.ifotos.pl/img/1003304ar_xxqweqp.jpg

(połamałem ten element co naznaczony strzałką)

Teraz regulacja nie chce śmigać jak powinna :kwasny:

Zda egzamin w tym miejscu klej? Widziałem w etce że nie da się tego kupić na sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod na zime obowiazkowy tez wlasnie wyrezalem bo nie mialem ori instalacji... ale pod ten temat odrazu powinien byc podczepony temat jak sciagnac boczek bez nerwow :) nie kazdy wie ze raczka od odtwierania drzwi plastik sciaga sie w dół i sa tam 2 dodatkowe wkrety :) wiec lacznie do odkrecenia jest 5 wkretow;)

Moje maty już na pokładzie :decayed: Zastanawiałem się nad klejem do szyb ale w końcu wybrałem tę taśmę TESA (20zł w castoramie - uwaga jest jeszcze za 30zł dokładnie taka sama tylko że w kartonowym opakowaniu...). I powiem że nie żałuję bo taśma trzyma mega mocno, jak już przykleiłem matę na taśmie do tego plastiku to jeszcze obkleiłem resztę plastiku dookoła taśmą żeby lusterko klieiło się na całej powierzchni ładnie, próbowałem to nawet oderwać i stawiało na tyle duży opór że odpuściłem :wink:

imag0727wk.jpg

Ściągnięcie boczka to pestka w porównaniu do wpuszczenia kabla do lusterka. Przez drzwi jest lekki problem żeby to zrobić, a co dopiero jest przy przepuszczaniu go do lusterka. Ja demontowałem całe lusterko i tak się namęczyłem. Mogłem wziąć kabel mniejszej średnicy ale stwierdziłem że 2x 0.75mm2 będzie odpowiedni. Panowie, moje łapska nie mogły sobię poradzić z wyjęciem wkładu i oto efekt :facepalm:

http://s4.ifotos.pl/img/1003304ar_xxqweqp.jpg

(połamałem ten element co naznaczony strzałką)

Teraz regulacja nie chce śmigać jak powinna :kwasny:

Zda egzamin w tym miejscu klej? Widziałem w etce że nie da się tego kupić na sztukę.

Demontaż boczka przeszedł bez problemów (o tym plastiku przy rączce kumpel mi powiedział ze swojej "instrukcji" bo u niego w A3 też ogarnialiśmy - razem raźniej :naughty:

I zupełnie nie kapuję problemów z puszczeniem kabla :decayed: Ja położyłem elektryczny 2x0,75 w podwójnej izolacji, w tej gumowej osłonie na kable pomiędzy drzwiami a słupkiem jest tyle przestrzeni że jeszcze kilkanaście takich kabli by się tam zmieściło :wink: No i puszczenie kabla do lusterka uznałem za zbędne... Mój kabel wpiąłem do kostki w drzwiach do której jest podpięte lusterko a do maty wpiąłem konektorki które fabrycznie siedziały już w lusterku tyle że kabel kończył się właśnie na tej kostce w drzwiach :wink:

imag0720w.jpg

imag0722bw.jpg

Efekt za***isty :decayed: Polecam każdemu kto jeszcze nie ma :kox: Aż czuć jak lustra robią się ciepłe :kox: Mega fajny mod :kox:

Aaaa, jakby się komuś nie chciało bawić w klejenie mat to można sobie kupić gotowe wkłady lusterek za ok 35zł za sztukę na allegro... Efekt grzania identyczny z tym że wychodzi drożej a to wcale nie takie straszne... Kumpel akurat kupił te wkłady bo jego lustra już wyglądały tragicznie i pozachodziły do połowy więc mieliśmy porównanie :wink:

---------- Post dopisany 06-11-2012 at 01:13 ---------- Poprzedni post napisany 05-11-2012 at 00:16 ----------

Jak pokazałem ojcu jak elegancko się lusterka grzeją to do jego B5 zamówiłem kolejny komplecik mat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: działajcie działajcie

No mi w piątek przyszedł następny komplet mat także w tygodniu kolejna A4 do rezania :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w koncu zalozylem maty na oba lusterka i podpialem pod istniejace konektorki, w niedziele za kable sie wezme o ile pogoda bedzie sprzyjac :-)

Ale nie wiem jak to u Was wygladalo, ale ja przy zdejmowaniu luster obrywalem jeden z tych zabkow w lusterku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem nowy wkład lusterka depo, niebieskie, asferyczne za 40zł w intercarsie. Są też tańsze w granicach 35zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w koncu podpialem kabelki do lusterek i efekt mnie bardzo cieszy :-) koniec ze skrobaniem/wycieraniem lusterek zewnetrznych :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...