Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wędkarstwo


Kozi

Rekomendowane odpowiedzi

ze ja dopiero dzisiaj zobaczylem ten watek.ja bardzo lubie łowic zwlaszcza szczupaki na spinning.jezeli chodzi o pstragi i lipienie jak i głowacice to zapraszam w moje strony na rzeke Poprad.sa ładne okazy.w tym roku moze wybiore sie na szczupaki do Szwecji i na sumy do hiszpanii (RIO EBRO).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja się pochwalę wspólną zdobyczą wakacyjną razem z teściem, piszę wspólną bo operator podbieraka też się liczy :naughty:

80cm, 6kg

1d219819883ae93amed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze ja dopiero dzisiaj zobaczylem ten watek.ja bardzo lubie łowic zwlaszcza szczupaki na spinning.jezeli chodzi o pstragi i lipienie jak i głowacice to zapraszam w moje strony na rzeke Poprad.sa ładne okazy.w tym roku moze wybiore sie na szczupaki do Szwecji i na sumy do hiszpanii (RIO EBRO).

Ooo tak szczupaki w szwecji to jest to byłem łowiłem, śliczne okazy tam są :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja się pochwalę wspólną zdobyczą wakacyjną razem z teściem, piszę wspólną bo operator podbieraka też się liczy :naughty:

80cm, 6kg

1d219819883ae93amed.jpg

piękna sztuka :good:

długo walczył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 20min,

teściu uważał ze względu na leciwy sprzęt i przestarzałą żyłkę, natomiast mi trzy razy z podbieraka uciekł :embarrassed: ale jak to z amurami przy brzegu wariat :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też były amury,brzany

ale jak 6 lat temu regulowali rzekę poszły gdzieś w pi.....du :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba najwaleczniejsza ryba z rzeki Poprad dee5760182.jpg

Uploaded with ImageShack.us brzana.62 cm.moze nie najwiekrza ale hol był piekny na zyłke 0.18.wedka sie wyginała. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba najwaleczniejsza ryba z rzeki Poprad dee5760182.jpg

Uploaded with ImageShack.us brzana.62 cm.moze nie najwiekrza ale hol był piekny na zyłke 0.18.wedka sie wyginała. :notworthy:

masz rację-raj dla wędkarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie, widzę że się budzimy z zimowego odrętwienia i zaczynamy po mału przygotowywać się do sezonu poprzez fotki ładnych ryb ;) Ja dziś byłem zobaczyć jaka sytuacja na kanale Żerańskim i jest git ;) w kobiałce lodu brak, paru wędkarzy siedziało. Niestety nie miałem za dużo czasu poobserwować i pogadać z nimi. Ale widok narobił mi :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze w tym sezonie jeszcze nie jedno zdj tu wstawie, :hi: od lutego zaczne chodzic za pstragiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem chęć wybrać się po okolicznych rzeczkach ze spiningiem porzucać - choćby dla frajdy ale woda taka wysoka że nie ma sensu... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spining i przynęty na większą rybę darujmy sobie !! niech te biedne szczupaki odbędą tarło w spokoju. A dopiero w maju bierzmy kijasy i wioo nad wodę. Kiedyś też postanowiłem sobie pomachać spiningiem ot tak dla przyjemności. Na szczęście parę mądrych głów wytłumaczyło mi jak glupią rzecz robię i nic tu nie pomaga tłumaczenie, że "ja przecież tego szczupaka wypuszczę od razu" :wallbash:

Z kolei pamiętam też opis wędkarza, który postanowił pod koniec marca porzucać małymi przynętami za okoniem i kleniem. Szczupaki rozmaitej maści wieszały się jak głupie i najczęściej przegryzały żyłkę odpływając z blaszką w gębie :angry: weźmy lepiej spławikówkę i pobawmy się płotkami :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...