Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132


akjam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Akjam czy ja o czymś nie wiem? :eusathink:

podejrzewam że na forum jest jakiś konkrurs na rezacza roku i gonisz bo zostały raptem 3tygodnie.... ale przejrzałem wszystkie wątki 2razy i nie ma:shock3:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze parę asów w rękawie... :naughty::whistling:

A co do konkursu to też nic o tym nie wiem ale tak czy tak to konkurencja też nie śpi... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze parę asów w rękawie... :naughty::whistling:

A co do konkursu to też nic o tym nie wiem ale tak czy tak to konkurencja też nie śpi... :decayed:

:polew:

Jednego z Twoich poważniejszych konkurentów często widuję - ojjjj nie śpi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ustrzeliłeś boczki na tył w alcantarze pod elektrykę? Też mi tego brakuje i narazie jeżdżę z materiałami :facepalm:

Mody na plus, z resztą jak zawsze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowo wszystkim :wink4:

Boczków szukałem chyba z rok albo i dłużej i w końcu trafiły się na alledrogo w pełnym pakiecie światło (lampki + klamki). :kox: Więc i przód będę musiał wymienić. :wink4:

---------- Post dopisany 20-12-2012 at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany 08-12-2012 at 14:39 ----------

Jestem po kolejnym grubym zabiegu. Komplet LUK (docisk, tarcza, koło dwumasowe, łożysko oporowe) + czytnik położenia wału czy jak to się tam nazywa na pokładzie.

Dwumas masakra! Rozpadł się (2 x 5 cm DZIURY) po dwóch przeciwległych stronach koła! Wieniec osobno... Masakra! I co najlepsze żadnych objawów wcześniej. Nagle BUM i po sprawie! :angry: Sorki za jakość fotki ale robione telefonem w kanale. :wink4:

db7214250c004cbdmed.jpg

b5d8f08b5fe4a6b2med.jpg

Teraz już można umówić się na korektę i sprawdzić wreszcie co tam będzie po wcześniejszym zabiegu wymianie turba, FMIC, swapie pompy oleju... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie porysowana ale na szczęście się nadaje do użytku. :heat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akjam to Ty nieźle z modami czekałeś jak miałeś tyle kasy odłożone :P

z dyszka wpadła ostatnio w auto co... a lepiej z 15 pewnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych objawów... Kilka razy ślizgnęło się sprzęgło parę miesięcy temu i tyle. Rogal jak zajechalem na korektę coś tam mówił, że mu nie pasuje w silniku i ostatecznie korekty nie było. Powiedzial żebym sobie wszystko sprawdził i dopiero przyjechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek wykorzystuje zawsze wszystko do końca w 100% , nie ma że boli :decayed: czy żeby na darmo coś wymieniać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek wykorzystuje zawsze wszystko do końca w 100% , nie ma że boli :decayed: czy żeby na darmo coś wymieniać :naughty:
:naughty:
jeszcze tylko recaro alkantarka i gicior:wink:
No przydałoby się... :whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...