Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] 173 kW 235KM wbite w dowód silnik 1,8 jak to możliwe?


audifanatic

Rekomendowane odpowiedzi

No miał sporo papierkow z tego digi-tec a pod maska jedynie K&N (ktory był ujęty w papierach) i metalowy dolot o ile dobrze pamietam :mysli: Miał w papierach przekreslone 125KM i wpisane chyba 144KM o ile dobrze pamietam i w briefie było to samo. Ogólnie audiczka doinwestowana: MAM wzor RS4 18` lusterka in.pro gwint z regulacją i jakis sportowy wydech ale tylko koncowy.

Edit: własnie dziwi mnie fakt ze wolnossaków audi nie idzie podciągnać bo np patrząc na honde gdzie kolektor wydechowy daje z 10KM to juz coś. Myśle ze taki ADR jest jakoś zdławiony bo przecież juz dawno w golfach 3 siedziały 2.0 wolnossące mające po 150KM :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem w Audi wolnossące można właśnie podkręcić nieco (+10%) jedynie 1.8 i 2.4. Znalazłem nawet w ofercie jakiejś firmy tuningowej, i ktoś na forum miał 2.4 z mocą 18x PS i nikt nie chciał wierzyć. Później wrzucił wykres i wszystkich zatkało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miał sporo papierkow z tego digi-tec a pod maska jedynie K&N (ktory był ujęty w papierach) i metalowy dolot o ile dobrze pamietam :mysli: Miał w papierach przekreslone 125KM i wpisane chyba 144KM

...no tak,tylko papierki mocy nie dodadza :wink4:

ADRa tez mozna podkrecic mechanicznie ,zeby szybciej jezdzil-tylko utarl sie stereotyp,ze nie warto chipowac,bo efekt mizerny-owszem ,sam chip-to lipa i wyrzucenie pieniedzy w bloto,ale tuning,to nie chip,czy remap-tuning,to wymiana czesci na lzejsze ,mocniejsze-wymiana na podobne z innych modeli itp to jest pasja dla koneserow,a nie dla amatorow szybkosci-w takim silniku liczy sie nawet 10km+ :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawie się to rozwija. Fajnie jakby audifanatic zainteresował się tematem i coś nam tutaj powrzucał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się wydaje że to bujda, nie ma bata żeby tyle koni wyciągnąć z ADRa, żeby tam tyle ich siedziało, to na pierwszy rzut oka pod maskę będzie widać że tu jest ostro kopane

jedno foto chociaż by telefonem i wszystko się wyjaśni

a że dużo spala? przecież od bardzo dawna każdy pisze że ADR tyle wciąga, pewnie ma coś walnięte i tyle sobie spala

nie ma co komentować, bo nie ma żadnego dowodu, nie ma nad czym się spuszczać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez fotki silnika i fotki dowodu ten temat jest niczym :thumbdown: Powinien być dawno w koszu :thumbdown:

Podobno w ADR można znaleść 10KM ale odrazu 2 litry na setkę więcej :cool1:

Ja chcę na ćwiartke stanąć z tym ADRem :naughty: jak wygram to znaczy że mój AFN ma gróbo ponad 200KM :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez fotki silnika i fotki dowodu ten temat jest niczym :thumbdown: Powinien być dawno w koszu :thumbdown:

słuszna uwaga, jaki problem foteksa cyknąc wstawic na forum :mysli:

IMO temat to jakas podpucha :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez fotki silnika i fotki dowodu ten temat jest niczym :thumbdown: Powinien być dawno w koszu :thumbdown:

słuszna uwaga, jaki problem foteksa cyknąc wstawic na forum :mysli:

IMO temat to jakas podpucha :decayed:

...a jest kilku na tym Forum,co na pierwszy rzut oka potwierdza,lub zaprzecza o fakcie 200 koni w ADRze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzie to mają fantazję...

No nie :polew: 4 strony spisane o takich pierdołach. Jescze żeby temat był założony 1 kwietnia to bym zrozumiał ale w listopadzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzie to mają fantazję...

No nie :polew: 4 strony spisane o takich pierdołach. Jescze żeby temat był założony 1 kwietnia to bym zrozumiał ale w listopadzie...

Jak nie łapiesz lekkiej ironi w 90% postach i to 1 kwietnia się nie połapiesz :naughty:

A połowa z tych 4 stron powstała na bazie postów podobnych do twoich i kolegi powyżej. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer-ale prawda jest taka,ze juz kolejny "posiadacz" wiekszej ilosci koni,niż seria-nie chce sie z nami podzielic,co ma pod maska-jeden pokazywal jakies papiery z firm tuningowych,z ktorych nie bylo mowy o dokonanych modyfikacjach,a teraz dobre 200 koni,a zdjecia dalej nie ma...ludzie chca prawdy,albo dementi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest prawda niepodważalna, sam prosiłem o fotę lub o jakieś info. PW mu nawet wysłałem.

Ale jak jeden pod drugim robi z siebie znawcę tematu wyśmiewając poprzednie posty to biorę to osobiście, bo sam brałem udział w tej dyskusji, a za łatwowiernego pajaca się nie uważam i Was też nie uważam za takich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...