Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji


Góral.tz

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś powiedzieć po co grzać lusterka z tylną szybą??? bo to chyba traci sens gdyż w wielu sytuacjach potrzeba zagrzać tylko uszka...

kto co lubi ty możesz grzać osobno:)

masz grzane lustra??

Mam oryginalne ale przerobiłem wstawiając przekaźniczek. Mam pod przyciskiem, pełna kontrola i grzeją kiedy ja chce i kiedy tego potrzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góral super opis moda, bialasa grubaska od razu zlokalizowałem..uszy cieplutkie... :kox: :kox:

cena butelki mojej skoczyla o 1k ojro :polew:. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góral super opis moda, bialasa grubaska od razu zlokalizowałem..uszy cieplutkie... :kox: :kox:

cena butelki mojej skoczyla o 1k ojro :polew:. .

:polew: :polew: :good: :good:

warnwarn.gifOT w dziale technicznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem ten watek i pomyślalem sobie zrobie lusterka podgrzewane. niedawno kupiłem audi a4 .zdjąłem wkładke lewego lusterka ( te wieksze) i okazalo sie ze kabelki sa wypuszczone do wkładki i wcisniete w wtyczki ktorych tereaz nie da rady wyjac. prąd do tej wkładki nie dochodzi, na tomiast prawe lusterko ( te mniejsze) tez ma dwa takie sane przewody lecz nie wchodza w wkładne a w te miejsca gdzie kabel zielony i czarny w lewym lusterku. w skrócie musze kupić maty grzewcze i zrobic te instalcje jak w pierwszym poście jest opisane ? załączam fotki obydwu lusterek. http://img201.imageshack.us/g/snc00634.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popsikaj wd-40 i podważ śrubokrętem na pewno zejdą, jak już się uporasz przetestuj matę podpinając bezpośrednio do aku jeśli greje duże lustro masz z głowy, do małego lustra mata gd8, co do instalacji jeżeli faktycznie nie ma prądu trzeba ja wyreać. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja postanowiłem kupić grzane wkłady. w poprzednich wokół porobiły sie rude ( zacieki), cena 40 zł za sztuke.instalacja już puszczona pozostało tylko podpiąc sie do masy i "białego grubaska". zobaczymy czy zadziała.

na pewno za działa u mnie też są zacieki ale zostawiłem stare[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 14:32_________________________________________________minął już rok i czas na podsumowanie mat i luster grzanych, a więc maty gb8 i gb10 sprawują się rewelacyjnie wszystko grzeje, lustra przyklejone na taśmie dwustronnej po dziś siedzą jak przyspawane. Tak że kto nie ma grzanych uszów zapraszam do rezania bo warto bo mrozy nie odpuszczają :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kupilem maty... kabelki.. sciagam lusterko a tu podgrzewane lusterko po kluczyku... :shocked::wallbash:

nie sprawdziłem wczesniej.. prad dochodzi ale mata nie nagrzewa sie.. podlaczylem pod kable maty ktore kupilem i odrazu zaczelo grzac...

sprawdze jeszce te maty przy akumulatorze..[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 13:05_________________________________________________eh wymienilem maty.. grzalem je suszarka zeby odciac i jakos poszlo.. teraz tylko przerezac to na grzanie szyby i bedzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może jak rozpoznać wersję zasilania / włączania mat: po stacyjce, po szybie, czy ew. jest termostat?

Jest jakiś sposób na rozpoznanie?

[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 14:21_________________________________________________

Może mi ktoś powiedzieć po co grzać lusterka z tylną szybą??? bo to chyba traci sens gdyż w wielu sytuacjach potrzeba zagrzać tylko uszka...

kto co lubi ty możesz grzać osobno:)

masz grzane lustra??

Mam oryginalne ale przerobiłem wstawiając przekaźniczek. Mam pod przyciskiem, pełna kontrola i grzeją kiedy ja chce i kiedy tego potrzeba.

Kolego,

Możesz zapodać jakąś instrukcje takiego rozwiązania? Dla mnie byłoby to najlepsze- oddzielny włącznik i po sprawie. Jest też opcja uruchomienia takiego obwodu i w nim termostat. Lustra grzeją tylko ponizej jakiejś tam temp..

Porobisz jakies foty i instrukcje krok po kroku?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyśledziłem plusa który idzie do luster przed bezpiecznikami odciąłem. Podpiąłem plusa od włącznika do szyb i po włączniku idzie tam gdzie szedł plus do luster.

Więcej szczegółów proszę na gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie znam sie na tym i nie chce czegos popsuc. Jest ktos w okolicach lipno torun sierpc plock wloclawek kto moglby zalozyc mi takie podgrzewacze auto ma el. lusterka tdi 2000 rok[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 22:26_________________________________________________Czy takie maty beda pasowaly ?

http://allegro.pl/mata-grzewcza-podgrzewacz-do-lusterek-gb-8s-12v-i1520868223.html

http://allegro.pl/mata-grzewcza-podgrzewacz-do-lusterek-gb-10s-12v-i1520868167.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie znam sie na tym i nie chce czegos popsuc. Jest ktos w okolicach lipno torun sierpc plock wloclawek kto moglby zalozyc mi takie podgrzewacze auto ma el. lusterka tdi 2000 rok[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 22:26_________________________________________________Czy takie maty beda pasowaly ?

http://allegro.pl/mata-grzewcza-podgrzewacz-do-lusterek-gb-8s-12v-i1520868223.html

http://allegro.pl/mata-grzewcza-podgrzewacz-do-lusterek-gb-10s-12v-i1520868167.html

ja też mam takie i grzeją rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pomocny opis :good: W weekend zamontowałem maty i już był nawet pierwszy test bo rankiem jest jeszcze u mnie lekki szron i po 2 minutkach ładnie cały odpuścił.

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pomocny opis :good: W weekend zamontowałem maty i już był nawet pierwszy test bo rankiem jest jeszcze u mnie lekki szron i po 2 minutkach ładnie cały odpuścił.

:notworthy:

bardzo cieszy i niech służy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...