Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] 173 kW 235KM wbite w dowód silnik 1,8 jak to możliwe?


audifanatic

Rekomendowane odpowiedzi

Ten ADR 133PS to jakis kumpel Wandeja i podobno faktycznie auto jechalo lepiej niz seria...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie pierwszym modem przy takich zamiarach z wolnossącym 1.8 była by zmiana silnika na jakiś mocniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie pierwszym modem przy takich zamiarach z wolnossącym 1.8 była by zmiana silnika na jakiś mocniejszy

pierwszym modem,jaki ja bym wykonal w wolnossaku,to wrzucenie zewnetrznego regulatora cisnienia,potem dolot powietrza,moze max 10 kucy by doszlo,wraz ze zmiana kolektora wydechowego i wydechu,do tego "odchudzic" kapke-mozliwe i nawet do wykonania,ciekawe,kto sie wezmie za to,szkoda,ze sprzedalem 1,6-pomodzilby cos... :decayed::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda,ze sprzedalem 1,6-pomodzilby cos...

:naughty:

Mi parę rzeczy chodziło po głowie, ale stwierdziłem, że koszty są niewspółmiernie wysokie do efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich dopiero dzis mialem czas zajrzalec do swojego tematu na poczatku nikt nie odp a teraz sytuacja sie zmienila za co dziekuje.

to tak

jest to napewno 1.8 ADR i napewno jest wbite w dowod 173 kw auto juz na papierach szwajcarskich mialo tak wbite

wlasciciel widac ze dbal filtry czy zawieszenie ktore wyminilem wszystko bylo oryginalne audi znaczkiem lub lemforder w przypadku zawiesznia moim zdaniem koles nie oszczedal wiec na tym aucie byl 1 wlascieilem ja 2.

niewiem czy cos jest pod maska turbo lub kompresor nie wiem gdzie to jest i jak wyglada nieznam sie tak dobrze .

wiem ze w porownianiu do vectry b (97r) 36 koni ktora mialem wczesniej to zlom byl . a4 jest o wiele lepszym autem pod kazdym wzgledem to samo tej mocy niby adr ma 125km

w oplu byl ecotec 136km regenerowanym silnikiem niby lepsze i nowszy ale audi go niszczy a od 3 tys na obrotomierzu to juz wogole czuc moc .

mam kabel vag oraz plyte usb niewiem czy tym idzie to odczytac jak narazie to sie itak nie moglem podlczyc.

(kupione na allegro za grosze jakies 80zl to moze dlatego )

Pozdrawiam i dziekuje za zainteresowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób zdjęcie silnika. Będzie widać na pierwszy rzut oka. :)

- albo napisz jakie masz spalanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do spalania to zalezy jak jest jezdzone wiadomo

ze jak jade aby jak najmniej palil to 12 l ale to wtedy naprawde jest spokojna jazda biegi zmieniane ponizej 3 tys obrotow

i to trasa

a jak jest normlanie jezdzone to nieiwem ile dokladnie 18 wiecej dopiero nim zrobilem z 500km bo mnie nie bylo w polsce stal od stycznia tego roku w garazu

filtry powymieniane olej tez na semi motula wiadomo rozrzad to samo dla pewnosci takze to tam do spalania nic nie ma temp silnika ok 90 termostaty czujniki wszystko sprawne .

wlewam 95 ze statoila tez niewiem czy dobry wybor do tego auta[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 16:01_________________________________________________co to kosztow operacji przypominm ze kupione auto od prywtanej osoby w szwajcari nie zaden komis czy cos .

mysle ze pieniedzy im nie brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze jak jade aby jak najmniej palil to 12 l

to musi być coś na rzeczy , najlepiej jedz na hamownie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyzbys faktycznie pod maska masz bestie ?? :gwizdanie: :kox: :kox:

Jak pisza wyżej pyknij fote silnika i jedz na hamownie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, że coś jest na rzeczy :kox:

Warto się tym bardziej zainteresować, może ktoś nie wrzucał góry pieniędzy w to auto, tylko znalazł jakąś tańszą opcję przełożenia kilku gratów od wersji z T. Zaznaczam, że są to tylko dywagacje.

Zdjęcie najwięcej powie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze jak jade aby jak najmniej palil to 12 l

to musi być coś na rzeczy , najlepiej jedz na hamownie :wink4:

Mi też tyle pali :decayed:

W mieście.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dodatku w trasie. Raczej seryjny ADR nie będzie miał takiego apetytu na paliwo.

A później się okaże, że kolega ma tylko padnięty termostat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze jak jade aby jak najmniej palil to 12 l

Wiem ciołku :decayed:

napisałem przeca, że mi tyle chleje w mieście..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze jak jade aby jak najmniej palil to 12 l

Wiem słoneczko :decayed:

napisałem przeca, że mi tyle chleje w mieście..

ty weź sie w końcu naucz cytowac , bo mi sie wydaje że z Pixim pisze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jak mam Cię zacytować inaczej ? :kox:

Naucz się czytać, to zaczniemy pisać.. :naughty:

A póki co pisz dalej z PIXIM :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ADR 133PS to jakis kumpel Wandeja i podobno faktycznie auto jechalo lepiej niz seria...

true :good: I to nie z jakiejs firmy tuningowej tylko digi-tec tam gdzie splash oddal swojego RS`a :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ADR 133PS to jakis kumpel Wandeja i podobno faktycznie auto jechalo lepiej niz seria...

true :good: I to nie z jakiejs firmy tuningowej tylko digi-tec tam gdzie splash oddal swojego RS`a :cool1:

a pamietasz,co tam bylo zrobione?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...